Čer 19

Jak vydělat na internetu – rychle a bez práce

19.06.2012 v kategorii Nezařazené. / Zobrazeno 54 219x / 30 komentářů

Je spousta možností, jak vydělávat na internetu. Spousta z nich však vyžaduje nějaké znalosti a především hodně práce. Jsou ale i ověřené a vyzkoušené druhy výdělků, které nevyžadují znalosti žádné a zároveň nemusíte ani vyvíjet žádné velké úsilí. Zde přináším jejich stručný přehled.

Klikačky

Klikačky jsou reklamní systémy, kde získáváte peníze za klikání na reklamní sdělení. Nedostáváte moc, ale protože inzerenti o návštěvu lidí, kteří u nich nehodlají utratit ani korunu, hodně stojí, je takových inzerentů opravdu hodně. Řádově i desítky měsíčně. Při ceně deset haléřů za jedno kliknutí na reklamu, můžete při počtu dvaceti inzerentů vydělat i dobré dvě koruny za měsíc. Časově to náročné není. Stačí denně otevřít reklamní systém a zkontrolovat, zda  nepřibyl nějaký ten inzerent toužící po vaší návštěvě.

Výdělek z klikaček: měsíčně až 2,- Kč

Časová náročnost: 2 hodiny měsíčně

Hodinový výdělek u klikaček: až 1,- Kč / hodina

Přidaná hodnota k výdělku z klikaček: spoustu zajímavých reklamních e-mailových zpráv, které budete dostávat jako bonus, protože při registraci do systému jste souhlasili se zasíláním neomezeného počtu reklamních sdělení

Výplatní minimum: většinou 100,- Kč – stačí tedy pouhých 5 let každý den otevírat reklamní systém a klikat na reklamní sdělení a budete si moci nechat vyplatit vydělané peníze.

E-mailovky

E-mailovky jsou velmi podobné klikačkám. Zaregistrujete se do reklamního systému a budete dostávat do vaší e-mailové schránky reklamní e-maily. Za každý z nich obdržíte značnou sumu peněz. Inzerenti i v tomto případě totiž velmi touží po tom, aby dali vědět o svém produktu či službě člověku, který nemá ani korunu a nehodlá u nich nic utrácet. I zde se tedy ceny pohybují kolikrát až v řádu desítek haléřů a to už je moc pěkný výdělek vezmeme-li v potaz to, že je to úplně bez práce.

Některé systémy jsou vymakané dokonce natolik, že můžete získat odměnu nejen za přijetí e-mailu, ale v jeho obsahu je i odkaz na který když kliknete, získáte peníze další. Jedná se tedy o důmyslný systém kombinace systémů klikaček a e-mailovek, kde díky tomu výdělky mohou být i dvojnásobné.

Výdělek z přijímání reklamních e-mailů: měsíčně až 5,- Kč

Časová náročnost: cca 1 hodina strávená procházením e-mailů a jejich následným promazáváním

Hodinový výdělek: až 5,- Kč  / hodina

Přidaná hodnota: stejně jako u klikaček. I v tomto případě získáváte jako bonus spoustu zajímavých reklamních sdělení na nákup viagry a jiné podobné nabídky, které jsou ze systému vyňaty a za jejich přijímání vám odměna nepřísluší.

Výplatní minimum u e-mailovek: většinou 200,- Kč – jedná se totiž o lukrativnější nabídku než u obyčejných klikaček. I zde tedy platí, že o výplatu své odměny můžete požádat přibližně po 5 letech. Při dobré konstalaci hvězd třeba i po pouhých třech letech. A to už jsou opravdu zajímavá čísla a jen málokdo tomu může odolat.

Výdělek hraním her

Existuje celá řada her, jejichž hraním můžete vydělávat. Denně dostávám spoustu zajímavých pozvánek k hraní takových her a to především na Facebooku. A posílají mi je lidé, kteří už vyzkoušeli hodně způsobů snadného zbohatnutí na internetu bez práce.

Známá je na úřadu práce a nemá vlastně vůbec motivaci si práci hledat. Stačí jí sedět u počítače, hrát hry na Facebooku a vydělává.

Jen v minulém měsíci vydělala téměř 60 tisíc bodů, za něž svým virtuálním zvířátkům nakoupila nové oblečení a pelíšky. Podobnou sumu bodů pak vydělal i při hraní hry, kde si staví virtuální pokojík, který díky její velké snaze opravdu jen září.

Vydělávání díky hraní her na facebooku nemůžu jinak než doporučit. Z počtu vydělaných bodů se vám až hlava zatočí.

