Kvě 16

Moje první (de)motivační video: infopodnikání 2.0

16.05.2013 v kategorii Trendy a události. / Zobrazeno 14 727x / 71 komentářů

Tak jsem natočil své první (de)motivační video. Mohl jsem se alespoň oholit a zavřít okno, aby nebyly slyšet projíždějící auta, ale co už. Předělávat to nebudu. Asi by to ztratilo na autenticitě. Navíc nemám tak nějak zapotřebí, aby to bylo úžasný a báječný. Nehodlám zdvojnásobovat štěstí v ČR ani nevyprávím jiné zhovadělosti.

Pro ty, kdo mě ještě nešmírujou:

DOPORUČUJI: Objednejte si webhosting se slevou 50% (slevový kód: WWW50)

Velké díky patří sponzorům tohoto mého blogspotu:

Motivační videa Motivační videa o podnikání


Chcete se i vy stát sponzorem tohoto mého článečku a mít na tomto místě inzerát?
Inzerát můžete vložit a více se dozvíte TADY.


71 komentářů / Moje první (de)motivační video: infopodnikání 2.0

 1. David Lörincz přednšky z marketingu dne 16.05.2013 v 8.47 hod.

  Ani nevím co napsat. Po zhlédnutí videa se cítím mnohem hůř než před. Negativismus z tebe přímo čiší. V zájmu popularity jdeme hejtovat a získávat zpětné odkazy díky longtailům a hype kolem Davida Kirše. Neznám Davida zatím osobně, ale pokud můžu říct jedno, tak po zhlédnutí jeho videa se usmívám a cítím se lépe. A nejenom videa – klidně i emailu. Ano, někdy je to přehnané, ale finální pocit je dobrý.

 2. Petr Pařízek Osobní blog dne 16.05.2013 v 8.47 hod.

  Pane Jeníku, kde tady máte tužku, abych Vám to podepsal? Naprostý souhlas. Pečená Eura na konto sama nelétají.

 3. Matěj Š. HledamFitko.cz dne 16.05.2013 v 8.48 hod.

  Líbí se mi konec. Líbí se mi video. Sdílím a rozšiřuji dále. 🙂

 4. Honza dne 16.05.2013 v 8.50 hod.

  Ještě by ses mohl zmínit o tom jak vydělává D.K. druhotně na kurzech. Lidé si nejen zaplatí kurz, ve kterém je jim doporučené koupit šablonu na WordPress (jím vytvořenou), používat placený SmartEmailing (jím vytvořený), hostovat web svého projektu na Wedosu (z toho má D.K. provize), použít on-line fakturační systém (z toho má D.K. provize), použít affiliate systém (z toho má D.K. provize), navrhuje používat dokonce placené generátory náhledů e-booku (taktéž zprovizněné)…
  Sice to lidem nepřikazuje, ale doporučuje použít tyto systémy a odkazuje na ně. Lidé absolvující jeho kurzy jsou lamy co tomu nerozumí a tak jak ovce kupují a platí a platí…a Davidovi chodí provize.

 5. Petr Jeník dne 16.05.2013 v 8.52 hod.

  Davide – váš názor znám.
  Jo – je to DEmotivační video. Nemáte se z něj cítit skvěle. Nesnažím se vzbudit dojem o zdvojnásobení štěstí.
  Pokud chcete tohle, zaplaťte si videa od Kirše. Jen tak nějak nepočítejte s tím, že díky tomu co říká vyděláte peníze. Bude se na vás usmívat, bude vám vyprávět vaše sny, budete nabytí energií. Pokud tohle je váš záměr, tak super. Gratuluju. Našel jste toho pravého.

 6. David Lörincz přednášky z marketingu dne 16.05.2013 v 8.54 hod.

  Honzo: Ano David to umí velmi dobře. Ale tohle affiliate podnikání je ve světě zcela běžné – viz Pat Flynn

 7. Petr Jeník dne 16.05.2013 v 8.56 hod.

  Kirš to opravdu umí. Vydělá spoustu prachů tím že lidem lže 🙂
  Super dovednost.
  Mimochodem poznal jste se v tom videu? Mluvím tam i o vás. O tom šťastném nadšeném absolventovi, který o tom tak nadšeně mluví. Jste totálně zblblej. Ale nebojte, jednou vám to dojde.

 8. Honza dne 16.05.2013 v 9.00 hod.

  Petře je to tak jak říkáš. Někdo tam jde kvůli pocitu a „motivaci“, někdo kvůli prachům. Pokud se mu jeho očekávání splní, může být rád a zdvojnásobí si štěstí. 😉
  Napadlo mně srovnání s prodejem hrnců na předváděcích akcích důchodcům – i když je to na ně bullshit, někteří se nechali slyšet, že tam stejně budou chodit, že jinak by se nedostali mezi lidi.

 9. Petr Jeník dne 16.05.2013 v 9.05 hod.

  Honzo – NIKDO nejde na kurz „jak vydělat peníze“ proto, aby z toho měl úžasný pocit. To pak jen tvrdí. Stanou se z nich debílci, o kterých mluvím v závěru toho videa.

 10. Jirka dne 16.05.2013 v 9.37 hod.

  Petre uplne me udivilo nemate oproti prof. fotce o 6 kilo vic 😉 ? Zivot neni jen o penezich preci 😀 sorry musel jsem si rejplnout 😉

 11. midasify dne 16.05.2013 v 9.37 hod.

