Čvn 13

VIDEO: Staňte se jedničkou ve vašem oboru. Stačí zlikvidovat konkurenci

13.06.2013 v kategorii Reklama. / Zobrazeno 13 898x / 40 komentářů

Po mnoha vstupních pohovorech, sáhodlouhém prokazování svých schopností a především díky mnohaleté zkušenosti mám tu čest, že jsem byl přijat do týmu specialistů, kteří nabízejí naprosto unikátní službu. Službu, která dokáže z každého přes noc udělat lídrem v jeho oboru.

Klasický marketing už nepomáhá. V každém oboru je konkurence a lidé už jsou imunní vůči reklamním sdělením. Zájem potenciálních zákazníků se štěpí mezi vás a vaši konkurenci a ani jeden z vás tak nemůže ovládnout trh.

Do reklamy firmy vrážejí spoustu peněz a podporují tak vlastní produkty a služby. Totéž však dělá i jejich konkurence ve stejném oboru.

Kdo dá víc do reklamy, je úspěšnější. A tento koloběh nekončí.

A právě proto vznikla unikátní služba, které tento koloběh dokáže zastavit. Už nebudete muset vrážet čím dál více peněz do reklamy, abyste přesvědčili potenciální zákazníky, že jste lepší než konkurence. Už se s vaší konkurencí nebudete muset předhánět v investicích do reklamy a především se s ní nebudete muset dělit o zisky, které jsou kvůli zbytečným investicím do reklamy už tak dost nízké.

Zní to skoro jako zázrak. Je to ale skutečnost. A jmenuje se to PayForHate!

Princip služby PayForHate je geniálně jednoduchý. Avšak jen pro skutečné specialisty. V žádném případě nedoporučujeme pouštět se do hejtování konkurence na vlastní pěst!


Já osobně jsem v týmu PayForHate vedoucím sekce infoproduktů, infomarketingu a koučingu.

V uplynulých dnech a týdnech se na česko-slovenské internetové scéně objevila celá řada infopodnikatelů, kteří jsou špičkovími specialisty ve svých oborech. Především pak v oboru sebepoznání, sebeovládání apod.

Všichni dokáží prakticky totéž. Dokonale naučí své zákazníky ovládnout svou mysl. Dokáží je odnaučit špatné návyky, naučí je návyky nové a lepší. Naučí vás jak zhubnout, jak přestat kouřit….. všichni umějí všechno. A jsou v tom skvělí.

Konkurence je tak obrovská. Prosadit se je tak pro všechny opravdu těžké. Ba přímo nemožné.

Prosadí se pak logicky mohou jen zlomek z nich. A budou to ti, o nichž se mluví jen dobře. Ti, o nichž se lidé dozvědí že jejich práce nestojí za nic, nemají šanci.

A právě v tom jsme specialisté. Dokážeme dokonale znemožnit prakticky kohokoli. Po důkladné analýze trhu a především pak vašeho úhlavního konkurenta najdeme slabá místa a těch využijeme k jeho totální likvidaci a tím uvolníme ruce vám a vašemu byznysu.

Šišlavého učitele návyků znemožníme protože jen těžko může někdo odnaučovat špatné návyky, když ani on sám se neumí zbavit šišlání.

Neštítíme se ničeho. Morální zásady jdou stranou. Obtloustlou učitelku hubnutí zlikvidujeme hejtováním nejen o obezitě její, ale třeba i jejích nejbližších.

Nevrážejte peníze do zbytečné reklamy abyste předstihli svou konkurenci. Výhodnější je konkurenci zlikvidovat!

Pro ty, kdo mě ještě nešmírujou:

DOPORUČUJI: Objednejte si webhosting se slevou 50% (slevový kód: WWW50)

Pokud se chcete stát sponzorem tohoto mého blogspotu a mít na tomto místě svůj inzerát, není nic jednoduššího.
Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo TADY.


40 komentářů / VIDEO: Staňte se jedničkou ve vašem oboru. Stačí zlikvidovat konkurenci

 1. Antonín Bouchal Značkové a sportovní oblečení dne 13.06.2013 v 8.51 hod.

  Napadá mě „Osočuje Vás někdo přes službu Pay For Hate? Ano? Tak právě pro Vás je zde naše nová služba Pay For Kill! Je to skoro zázrak a opravdu to funguje!“

 2. Petr dne 13.06.2013 v 8.55 hod.

  Proč tam nemáte Michala Kolesu?

