Led 19

Rozjíždím nový projekt. Víte o nějaké firmě, která je na prodej? Napište mi o tom. Bohatě vás za to odměním

19.01.2018 v kategorii Podnikání, Výdělek. / Zobrazeno 4 521x / 4 komentářů

Rozjel jsem nový projekt. Na první pohled to vypadá, že kupuji firmy. Nekupuji. Jsem pouze zprostředkovatelem. A dokonce nejsem ani zprostředkovatelem mezi prodejcem firmy a kupujícím. Jsem zprostředkovatelem mezi investorem a lidmi kteří vědí o nějaké firmě na prodej a já jim od ivnestora zaplatím za informace, které mu dají.

Vypadá to složitě, ale je to vcelku jednoduchý. Koukněte na DealTip.cz

Všechno je tam myslím vcelku pěkně popsaný. Na UX jsem si dal docela záležet.

I tak ale popíšu, oč jde na malém příkladu.

Slyšeli jste třeba jak Pepa Novák, který má vedle v ulici velkosklad s nápoji, by s tím chtěl seknout a jít do důchodu a kdyby mu někdo nabídl desete mega, tak to prodá?

Tak přesně to je informace, kterou by můj známý investor rád měl a rád za ni zaplatí. Vůbec nejde o to zda to koupí nebo ne. Odměnu za tu informaci dostanete ikdyž se žádný obchod neuskuteční.

Nebo třeba víte, že majitel pískovny kousek o vaší vesnice se zabil v autě a jeho manželka teď neví, co si s firmou počít?

Šup s tím na DealTip – i to je super informace pro našeho investora.

Pro koho je tedy projekt určený? Ideálně pro lidi se slušným přehledem o jejich regionu. Tedy např. regionální novináři, ale běžní lidi, kteří vědí o tom co se kde šustne.

Mimochodem pokud byste měli nápad jak projekt propagovat či byste mi mohli přímo nabídnout nějakou zajímavou formu inzerce, tak mě kontaktujte. Budu rád.

Pro ty, kdo mě ještě nešmírujou:

DOPORUČUJI: Objednejte si webhosting se slevou 50% (slevový kód: WWW50)

Velké díky patří sponzorům tohoto mého blogspotu:

Rybářské potřeby - kvalitní vybavení pro všechny milovníky rybaření

Linkbuilding Získejte odkazy z kvalitních zdrojů.

Slevové kupóny - Akce, slevy, kupóny a recenze

Rybářské pruty Nejlevnější rybářské pruty prověřených značek


Chcete se i vy stát sponzorem tohoto mého článečku a mít na tomto místě inzerát?
Inzerát můžete vložit a více se dozvíte TADY.


4 komentářů / Rozjíždím nový projekt. Víte o nějaké firmě, která je na prodej? Napište mi o tom. Bohatě vás za to odměním

 1. M. dne 19.01.2018 v 14.49 hod.

  Jak moc máte proklepnutou spolehlivost a hlavně morálku investora, kterého zastupujete? Tj. jak čistou a férovou hru hraje, meřeno standardem Západu (USA, Velká Británie), nikoliv naší země?

  Příklad: Slyšel jsem, že Pepa Novák, který má vedle v ulici velkosklad s nápoji, by s tím chtěl seknout a jít do důchodu. Já ho „napráskám“, investor skoupí všechny pohledávky za ním a pošle na něj insolvenční mafii, nebo na něj vyhrabe špínu, nebo na něj začne jinak špinavými metodami psychicky tlačit, aby ho donutil prodat, co nejrychleji a nejlevněji.

  Omlouvám se, jestli to působí paranoidně, ale vzhledem k tomu, že na webu není absolutně žádný kontakt, tak bych se trochu bál, abych chudáka Pepu Nováka nepředhodil mrchožroutům.

 2. Petr Jeník dne 19.01.2018 v 15.12 hod.

  Ad 1.
  - ať vám odpovím jak vám odpovím, věřit mi nebudete, když jste dokázal vymyslet tohle. To co říkáte, by ale přeci mohl udělat kdokoli komukoli aniž by na to dostal od někoho tip.
  - co se kontaktu týká, tak věřte, že většina lidí, kteří disponují opravdu velkými prostředky, tak nemají nejmenší potřebu exhibovat na internetu a proto si na to najímají zprostředkovatele jako jsem já. Mimochodem vy jste se nepodepsal proč? :)

 3. petr dne 19.01.2018 v 18.43 hod.

  Ubytovani a stravovani v radech tisicu jidel denne…jaka bude provize?jako ta moje myslim

 4. Petr Jeník dne 20.01.2018 v 8.20 hod.

  ad 3.
  O odměnách se dočtete tady: http://dealtip.cz/odmeny/
  Abych vám dokázal odpovědět cokoli jiného na základě toho co jste napsal, bych musel být jasnovidec.
  Pokud víte o firmě, která je na prodej a zabývá se tím co píšete, tak o takový tip určitě zájem máme. Vložte svůj tip do formuláře na webu DealTip a odměna vás nemine.Štítky: ,