  Ja chci taky svoji sektu! 😀

 12. Petr Jeník dne 16.05.2013 v 9.46 hod.

  Jirko – oproti fotce tady mám o 26 kilo navíc 😀
  Jasně, život není jen o penězích. To ani netvrdím. Já nejsem šťasný kvůli penězům, které vydělávám. Jsem šťastný kvůli tomu, že mám skvělou rodinu. Jsem šťastný třeba i z toho, že mám krásnej barák a velkou zahradu. Když každý čtvrtek posekám zahradu okolo domu a sednu si pod pergolu a koukám se na tu úžasnou posekanou trávu, jak po ní běhá malej, jak se o něj žena stará, jak tam starší sny hraje fotbal…. tak jsem šťastnej. Tohle jsem pro mě mnohem větší hodnoty. ALE – kdybych na to neměl peníze, byl bych zavřenej někde v paneláku a byl totálně zdrblej.
  Ale zpátky k věci – fakt život není jen o penězích. Pokud si ale zaplatíte kurz „jak vydělávat peníze“, chcete se dozvědět, jak vydělávat peníze. Místo toho ale dostanete takovou psychomasírku, že se z vás tanou debílkové, kteří nejenže díky tomu nevydělají ani na slanou vodu, ale především o tom budou i navzdory tomuto faktu mluvit jako o něčem úžasném.

 13. -OB- Treking dne 16.05.2013 v 10.09 hod.

  To máte těžké. Jsou lidi, kteří jednoduše potřebují něco uctívat, v něco věřit. A je jedno, zda-li jdou v neděli do kostela, na vymejvárnu s prodejci hrnců a nebo na „motivační“ kurz, kde jim důkladně „promasírují“ mozek…

 14. Jiří Šubr Internetový marketing a SEO dne 16.05.2013 v 10.15 hod.

  P. Jeník: Tak když jseš šťastnej a spokojenej, tak proč si ničíš život a náladu hejtováním Kirše? Zarámoval bych informaci o tom, že infoprodukty jsou o tom jak prodávat další infoprodukty, běžně dohledatelné, mnohdy jen přeložené ze zahraničních infoproduktů.

  Rezignuj, v podstatě to brzy bude jako když se snažíš amwejáka přesvědčit o tom, že je Amway nahovno. To v podstatě nejde a je to jen ztráta času.

 15. Petr Jeník dne 16.05.2013 v 10.19 hod.

  Jiří Šubr: Dělám to, protože mě to baví 🙂 – a protože mě to baví, tak si tím život ani náladu nekazím. Naopak. Je to takové odreagování od rutiny.

 16. palo dne 16.05.2013 v 10.35 hod.

  s hlupostou sa neda bojovat, vyser sa nato

 17. Radek P. kuchyňský robot dne 16.05.2013 v 10.50 hod.

  Trošku ten web zklouznul jinam, než bych čekal. Nejsem ale tvůrce, takže můžu a nemusím číst, že ano, moje volba. ach jo

 18. Martin dne 16.05.2013 v 10.51 hod.

  S tymto nazorom naozaj velmi suhlasim…neviem ci by som sam seba nazval info podnikatelom…asi radsej nie, ale ponukam produkty, kde sa ludia mozu naucit nejake zrucnosti (napr. retorika, prezentacia a pod.). Co ma vsak osobne velmi vytaca, je ta prezentovana lahkost, ako sa to vsetko da lahko urobit..ako to ide rychlo, a ze k tomu vlastne clovek vlastne nic nepotrebuje. To vnimam ako hrube zavadzanie, pretoze kym natocim len hodinovu prednasku, tak to chce x hodin pripravy scenara, x hodin studia temy, x hodin samotneho natacania a tak by som mohol pokracovat. Raz som niekde napisal, ze ak mi niekto povie ze urobit info produkt je lahke, tak ho nakopem do zadku. Krv, pot a slzy.A samozrejme casto nervy v kyblu.V sucastnosti mam nie jeden, ale cez 40 info produktov (dvd, cd, ebook, webinare, online kurzy a nemyslim ze to je uplny shit) a ani zdaleka nie som „v plnke“. Z mojho celkoveho biznisu (firemne vzdelavanie a obchod) to tvori tak max. 10%
  Takze pravda je, za privirobit sa tym da..ale zit len z toho? To je aj moj sen:)

 19. Tomáš Tatranský Dividendové akcie dne 16.05.2013 v 11.10 hod.

  Já naopak postrádám někoho, kdo by dělal totéž co D.K. (v češtině) a kdo by mu tím vytvářel konkurenci. Psaní e-booku, budování návyků, hubnutí atd., co je všechno o něčem jiném než přímo o vydělávání peněz. (Tím ani náhodou netvrdím, že bych si takovéto infoprodukty byl ochoten koupit.)
  Jinak je prostě fakt, že D.K. asi primárně reaguje na poptávku po motivaci než po opravdových návodech na vydělávání peněz. Je to iracionální, ale je to tak. Podobně je podle mě iracionální jít na koncert kapely, jejíž cédéčka si můžu pustit doma (nebo shlédnout na YouTube), nebo jít na fotbalový zápas, který přenáší televize. Lidi prostě chtějí zážitky. Jsou to proto „debílci“? Podle mě ne. Já bych speciálně Kiršovi neposlal ani korunu, ale třeba nedávno jsem byl na jednom megakoncertu (vytáhla mě manželka, takže jsem šel rád, protože jsem jí chtěl udělat radost). Takže proč ne. Jen se mi nelíbí, že Kirš není pod tlakem žádné konkurence a že se kvůli tomu chová děsně bohorovně.