 3. Václav Bartoš Bumima - o dětech a těhotenství dne 13.06.2013 v 8.57 hod.

  Ahoj Petře, škoda, chodíval jsem si sem číst o tvých úvahách o webovém byznysu a nyní je z toho Kiršovo propagace (negativní reklama je taky reklama) a sbírka virálních vtípků. Teď mě snad zajímá jen to, kolik dolarů vyděláš na podobných videích.

 4. Petr Jeník dne 13.06.2013 v 9.00 hod.

  Nevydělám na těch videích skoro nic 🙂

 5. Janek Ledecký dne 13.06.2013 v 9.03 hod.

  Stejně jak píše Václav Bartoš.

  Je to škoda, také jsem tu rád četl přínosné články a úvahy o www byznysu a nyní jsou z toho jen sračky… Promiň, ale až moc se snažíš být ironický, sarkastický až to není hezký… Je to všechny zbytečné a neužitečné pro návštěvníky – neustálé řešení Kirše – proč? Nech ho žít, lidi jsou blbý a blbý budou s tímto svět nespasíš… Když nebude Kirš objeví s někdo jiný a nikdy to jiný nebude :-)… Promiň jen jsem upřímný…

 6. Petr Jeník dne 13.06.2013 v 9.07 hod.

  Hele nehejtujte mě tu. Nechte hejtování na profíkách.

 7. Radek Novák dne 13.06.2013 v 9.20 hod.

  Václav: poslední video mělo obrovský úspěch, byla by škoda v tom nepokračovat. Možná nakonec bude Petr úspěšnější v natáčení podobných videí, proč ne.. 🙂

 8. palo dne 13.06.2013 v 9.22 hod.

  suhlas, v poslendom case su to same sracky. radsej napis ako vyzera z casoveho odstupu leaguespy po zdrazeni

 9. Fit Fitův blog dne 13.06.2013 v 9.22 hod.

  Ahoj,
  taky se přidám ke klukům. Už mě tyhle příspěvky taky přestávají bavit. Je to pořád dokola. Lidi budou stejně blbí dál a my normální tady jen musíme koukat na tohle :D.

  Co takhle příště zase něco z online businessu nebo něco víc zajímavýho? 🙂

 10. Mirek Na co myslet dříve než začnete obchodovat dne 13.06.2013 v 9.24 hod.

  Osobní blog je sice osobní blog, ale je škoda když se zvrhne do křižáckého tažení

 11. ferko jozko a diprima Tech. pozn. dne 13.06.2013 v 10.06 hod.

  Ten mikrofon sa tichsie nedal dat 🙂

 12. dk pánské kabáty dne 13.06.2013 v 10.29 hod.

  Tak tohle mě už dostalo do kolen. Mě to baví třeba, sice mi trochu ty články z předchozí dekády chybí, člověk z nich hodně pochytil, ale tímhle se bavím 🙂 Jen tak dále…..

 13. Tomáš Tatranský Dividendové akcie dne 13.06.2013 v 12.29 hod.

  Jako test lidský blbosti je to zajímavý 🙂 Doufám, že pak ale taky napíšete, kdo si tyto úžasné služby objednal 😀

 14. J. mop H2O dne 13.06.2013 v 13.26 hod.

  Tak mě sice taky ty staré články braly mnohem víc, ale tahle služba mě baví – fajn recese 😀 schválně kolik lidí se to zkusí využít, zvlášť v ČR 😉

 15. Honza Hry dne 13.06.2013 v 14.04 hod.

  Jen aby to byla recese, poslední dobou se mi zdá že Jeníka se*e čím dál víc lidí tak roč nevydělat na nenávisti jiných? 🙂

 16. Hujer dne 13.06.2013 v 14.06 hod.

  to je reklama na ticho?

 17. Pavel Jaký je význam Vašeho jména? dne 13.06.2013 v 14.12 hod.

  Zrovna něco podobného mě nedávno napadlo, ale s tím, že bych konkurenci vypálil. 😀

 18. Pavel ZBLOg.cz dne 13.06.2013 v 14.14 hod.

  Super, pobavil jsem se, už jsem jen čekal, kdy ti k těm projíždějícím autům a štěkajícímu psu vrazí do pokoje taky manželka 😀

 19. Martin dne 13.06.2013 v 14.24 hod.

  Petře, zkus se naučit trochu lépe mluvit nebo si text dopředu lépe připravit. Kolikrát ty řekneš v 4 minutovém videu 2krát po sobě stejná slova je do uší bijící:-)

 20. Petr Jeník dne 13.06.2013 v 14.31 hod.

  Jo jo – asi si musím najmout nějakou tu koučku, co mě to naučí 🙂
  Ale uznávám, že příprava veškerá žádná a že se tam zbytečně opakuju. Ale když člověk mluví z patra, tak se to prostě někdy stává no.
  Zkusím se ale polepšit.
  Hlavně si musím ale pořídit nějaký ten externí mikrofon, aby z toho nebyla pořád ta „reklama na ticho“ jak poznamenal Hujer o pár příspěvků výš.