Nechte si poradit od odborníků

Výdělek nabízí spousta odborníků. Ovšem nikoli zdarma a nikoli veřejně. Abyste mohli vydělávat opravdu zajímavé peníze, je nutné si zakoupit rozsáhlou publikaci. Nestojí moc a určitě se to vyplatí. Objednejte si CD s brožurou, které po zaplacení obdržíte poštou až do vaší schránky. V brožuře se dozvíte spoustu zajímavých informací, které povedou k zaručenému výdělku bez práce. Cena takovéto publikace se pohybuje v řádu pouze maximálně stokorun. U těch zajímavějších i v řádu nižších tisíců. Opravdu se to ale vyplatí.

Kromě ověřených metod jako jsou již zmíněné klikačky a e-mailovky získáte i další velmi cennou radu ve znění „nakopírujte toto CD a nabízejte ho dál za stejnou sumu, za jakou jste jej koupili. Při prodeji jednomu zákazníkovi se vám vaše investice vrátí. Při prodeji dvěma zákazníkům už vyděláváte…..“

Výdělek je v tomto nejistý a závisí především na vašem odhodlání vydělat opravdu velké peníze.

Přidanou hodnotou pak nejsou zajímavé nabídky v e-mailu, ale i zde přidaná hodnota je. A to velmi slušná. Pokud budete takto vydělávat, získáte neocenitelnou zkušenost z přestupkového řízení a pokud budete opravdu šikovní, i z řízení trestněprávního a to vzhledem k tomu, že toto podnikání tak trochu zavání podvodem.

Nabízení špičkových služeb a produktů

Toto je už opravdu špička mezi vyděláváním peněz na internetu. Od vaší mateřské – mezinárodní a velmi uznávané společnosti získáte úplně zdarma vlastní internetové stránky, na nichž budete nabízet špičkové produkty a služby. Od kosmetiky po skutečně vymakané a bezkonkurenční systémy pro komunikaci. Neváhejte zaplatit vstupní poplatek. Ten se sice pohybuje v řádu i vyšších tisíců či dokonce desetitisíců, ale opravdu se to vyplatí.

Vy totiž nebudete vydělávat pouhým prodejem těchto produktů, které jsou natolik úžasné a neodolatelné a prodávají se proto úplně samy, ale získáte především unikátní možnost přijímat do tohoto systému nové členy, kteří stejně jako vy rádi zaplatí vstupní poplatek a vy získáte až polovinu z těchto vámi přivedených nových členů. A co víc, získáte provizi i z jejich prodejů.

Je ještě více způsobů, jak na internetu vydělat bez práce a bez nutných znalostí, ale……..

kdo toto dočetl do konce a stále věří v pohádky o snadném zbohatnutí bez práce a bez znalostí, tak je úplnej debil

Pro ty, kdo mě ještě nešmírujou:


Velké díky patří sponzorům tohoto mého blogspotu:

Jak vydělat Chcete vydělat peníze na internetu? Čtěte náš web.

Konfery.cz Nejbližší konference, barcampy, meetupy…

Jak vydělat peníze Jak vydělat peníze na internetu bez podvodu.

Registrátorka.cz nabízí kvalitní registrace do českých a zahraničních katalogů


Chcete se i vy stát sponzorem tohoto mého článečku a mít na tomto místě inzerát?
Inzerát můžete vložit a více se dozvíte TADY.


30 komentářů / Jak vydělat na internetu – rychle a bez práce

 1. Jakub Kočí dne 19.06.2012 v 8.45 hod.

  Ještě bys mohl přidat zaručený výdělek na on-line ruletě. Stačí znát ten správný jediný system.

 2. Petr Jeník dne 19.06.2012 v 8.49 hod.

  Jo jo – to je pravda. Díky za upozornění
  Rozhodně bude pokračování. Znám ještě spoustu dalších metod jak snadno peníze na internetu vydělat.

 3. Martin Kejzlar dne 19.06.2012 v 9.02 hod.

  Pořad jsem čekal, kde napíšeš, že se jedná o ironii, ale ta poslední věta mě dostala :-)

 4. David Lörincz web dne 19.06.2012 v 9.22 hod.

  Já jsem jenom proletěl na konec, protože mi bylo jasné, že to nemůžeš myslet vážně … čas je příliš drahý na to, abych četl takové „nesmysly“ :-)

 5. Kapibara dne 19.06.2012 v 9.46 hod.

  Zaručeně vyděláte také když si koupíte na webtrhu výdělečný eshop s s historií, kterému se z nedostatku času nebo nemoci už majitele nemůže dále věnovat nejlépe sexshop.