 20. Ladia prodejna skládacích kol dne 16.05.2013 v 11.12 hod.

  Absolvoval jsem kdysi (v roce 2000?) část srazu Amway-ářů v Praze a musím říct že to na mě zanechalo mocný dojem. Nejlevnejsí lístek do zcela vyprodané basketbalové haly na Spartě stál 700 Kč. Většina účastníků utratila velké částky a tzv. pomůcky tj. speciální diáře a karty zákazníků a učebnice a scripta a když jsem se ptal holky co mě tal přivedla kolik z toho lístku má ona tak šokující nic. Na to, abyste měli podíl z tzv. pomůcek a školení musíte být v omezené partičce nejvyšších. Takže náčelník českých Amway-ářů a jeho parta blízkých – pozor neplést si se stromem mutlilevelu Amway (ti z toho nemají nic) – skutečně jen omezený okruh jednotlivců, tam během jediného dne udělali třeba 10MKč? A to nejsou žádná rocková kapela, ale prodejci pracích prášků. Jen tam nejde o prací prášky, ale o příživu na snu lidí o zbohatnutí. Tohle budí respekt, ovšem ke schopnosti toho jednotlivce zblbnout dav, nikoliv k systému, který z vás udělá boháče, to se nestane jako v jakémkoliv jiném letadle.

  A druhý klasický příklad je Permakultura. Neznám jediného permakulturníka, který by se živil prodejem svých výpěstků – všichni prodávají kurzy permakultury.

 21. Nikol dne 16.05.2013 v 12.17 hod.

  Musím se fakt smát, čím dokážou lidi trávit čas a do čeho jsou schopni investovat svoje emoce 🙂 To se pak nedivím, že sami mají hovno a závidím druhým….i to hovno…..:-)

 22. Radim Hasalík Internetový marketing ParMinut.cz dne 16.05.2013 v 12.18 hod.

  Příkladem info produktu, který neprodává jen informace o tom „jak prodávat informace“ je třeba eBook Adama Wojnara, viz http://www.huradosveta.cz/ . Zájemci poradí, jak může odjet do Anglie a začít tam žít. Dalším příkladem je třeba SEO škola (http://www.seoskola.cz).

  Ano, část info produktů je o tom, jak vyrábět a prodávat info produkty (zejména to je kurz Davida Kirše). Nicméně o tom info produkty nejsou.

  Škoda, že to video není zaměřeno tematicky jinak. Například tím způsobem, že by zájemce varovalo před náročností celého procesu. Protože vyrobit kvalitní info produkt a najít pro něj čtenáře, to není jen tak bez práce. To je hlavní sdělení, které sice říká i David Kirš, ale obaluje to omáčkou o milionech…

 23. Roubenka Stylové a levné ubytování ve srubu dne 16.05.2013 v 13.15 hod.

  Chtělo by to ještě výhružný podtext ve smyslu, nedělejte blbosti nebo zabiji tuto kachnu.

 24. Petr Jeník dne 16.05.2013 v 13.52 hod.

  Radim Hasalík: a jsou z nich milionáři? nebo jsou to ti, o kterých jsem tam mluvil a tedy že na tom vydělávají nějaký drobný?
  Nikol: kecy o závisti si prosím nechte od cesty. Je to pochopitelně pitomost. Ten nejnižší pud, který využívá ve svých psychopraktikách hlavně Kirš. To co dělám, dělám proto že mě to baví. Nijak to moje emoce neovlyvňuje a pokud, tak jen pozitivně.

 25. Jirka dne 16.05.2013 v 14.14 hod.

  Kirs si ted mne ruce a ovce zustanou ovcemi. Co z toho plyne? – nema to smysl a co nejrozumejsiho lze udelat, je vykaslat se na to 🙂

 26. Gustav Expertní překlady: medicíná, právo, technika dne 16.05.2013 v 15.01 hod.

  Rok a půl sem byl v letadle, jmenovalo se homeopatická léčba. Leč to zní neuvěřitelně. Výsledkem léčby bylo prozření, že je nejlepší žádná léčba. Certifikovaným homeopatem jsem byl veden, že příčinou mých potíží je mé dětství a že jej musím prožívat ve svých skoro 40 letech znovu. Strašnej blud, a ona vypadala tak seri´´ozně a že chce pomáhat. Zřejmně i chtěla a věřila tomu, jenže nevědomky byla součástí letadla do kterého se dostala v podobě absolvování Klasické tříleté školy české homeopatie. Chtěla strašne pomáhat metodou vidění do budoucna, cítění prazvláštních energií, sdělováním mi poslání mého života apod. věci.