 21. Pavel Lasák Tipy triky pro Excel dne 13.06.2013 v 16.18 hod.

  Osobně jsem web přesunul do kategorie joke a jsem spokojený, když se potřebuji pobavit shlédnu vdeo 😉

 22. Milan Bendl HP Pre 3 dne 13.06.2013 v 16.44 hod.

  Teda ten web payforhate.com se mi normálně líbí. Nemohu necitovat Pelíšky: „…teda to muselo dát práci… A přitom je to taková blbost!“ 😀

 23. Kirsova ovca dne 13.06.2013 v 17.33 hod.

  Pripajam sa k ostatnym, to co sem davas poslednu dobu je bullshit.
  A to video si este tichsie nemohol natocit? Ci to bol zamer? Mam repraky na plno a nepocujem skoro nic.
  A 5 minut bullshitovia sa da povedat v 2 minutach, v druhej polovici sa len opakujes to co si povedal na zaciatku. A ten web ma byt naozaj ci to je len vtip?
  Ked to vydavas za firemny web, tak ti tam chybaju identifikacne udaje.

 24. Vy to nechápe dne 13.06.2013 v 21.16 hod.

  500 firem zaměřených na předváděcí pomalu končí, ale zato Kiršovic stádo bude brzy v ČR čítat přes 500 infowebů lanařících nevinné, naivní, budoucí a láskyplné milionáře (viz Ozogánův web). Předváděcí akce verze 2.0 teď lidé budou mít opět v obývácích a ještě k tomu dobrovolně, s tím se musí něco dělat!

  Co se týče firmy Pay For Hate, má to spolu s doménou opravdu globální potenciál. Možná by to pro začátek chtělo udělat nějaké demo. Kdo mě nejvíce se*e je třeba taková Krávokoučka Michaličková, která si absolutně nevidí do huby a manžel pseoudopodnikatel Michalička, který vám za 8 tisíc prozradí, jak nainstalovat WordPress a publikovat v něm článek… Je to sakra normální?

 25. hahaha dne 13.06.2013 v 21.41 hod.

  Jak jsem v článku přečetl: „Naučí vás jak zhubnout, jak přestat kouřit….. všichni umějí všechno.“ okamžitě jsem si vzpomněl na Koučku Marii a její přednášku „Naprogramujte se na hubnutí“….

  Tak schválně, zaplatili byste takovéto tupé slepici jakoukoliv radu na hubnutí? Foto: bit.ly/1a8HqLa

  Úplně jsem se z toho oklepal.

 26. Petr dne 14.06.2013 v 5.34 hod.

  Jeníka a Mařenku jsem neznal, dokud o něm nerestart(retard)oval čvan-čára a neříhal koktal.
  Verbální projev máte mnohem lepší, opravdu je škoda, když se opakujete a používáte neúčelně vulgární výrazy.
  Souhlasím však s tím, že je dobré na znaky shody se šarlatánstvím upozornit. Z těch „motivačních“ seancí by se dal sestříhat remix. Teprve pak by byl Třešeň slavný jako Plamínek a Jolanda.
  Zarýpat si občas do něčeho není na škodu, je to ostatně náš národní sport. Jen si myslím, že šarlatánů se to výrazněji nedotkne a rozumní lidé si dají 1+1 dohromady i bez platby za hanu.

 27. štěně dne 14.06.2013 v 7.02 hod.

  Jolanda a Plamínek jsou už dávno restartovaní 😀 😀 😀
  http://www.youtube.com/watch?v=6A6p_c7u3To

 28. David Petr dne 14.06.2013 v 9.21 hod.

  Malý Jardo, prosím prosím, smutně koukám, ať je další video remix těchto motivačních mozekvymývacích praček 😉
  A minimálně na úrovni GameBallu.
  http://youtu.be/8uMU6KzZHwM
  http://youtu.be/6A6p_c7u3To

 29. franta nenimožné dne 14.06.2013 v 9.32 hod.

  Jolanda je prasnice.

 30. lukáš dne 15.06.2013 v 17.36 hod.