 6. TonyK web dne 19.06.2012 v 10.22 hod.

  Ještě ti tam chybí neco serioznějšího. Třeba: Nudíte se? Začněte obchodovat na Forexu. Točí se tam velké peníze a na Vás určitě taky něco zbude. Vždyť je to tak snadné stačí identifikovat formace jako dvojité dno a podobné expertům zaručené neznámé indikátory a peníze se jen pohrnou :-) Teda Vam mozna ne, ale Vas broker z Vas bude mit urcite radost …

 7. Pavel Vše za 951Kč dne 19.06.2012 v 10.46 hod.

  Nebo ještě „reklama na vašem autě“. Zaplaťte pouze pár stovek a vydělávejte tisíce…

 8. Michal ICQ online - SMS zdarma dne 19.06.2012 v 10.55 hod.

  Hehe, taky jsem si před cca 10 lety kliknul na donkeymails nebo něco podobného, můj spam filtr si pak pěkně máknul :) Vzpomínám i na slavné bux.to a dívám se, že to pořád funguje a to už tam mám jako spousta dalších tolik let nevyplacenou provizi 😀 Ještě si vzpomínám i na reklamní proužky, které se zobrazovali přímo na ploše, ale už si nevzpomínám na název (možná něco jako fiesta), jen vím, že tam byla ikona nějakého mexičana v sombreru, který hlídal, jestli sleduju reklamu 😀 No vzpomínky to jsou ale nezapomenutelné a hlavně k nezaplacení 😀
  Tenhle článek mě dnes fakt pobavil.

 9. Poptavka-zdarma.cz Poptavka-zdarma.cz dne 19.06.2012 v 12.00 hod.

  Byl jsem zvědav s čím novým článek přijde, ale jak jsem očekával, nic nového pod sluncem. Ještě stačilo chytře do textu zakomponovat odkazy s referaly a záměr by byl jasný .-). Myslim, že podobné systémy jsou stavěny hlavně pro výdělky provozovatelů, podobně jako Affil systémy a výdělky rovny spíše brigádě. Schopný a podnikavý člověk nad těmito systémy mávne rukou, protože je to opravdu zbytečná ztráta času.

 10. Rosta dne 19.06.2012 v 12.19 hod.

  To Poptavka-zdarma :
  Haha, sarkasmus je vám koukam cizí :)

 11. Tomáš web dne 19.06.2012 v 12.57 hod.

  Pěkný článek to se musí nechat. Ještě jsi zapomněl na PTP systémy, kde všichni používali jeden script plný virů:) Ale zase na druhou stranu na PTP a klikačkách se dalo vydělat, člověk musel být majitelem, chvilku to nechat běžet a pak to zabalit (tak jak se to děje doteď) a v největším boomu klikalo hrozně moc lidí a světe div se, ještě kliká viz fórum na czemoney.com, lidi jsou nepoučitelní.

 12. HC Narocni.cz dne 19.06.2012 v 15.17 hod.

  Napsal jsem článek na stejné téma v roce 2009. Zaměření je obecnější, netýká se jen Internetu:
  http://bit.ly/MaWiuE

  Nevím jak Petr Jeník, ale já nejenže ručím za výdělek. Rovnou garantuji zbohatnutí :-))

  Teď vážně: Moje rady jsou míněny seriózně a (bohužel stále ještě) fungují.

 13. Petr Jeník dne 19.06.2012 v 15.24 hod.

  Četl jsem – je to už dááávno
  A doporučuji

 14. Poptavka-zdarma.cz Poptavka-zdarma.cz dne 19.06.2012 v 17.21 hod.

  to Rosta: pokud je to myšleno jako sarkasmus, tak to beru. Ale článek na mě působí spíše opačně. Jinak sarkasmus a cynismus mi je clkem blízký. Když se člověk setkává s naivitou lidí každý den, tak prostě nejde neskončit u cynického životního nadhledu 😀

  Jinak s PR článkama souhlasim, podle mě jeden ze způsobů jak se dnes dá (né moc) seriózně vydělávat. Hlavně jde o směr, který má budoucnost vzhledem k narůstající konkurenci a přesouvání obchodování na internet.

 15. don Žabant dne 20.06.2012 v 0.35 hod.