 27. peto counter strike online dne 16.05.2013 v 16.52 hod.

  po zhliadnutí tohoto videa sa budem venovať už iba info produktom a ničemu inému 🙂

 28. Ján dne 16.05.2013 v 17.13 hod.

  Milý pán Petr Jeník, keď som cca pred rokom začal čítať váš blog boli tu užitočné informácie a písal ste zaujímavé články. Teraz tu akurát stále hatujete Kirša čo článok to je Kirš – demotivácia – a ďalšie sračky kto má tieto obludne sračky čítať ? Ja viem že je to vaše stránka a je len na vás čo sem budete písať ale radšej si založte druhý blog nemámraddavidakirša.com a tam píšte pičoviny a sem postujte kvalitné dobré články ktoré tu boli aj pred tým. Teraz to tu je HORŠIE ako televízne noviny alebo hnusný bulvár

 29. Petr Jeník dne 16.05.2013 v 17.43 hod.

  Bohužel vám nemůžu poradit nic jinýho, než že tyhle články prostě musíte přehlížet a nečíst je.
  Nebojte, asi už zítra chystám jeden velmi užitečný článek 🙂

  A mimochodem nepoužívejte mi tu v komentářích slovo „hejtovat“ – je to fakt totál sračkoidní slovo, který teď používá každý blb. Něco jako když se děti naučily psát všude „fake“. Fakt to nedělejte. Komentáře ve kterých je tohle slovo použitý, tak pak beru s hodně velkou rezervou protože mám pocit, že ten člověk co to napsal je úplně vymaštěnej ikdyž to tak nemusí být. Jen se možná prostě nakazil touhle aktuální mánií.

 30. Doomm šperky dne 16.05.2013 v 19.30 hod.

  Celkom fajn po rokoch prvýkrát Petra Jeníka nielen čítať, ale aj počuť 🙂 Pravda je, že Kirsch má v Tebe tuším toho najprominentnejšieho glosátora, len som zvedavý, či z toho má alebo nemá radosť. Inak – video ako spôsob odradenia je celkom funny nápad, keďže je presným protipólom jeho stratégie…

 31. Radim Hasalík Internetový marketing ParMinut.cz dne 16.05.2013 v 20.04 hod.

  Petr Jeník: ohledně SEO školy nevím, neznám jeho tržby. Příjem Huradosveta.cz je založen na něčem jiném, toto je doplňkový byznys. Psal jsem to tady jako ukázku toho, že infoprodukty nejsou jen na téma o výrobě infoproduktů. Info produkt je nyní v módě. Časem to odezní a přijde zase jiná móda.

 32. dk pánská mikina bez kapuce dne 17.05.2013 v 0.13 hod.

  Tady souhlasím s Petrem, když mi někdo poví, ale nabilo mě to energíí a namotivovalo mě to, mám chuť mu střelit. Taková demence!!!!!!!!!!!!! Jak si lidi dokáží sami sobě lhát je opravdu neskutečné

 33. Petr Jeník dne 17.05.2013 v 5.26 hod.

  Radim Hasalík: obávám se, že SEO škola je totál propadák. HuráDoSvěta je jak sám říkáš, něco úplně jiného. On v tom videu představuje svoje služby. Neprodává informace v tom videu. Prodává služby klientům. Tohle není „infoprodukt 2.0“ o kterém mluvím. Ale ty jistě víš o čem mluvím.

 34. Miroslav Sedlák web dne 17.05.2013 v 7.40 hod.

  Ad SEO škola, vím jak dopadla, propadák to byl v porovnání s Kiršem. Nicméně se ověřil model, že to jde prodávat a malá domů z toho je.
  Kdyby takový kurz na SEO udělal Marek Prokop, tak to bude bomba.

 35. Petr Jeník dne 17.05.2013 v 8.22 hod.

  Nevím, kolik na SEO škole utržil. Tipuji, že to byly řády max vyšších desítek, možná nižších stovek tisíc.
  On má výhodu, že si ten web umí udělat sám. Umí si to zpropagovat… nemusí tedy kupovat žádné nástroje ani školení a tržba se tedy rovná téměř zisku.
  ALE
  Ti co jdou na tu Kiršovo vymývárnu mozků, tak nic z tohoto neumí. Zaplatí za kurzy, za šablonu, za nástroje na propagaci,….. a zahučí v tom pořádný balík. A pokud utrží 100 tisíc, jsou po odečtení těch nákladů na nule.

  Nemotejte do toho Marka Prokopa a spol. To je člověk, který něco umí. A umí toho dost. Má velkou reputaci… lidi co jdou do kurzů ke Kiršovi, tak jsou joudové, kteří umějí kulový a v hlavách mají vymetýno. Jediný důvod proč tam jdou tak je vidina snadno vydělaných peněz. A od toho já se je snažím odradit, protože na tom nevydělají vůbec nic. Abys mohl vydělávat, musíš prostě něco umět. Nestačí být namotivovaný…. ale to už se opakuju.

 36. Jiří Rostecký online podnikání dne 17.05.2013 v 8.47 hod.

  Mně na tom vadí to, jak někteří lidé začali používat slovo „pozitivismus“. Pokud jsou pozitivní jen proto, že jim pan Kirš poslal email nebo video, tak jsou to ve skutečnosti zamindrákovaní negativisté, kteří jsou povahově závislí na jiných. A to je smutné…

 37. Patrik Šíma Prodělávající weby dne 17.05.2013 v 9.54 hod.

  Feedback: Vyšší hlasitost prosím 🙂 Díky za video.

 38. Mirek České Peníze dne 17.05.2013 v 11.42 hod.

  Tak nevím zda někdo odsud nedělá ebooky které prodává na amazonu či jinde. Né každého zajímá náš trh.