  Nevím.. mě osobně přijde většina knížek, nebo motivačních přednášek k hovnu. Tím spíš od podobných „koučů“ a pseudopodnikatelů. Rád si spíš tu a tam přečtu nějaký článek založený na praktických zkušenostech.
  Snad jediný koukatelný dokument na téma bohatství a štěstí, který mě zaujal je „Hlad po úspěchu“, který se vysílal na Spektru. Doporučuji zkouknout nejen ovečkám.

  Abych nebyl úplně offtopic. Petře díky bohu, že existuje protipól Kirše. To štěstí se nám násobí už nějak moc.

 31. kamil Spodní prádlo Luxoria.cz dne 15.06.2013 v 21.45 hod.

  Přidávám se k názoru, že poslední dobou je tu nějak překiršováno a tý kombinace žluče a sarkasmu ve videu až přespříliš, což je určitě škoda..

 32. jarin001 Bazar lodí dne 17.06.2013 v 0.08 hod.

  K videu je více než malé množství komentářů, to je fajn.
  Je snadné podpořit či zkritizovat formou příspěvku něčí názor; není můj, je tedy ohebný, mohu s ním pracovat, nikdo mě nebude konfrontovat.

  Prezentovat veřejně své postoje chce trochu víc než cumlání dudlíku v diskusi, hodně kritiků jen mele pantem ale sami by s kůží na trh nešli.
  Zastáncům infopodnikání přeji brzké uzdravení.

 33. Dotaz dne 17.06.2013 v 3.21 hod.

  Restart mozku začíná být out. Nepůjde někdo k prasnici Marii na kurz Neuro-lingvistického programování, které vám kompletně změní život za 4 dny? Cena za 4 dny školení je po slevě pouze 8 000 Kč místo obvyklých 12 000 Kč !!! Vyškolená Bc. Marie vám do hlavy naprogramuje rychlé a snadné programy na zbohatnutí, které docílíte praktikováním NLP. Abyste však mohli praktikovat, musíte si ještě připlatit školení NLP Praktikant po slevě za 21 600 Kč místo obvyklých 36 000 Kč a to se vyplatí !!! kurzy-nlp.cz

 34. David Petr dne 18.06.2013 v 14.13 hod.

  Neurolingvistické programování hovadina není, záleží, jestli berete psychologii jako vědu. Ovšem každopádně bych za to takovýhle sumičky neplatil ani za boha…
  Koho NLP chytlo a nechce poslouchat ho*na od kdejaký prasnice z ulice, která si letmo pročetla Wikipedii a teď na to téma pořádá kurzy za osmikáčko, koukněte na slovenskou NLP akademii. Dělají to dva profíci z oboru, navíc otec jednoho z nich (Petera Sasína) byl olympionik, nebo něco takového.
  Mají tam i placené kurzy, ale doporučit mohu jedině http://www.nlp-akademia.sk/online-vysielanie-nlp-akademie

 35. achjo dne 18.06.2013 v 16.08 hod.

  O tom online vysílání NLP jsem slyšel už na začátku a věřím, že Sasín je schopný člověk, ale já ho nemůžu dlouho vystát…

 36. Martin Pěnička webovestrankyjsouvrekonstrukci dne 20.06.2013 v 22.22 hod.

  Tak jaký je aktuální pokrok k Pay Fot Hate?

 37. peto counter strike en ligne dne 21.06.2013 v 15.24 hod.

  lol 😀 tak toto je fakt geniálna služba, chcel by som vedieť koľko to bude stáť ?

 38. Karda Online poradna práce dne 23.06.2013 v 7.06 hod.

  Přidám se ke všeobecnému brblání, tenhle blog mi poslední dobou přijde převážně jen o vychloubání, ironii nebo navážení se. Třeba někomu tento smysl pro legraci sedne, ale pro mě to není rozhodně nic obohacujícího…

 39. Petr Jeník dne 23.06.2013 v 7.28 hod.

  Takže když jsem změnil téma z navážení se do MI a jiných tomu podobných zhovadělostí tak je to taky špatně 🙂
  A navíc se něčím vychloubám. Jen netuším čím. A ano – správně jsi pochopil, že tohle je ironický článek. Gratuluji.
  Ti co to také pochopily a navíc vidí dál než na špičku svého nosu, tak si z toho odnesli jednu důležitou myšlenku – že boj proti konkurenci je k ničemu. Že je lepší se starat o vlastní byznys.

 40. Jirka Investiční stříbro dne 25.06.2013 v 20.52 hod.

  Už dlouho jsem se tak nenachechtal 🙂 V naší branži by to byl asi skvělý byznys, protože s drahými kovy dnes obchoduje každý youda, čekající rychlé miliony do pár týdnů 😀Štítky: , , ,