  Hm. Velká „legrace“

 16. Petr Jeník dne 20.06.2012 v 7.47 hod.

  Hmm.. jo – je to legrace :)

 17. Josef SEO dne 20.06.2012 v 11.15 hod.

  Uf, už jsem se lek, že tenhle článek myslíš vážně.

 18. 6nocí takový lifestyle magazín dne 21.06.2012 v 18.27 hod.

  ten název článku je vyloženě BFU friendly, myslím, že ti sem budou vyhledávače posílat velké spousty „začínajících internetových podnikatelů“ 😉

 19. martin IT Efektině dne 27.06.2012 v 15.35 hod.

  Ty různé klikačky v ranných dobách opravdu dobře fungovaly, stačilo použít automatizovaný software pro hýbání myší, pak třeba počítačovou učebnu někde na škole, co se přes noc nevyužívala a vydělalo to i pár stovek dolarů měsíčně, kamarád na tom vydělával.

  Bohužel firmy toto provozující často zkrachovali, netřeba mluvit o tom, proč asi 😉

  Na druhou stranu pustit těhle klikaček velké množství, automatizovat to a dát to na výpočetní cluster nějaké znalosti vyžaduje.

 20. Martin Pěnička www.terastore.cz dne 12.07.2012 v 20.44 hod.

  HC: Drsné, ale bohužel je to pravda. :-(

 21. marty dne 02.08.2012 v 4.56 hod.

  Takhle jsem se dlouho nezasmál, super.

 22. Honza Ceny elektřiny dne 02.08.2012 v 20.54 hod.

  Dobrej článek, ale bohužel je pořád spousta lidí co si myslí že zbohatnou nic neděláním

 23. Jana kjlsůf dne 20.09.2012 v 17.53 hod.

  asi tomu moc nerozumíte, ale na internetu se dají vydělat těžšké peníze, vážně nechápu jak tohle můžete tvrdit, asi nemyslíte vážně že?

 24. Petr Jeník dne 20.09.2012 v 17.56 hod.

  Jani – o tom se přeci nikdo nepře. Na internetu se opravdu dají vydělat velký peníze. Né však bez práce a potřebných znalostí.

 25. Jana dhfjkalsdjf dne 20.09.2012 v 18.06 hod.

  To byla rychlá reakce. Ano to je pravda, já bych řekla- čím víc znalostí mín práce, ale je to hodně složité, vím o lidech, kteří takhle fungují, je to ovšem opravdu hodně namáhavé, moc jim nezávidím.

 26. Martin TIXIK dne 05.11.2012 v 20.02 hod.

  Ten titulek sám o sobě dává znát, že jde o recesi. Smutné ovšem je, že pro někoho ta témata ironií ještě nejsou. Trošku mi ale nesedla zmínka o affiliate tady v diskuzi, protože ten byl zmíněn opravdu nespravedlivě.

 27. Fox dne 09.11.2012 v 0.26 hod.

  Ahoj, chtěl jsem se zeptat na něco trochu jiného. Mám přístup k velmi výkonnému počítači, který je online stále a je připojen na téměř páteřní připojení. Dalo by se na tom nějak vydělat ? Spustit program a nechat běžet ? Nahrát soubor a nechat ostatní hodně rychle stahovat ? Upload zvládám klidně 12MB/s

  Jsem naivní nebo to takto lze ?
  Díky za odpověď

 28. Lýdie Pehalová Stavím svůj sen dne 12.12.2012 v 11.30 hod.

  Vcelku zajímavý článek.
  Píšete, že klikačky zaberou cca dvě hodiny denně. Z vlastní zkušenosti vím, že je to o dost víc. Nicméně zajímalo by mě, zda máte v rukávu nějaké ověřené klikačky či e-mailovky, které skutečně proplácí. Pokud ano, sem s nimi. 😉

 29. Tom Ivestice dne 22.02.2013 v 8.32 hod.

  Chcete vydělávat 2,1 procenta deně opravdu to funguje každý den posílají vydělané úroky spátky nebo je můžete reinvestovat a každý den uvidíte více a více vydlaných penez není to podvod opravdu to funguje stačí zkusit třeba jen 10 dolarů pro začátek.

 30. Jiri Výdělek dne 01.03.2013 v 17.45 hod.

  Fakt pěkný článek a nejlepší konec :)

  Je ještě více způsobů, jak na internetu vydělat bez práce a bez nutných znalostí, ale……..

  kdo toto dočetl do konce a stále věří v pohádky o snadném zbohatnutí bez práce a bez znalostí, tak je úplnej debilŠtítky: , , , , , , ,