 39. Tomáš Zimné záhrady dne 17.05.2013 v 15.37 hod.

  Díky Petře za video, konečně mám na koho odkazovat, když vysvětluji kámošům, ex-spolužákům od „kiršovinách“

 40. Nishkam letacek.cz dne 18.05.2013 v 15.15 hod.

  Petre, jestli jsem dobre pochopil, tvuj hlavni zpusob obzivy je leaguespy. Neco jako dodani a prodej informaci lidem, kteri doufaji, ze diky nim vyhraji sve sazky. Z meho hlediska je to temer totez co vycitas DK. Kolik z tech tvych klientu skutecne vyhrava? Mas nejake statistiky?
  Dokonce i kdyby to cislo bylo vyznamne, cely ten sazkarsky biz mi prijde prazdny, nevytvari zadnou hodnotu, jen podporuje slabe stranky lidi a vydelava na nich.

 41. Ruda dne 18.05.2013 v 17.08 hod.

  Hezký, taky mam podobnej názor. Jo a máš to pěkně nasvětlený…

 42. Petr Jeník dne 18.05.2013 v 19.48 hod.

  Nishkam: Mezi LeagueSpy a Kiršovo vymývárnou mozků je několik zásadních rozdílů:
  1 – nikoho nepřesvědčuju, že díky informacím které od nás dostane, bude vyhrávat.
  2 – zákazníci u nás naprosto přesně vědí, za co platí
  3 – nikomu nelžeme
  4 – prodáváme jen pravdivé informace – statistické údaje, předzápasové info jako jsou zranění hráči apod.

  A budeš se divit, ale většina našich zákazníků nejsou sázkaři. Z převážné většiny se jedná o novináře, blogery, bookmakery. Tedy lidé, kteří od nás nakoupené informace používají dále ke své práci.

  Tvoje poznámka ale možná pramení z nevědomosti. Nejspíš vůbec netušíš, co je účelem LeagueSpy. Tím tě nechci nějak shazovat, ale protože je to unikátní projekt, tak jen málo lidí, kteří se v tomto oboru nepohybují, pochopí oč se vlastně jedná.
  Problém s nepochopením řeším pořád dokola. Ať se jedná o inzerci u adwords, kde princip webu vysvětlujeme pokaždé, když přidám nový inzerát a oni mi ho neschválí, protože mají dojem, že prodáváme nějaké tipy nebo že přijímáme sázky. A totéž řeším třeba i teď, kdy se marně snažím zajistit pro LS novou platební bránu pro platby kartami. I tady narážíme na nepochopení.
  Vždy se to ale nakonec vysvětlí.
  Ne – neprodáváme žádné sny. Neprodáváme naději na zbohatnutí. Prodáváme prostě jen informace o fotbalových zápasech.

  Ruda: Díky – snažil jsem se. A nebylo to až tak těžký. Mám velký fotostůl na kterém při tom natáčení sedím a osvětlený jsem dvěma reflektory. Točený to je na zrcadlovku, kde jsem si k tomu osvětlení ještě malinko pohrál s expozicí.

 43. Pavel Lasák Návody Microsoft Excel dne 19.05.2013 v 8.09 hod.

  Super! Nebude i druhé (de)motivační video? Sledovanost máš velice slušnou téměř 600 shlednutí.

 44. Tomáš Beck Immag.cz dne 19.05.2013 v 16.20 hod.

  Stupidní kolečko to je, to musím souhlasit. Je však smutné, že se stovky lidí nechají takto napálit. Přitom na netu je spousta negativních ohlasů na poodobné výdělky a stejně se lidé chytí. Vize snadného zbohatnutí je veliká a silnější než rozum.

 45. Honza Sluchátka dne 20.05.2013 v 9.44 hod.

  Dobré video, určitě by mohlo být pokračování.

 46. stephan Vtipná trička dne 20.05.2013 v 13.43 hod.

  Petře, že ti to za to stojí.

 47. Nishkam letacek.cz dne 20.05.2013 v 15.16 hod.

  [42] Dekuji za vysvetleni. Moje poznamka prameni hlavne z toho, co mas napsane zde v popisu leaguespy – „sazkarsky servis“. Ale je fakt, ze teto oblasti nerozumim a ani mne prilis nezajima. Podle povrchniho pohledu, zadnou hodnotu v tom servisu nevidim. Asi stejne jako ty nevidis hodnotu v infoproduktech, kt. nabizi David.

 48. Honzik Moje info dne 21.05.2013 v 20.13 hod.

  Ja mam treba stejny postoj jako Petr Jenik.
  Mam zahradu, kterou s radosti posekam a je to neuveritelny relax. Kdyz vidim nase decka (3), jak si na ni hraji, tak se k nim automaticky pridam a uzivam si to stesti. Je to proste bomba. Obzivu mam z poctive prace (internetova agentura) a urcite nehledam rychle zbohatnuti do 1 roku . Co chci k tomuto tematu dodat je to, ze tu stale ziji lide, kteri se hledaji, jsou nespokojeni se svym zivotem z mnoha duvodu, a potrebuji nakopnout (podobne jako jsem ja potreboval pred nekolika lety). To ze nevydelaji s jistotou do roka milion je v tuto chvili uplne jedno. Postavi je to do jineho kontextu, nez jsou zvykli a zkusi jinou cestu nez doposud. Potom se spali diky neuspechu (nebo naivnim predstavam), ale porad to bude mit vyrazny (mozna zasadni) vliv na jejich budouci zivot. Myslim a doufam, ze v kladnem slova smyslu.

 49. Kapibara dne 23.05.2013 v 4.35 hod.

  Jo video dobrý, taky jsi přibral tak je to fajn 🙂
  Mrkni do google na další námět: neurostart – supr parádní pakárna.
  Ahoj

 50. Vladimír Blog pro každého dne 23.05.2013 v 11.45 hod.

  Ahoj,

  naprostý souhlas s obsahem videa. Ono se na Internetu dá podnikat, ale trochu jinak, než to prezentuje David Kirš. Podnikám na Internetu od roku 1998. Nejsem milionářem a prvních 200 USD jsem vydělal po půl roce tvrdé práce. Vezmu jen příklad, jeho Smartemailing. Já nabízím lidem podobnou službu. Vlastním PHP script Media responder, který udělá každému stejnou, respektive podstatně kvalitnější službu, než použití jeho Smartemailungu. Nabízím lidem pronájem domény s webhostingem 3 GB a nainstalovaným autoresponderem v české a anglické verzi, vše za roční poplatek – 15 USD za registraci domény (tolik platím i já registrátorovi v USA) a 500.- za webhosting plus autoresponder. Tam nejsou žádné limity v počtu odeslaných zpráv, kampaní, počtu příjemců atd. Když to porovnám s cenami Smartemailingu, kde je cena za rozeslání 2500 emailů za měsíc 499.- Kč, tak mi opravdu připadá pan Kirš jako podvodník. Nejhorší na tom je to, že mnoho lidí někde slyšelo, jak se Internetu dá vydělat moře peněz, stačí se někam zdarma registrovat a za týden mám doma prvních 1000 USD. No a pan Kirš je v tom podporuje. Tito lidé nechtějí pochopit, že obchod na Internetu se od obchodu ve fyzickém prostředí liší jen v tom, že to mohou dělat z domova od psacího stolu. Všechny ostatní obchodní pravidla jsou naprosto stejná. Kdo to nechápe, je brzy zklamán a navíc ztratí moře peněz.

 51. Nejlepší video dne 23.05.2013 v 22.42 hod.

  Petře, proč už nejsi dávno na nějakým Stream.cz apod.? Skvělý video a doufám, že budou další díly 😀 Ti lidi okolo DK jsou mimochodem pěkně vymytý 😀

 52. Petr Jeník dne 24.05.2013 v 6.10 hod.

  Tak nevim, jestli tohle brát jako ironii nebo ne 🙂
  Nemyslím si, že to video je tak úžasný. Jen jsem prostě jednou udělal změnu a místo abych to co si myslím napsal, tak jsem si sednul na fotostůl a řekl to do objektivu. Že by ze mě vyzařovalo nějaký velký charisma, tak to si myslím že taky ne.

 53. FinalStorm Nejlepší vtipy na internetu dne 24.05.2013 v 13.52 hod.

  A mužu se zeptat, kde je ten další normální článek, kterej v diskuzi slibuješ?

 54. Petr Jeník dne 24.05.2013 v 14.04 hod.

  No malinko nestíhám
  Ale chystám se na něj. Téma bude „zabezpečení webu před spamery, hackery a jinou podobnou svoločí“. Zbavil jsem se jich a až neskutečně se mi zrychlil web, který tihle zmrdi zatěžovali.

 55. Petr Jídleníček podle nutriční typologie dne 27.05.2013 v 9.18 hod.

  Tak jako odreagování mě toto video pobavilo, nejlepší je stejně ten konec 😀
  a už netrpělivě čekám na následující smršť inspirativnějších článků tak jako v minulosti… 😉

 56. 120kg man dne 27.05.2013 v 17.23 hod.

  [10] [19] + propagátoři HledamFitko.cz a Jídelníček podle nutriční typologie, oh my god, běžte dělat reklamu na hubnutí taky na Hubnutí hrou.cz a Andy Winson.com

 57. Petr dne 27.05.2013 v 18.07 hod.

  Petře, na tomhle videu je vidět, že i blb si chce užít svých 5 minut slávy. Když už něco kritizujete sledujte to alespoň trochu víc do hloubky ať víte o čem mluvíte.

 58. Petr Jeník dne 27.05.2013 v 21.19 hod.

  Sleduju tyhle „infopodnikatele“ hodně do hloubky a o žádnou slávu mi fakt nejde. Tohle video vidělo asi tak stejně lidí, jako čte moje články – spíše ještě méně. Žádnou „slávu“ jsem od toho opravdu nečekal a ani nepřišla. Natočil jsem ho jen proto, aby si můj názor vyslechli i ti, kteří jsou spíše přístupní tomu, aby je někdo oslovil formou videa a nejen psaným textem, jako jsem to dělal doposud.

 59. haha dne 28.05.2013 v 0.21 hod.

  Úplně miluju jak v těch impériích kecají o tom, jak vám chtějí pomoc a místo toho melou úplný nesmysly a sami by potřebovali pomoc… Nejlepší je ten borec z Mistrovství svádění… „Dominance ženě naznačuje, že s tebou bude i skvělý sex. Ona miluje pocit odevzdání, pocit, kdy je ve tvé silné náruči, kdy doní pronikáš, taháš ji za vlasy a děláš si s ní, co chceš. Všechny ženy tohle milují, a žejsem jich poznal hodně.“

 60. Tomáš Angličtina zdarma dne 28.05.2013 v 6.30 hod.

  Tohle video mělo být tak o třicet vteřin delší. Krásně to graduje až to vygraduje v peprné sdělení hledačům milionů na netu 🙂 Být to o třicet vteřin delší, video by dosahovalo kvalit Matonohova dopis soudruhům z KSČM 🙂
  Petře výborná práce, v demotivačních videích pokračuj 🙂

 61. Petr Jeník dne 28.05.2013 v 6.39 hod.

  No dal jsem to bez přípravy na první dobrou a to gradování je daný nejspíš tím, že jsem se postupně nasíral, jak jsem o tom celém mluvil. A máš pravdu, že na konci už jsem těžko hledal slušný výrazy a být to ještě o kousek delší, asi by to opravdu vypadalo jako Matonohovo legendární dopis soudruhům 🙂 (jsem si to musel zase pustit ikdyž už jsem to viděl mockrát)

 62. Matěj Š. Matěj bloguje dne 28.05.2013 v 7.55 hod.

  Mě upřímě tohle deMotivační video motivuje více než od všech různých info-dpodnikatelů 😀

 63. Jana dne 29.05.2013 v 0.04 hod.

  Paráda:-)Konečně to někdo řekl na plnou pusu a tohle video je 1000x ne 1000000x lepší než Kiršovi bláboly…Děkuji zvednul jsi mi náladu už jsem se začínala bát,že vymyl mozek celému národu,kam vlezu všude o něm píšou jako o bohovi,bohužel do té své sekty získal i plno mým známých,kteří se cítí dotčeni když jsem se k nim odmítla přidat a dovolila jsem si to oslovit jako letadlo,bylo mi vždy odpovězeno:nic jsi nepochopila:-)

 64. Vladimíra dne 31.05.2013 v 18.19 hod.

  Je to opravdu zvláštní, ale jak jsem již napsala, jinde neděje se nic jen tak. Začátkem května jsem se zapojila do kampaně TO. Byla to 1. kampaň prodeje informací a pak následovaly další. Jak řekla jedna moje kamarádka: Dnes všichni co mají do zadku díru tak dělají tento byznys. Nic proti nikomu, každý má právo si vydělat jak umí.Nicméně jsem dost zklamaná z toho jak nás všechny oblbují. Cítím to dost negativně. A moje tělo mi jasně dává najevo jak jsem naletěla.Ráda bych věděla jak poctivě vydělat peníze na netu. Poradí mi někdo? Předem děkuji Vladka

 65. Tomáš Tatranský Dividendové akcie dne 31.05.2013 v 20.40 hod.

  Vladimíro, prozradím Vám velké „tajemství“: žádné tajemství neexistuje. Teď je v módě ironizovat stará dobrá přísloví typu „bez práce nejsou koláče“, ale je to jen marketingové oblbování ze strany některých infopodnikatelů (těch řekněme méně poctivých jako je Kirš nebo Čmolík). Na netu je totiž taky konkurence, že… A Vy musíte být prostě lepší než ona. Tím, že budete víc a efektivněji pracovat. It’s that simple 🙂 Hlavně fakt nehledejte žádné zkratky, jen si tím všechno zkomplikujete.
  Jinak pokud jde o affiliate partnerství (předpokládám, že Vás uvrtali do toho, i když nevím, co je to to „TO“), podle mě má smysl být partnerem hlavně když už máte nějakou vlastní databázi kontaktů. Pokud byste na to šla např. skrze PPC reklamu, tak jen soupeříte na stejném poli s ostatními affily a hlavně s autorem produktu, což mi nepřipadá jako zrovna efektivní. Čili zase: žádná zkratka neexistuje. A mimochodem, já bych třeba i jako partner do nějakého affilu šel, ale v současnosti v ČR bohužel nevidím ani jeden infoprodukt (omlouvám se LeagueSpy, ale sport jde prostě mimo mě 😉 ), který bych mohl s čistým svědomím mým kontaktům případně doporučit. (Kromě svých vlastních, samozřejmě 😀 ) Je to škoda…

 66. Vladimír Jak sbalit holku dne 01.06.2013 v 13.19 hod.

  Fajn video, zasmál jsem se 🙂 a přestože mám mimojiný i blog, kde sbírám emaily a prodávám infoprodukty, Kiršově zdvojnásobování štěstí se taky směju. Ale možná proto má on takovej úspěch, říká to, co lidi chtějí slyšet…

 67. Pavel Airsoft dne 10.06.2013 v 3.22 hod.

  Poslední větu vytesat do kamene.

 68. John dne 11.06.2013 v 19.19 hod.

  Tohle uz je web o nicem.

 69. Pavel Fotobanka ObjednejFoto.cz dne 25.06.2013 v 21.24 hod.

  🙂 souhlas

 70. Josef dne 02.08.2013 v 3.21 hod.

  Svět leti kupředu dnes už je dobro a zlo na internetu. podobne jako pred par lety kdy frcely skorapky na ulici. Na strane dobra Petr Jeník na strane zla David Kirš, za par let tento system vyhasne jako skorapky, lidi zahrali by jste si skorapky dnes? 😀

  Vlasne dnes už jsou lidi na pc a mobilech nez venku.

 71. bratr tady se bleje koukam dne 03.08.2013 v 4.32 hod.

  Bratře tak ty jsi úplně mimo. Typický aiťák, který si svoji tupostí mysle a z toho plynoucí slabostí těla, neumí ani udržet hladinu energie, jinak by z tebe zářilo něco jiného. Tipnu si že se asi nemůžeš pochlubit tím, že nebýváš nemocný a vše okolo tebe se děje tak jak chceš aby se dělo. Nemáš know how a to jsou informace. Všechno jsou informace a umět s nimi pracovat je základní věc, říká se tomu know how, systém, efektivita. A klidně ti napíšu když to chceš slyšet, zaplatil jsem si 5 litrů za neurorestart, dalších 20 za Dale Carnegieho kurzy, pak dalších 150 za výšku atd atd. A ty informace mi fakt slušně vydělávaji. Už v půlce neurorestartu se mi někdo ozval z dřívějška že si na mě vzpoměl a něco potřebuje, šup dvacka doma, do konce kurzu přistálo dalších 50, měsíc po něm už je to 250 dokupy. Ale to není JEN TÍM KURZEM, musel jsem něco umět, něco vědšt něco dělat. Ten kurz te naučí jak si přivolavat přiležitosti. Nevšiml sis že někomu pořád něco padá, něco ztrácí, sere se mu a někomu jinému vše vychází, je pořád v pohodě, zdravý. Blik = aha takže to asi bude v rozdílném myšlení co říkáš? Prostě myslíš jinak a tak jsi jinou dobu na jiném místě. Magnety asi znáš… Podobně je to s myšlenkama, mrkni na WHAT DO BLEEP DO WE KNOW = Co ještě nevíme, máš to tam popsané jazykem kvantové fyziky. Nic jiného než informace nevydělává, kdybys neměl informaci jak rozjet počítač, nikdy ti nevyděla, ale základ je mít informaci jak pracovat s informacema, protože 90% lldí jsou takoví negouši jak ty a těm ani tenhle kurz nepomůže, pak jsou akorat nasraní,protože tam čekali něco jiného, a pak nevidí že přesně ty informace které tam dostali tak kdyby pochopili a aplikovali, tak budou mít jiné myšlení, a jiný život, jak říká velmi úspěšný lektor a podnikatel, který býval kdysi ještě vetší mamlas než ty – POSITIVNÍ MYŠLENÍ NENÍ PRO KAŽDÉHO a já k tomu dodávám = lidi nemají možnost svobodné volby, udělají to, co mají v sobě nejsilnější a co to je? No programy předku přenesené v genetickém kédů, potřeba být a mít, hlavně obrovský strach z neznáma a potřeba jistoty a dinosaurus když ucítil strach tak všechny okolo seřral a to přesně dělají zvířata, pardon lidi, dodnes. A trvá pár let než ty programy změníš. Kdo si myslí že si zaplati za týdenní kurz a začne vydělávat statisice je naivní ovce, na kurzu se naučí co má dělat aby jednou ty statisíe měl. Já už je mám, ale taky pár let na sobě pracuju a rozhodně si rád zaplatím další kurzy, protože mě hodně posunuly, ale ty akorát bleješ tak že z toho máš dokonce zkřivený xicht a pořád ti nedocvaklo KDO VLASTNĚ JSI a proto žiješ tak jak žiješ a cpeš ostatním svoji pravdu,která je pouze v tvé hlavě, která je omezená tvým nechápáním souvislostí. Možná, kdybys třeba pochopil už jen to že existuji jen dvě síly, dostředivá a odstředivá a dal si je do souvislosti se 4 znamými silami, které fyzika zatím naumí spojit, protože nemá přístroje na měření tak malých částic. Třeba by ti došlo i to, že tvoje mysl je reprezentant dostředivé síly, gravitace a ta není konstatní… a když působí v mozku na nervy aby se vůbec hýbalo tělo když chceš tak úplně stejbě působí na hmotu okolo. Pak by ti docvaklo jak fungují veškeré fenomény a jedním z nich je být ve spravnou chvíli na správném místě, protože nic není náhoda, jen hmota se neustále pohybuje jedním směrem a podle myšlenkových vzorů se formuje do tvaru který nazveš budoucnost, ale ta je tady, ve formě silových polí a ideových matric, ale to bys nad tím musel přemýšlet a ne blít na poznání, protože pak bleješ na sebe, tvoří tě vzpomínky, buď jsou to jen zážitky a nebo jsou spojene pochopením souvislostí a gram zlata asi tolik neváží jako kilogram že jo, takže pochopené souvislosti do hloubky dávájí obrovskou moc měnit okolní hmotu do tvaru svých ideí. A když tomu nevěříš, budeě pořá slabý a to je pak vidět i na výrazu ustrachaného bezmocného obličeje který ostatním říká nechoďte za ohradu,sežerou vás vlci a přitom tam je krásná pastvina, ale strach ti říká že nechceš v matrixu zůstat sám. Doufám že ti alespoň něco docvaklo a najdeš v sobě odvahu tady ten komentář nechat, protože jinak kvůli toho nebudeš pár dni spát. 🙂 M2j se sm2j se a tro3ku se otevři poznání, asi potřebuješ informace, které z těch informací popisují pravdu a které jsou balast… a to je základ….Štítky: , , , , , , ,