Čer 19

Jak vydělat na internetu – rychle a bez práce

19.06.2012 v kategorii Nezařazené. / Zobrazeno 54 686x / 30 komentářů

Je spousta možností, jak vydělávat na internetu. Spousta z nich však vyžaduje nějaké znalosti a především hodně práce. Jsou ale i ověřené a vyzkoušené druhy výdělků, které nevyžadují znalosti žádné a zároveň nemusíte ani vyvíjet žádné velké úsilí. Zde přináším jejich stručný přehled.

Klikačky

Klikačky jsou reklamní systémy, kde získáváte peníze za klikání na reklamní sdělení. Nedostáváte moc, ale protože inzerenti o návštěvu lidí, kteří u nich nehodlají utratit ani korunu, hodně stojí, je takových inzerentů opravdu hodně. Řádově i desítky měsíčně. Při ceně deset haléřů za jedno kliknutí na reklamu, můžete při počtu dvaceti inzerentů vydělat i dobré dvě koruny za měsíc. Časově to náročné není. Stačí denně otevřít reklamní systém a zkontrolovat, zda  nepřibyl nějaký ten inzerent toužící po vaší návštěvě.

Výdělek z klikaček: měsíčně až 2,- Kč

Časová náročnost: 2 hodiny měsíčně

Hodinový výdělek u klikaček: až 1,- Kč / hodina

Přidaná hodnota k výdělku z klikaček: spoustu zajímavých reklamních e-mailových zpráv, které budete dostávat jako bonus, protože při registraci do systému jste souhlasili se zasíláním neomezeného počtu reklamních sdělení

Výplatní minimum: většinou 100,- Kč – stačí tedy pouhých 5 let každý den otevírat reklamní systém a klikat na reklamní sdělení a budete si moci nechat vyplatit vydělané peníze.

E-mailovky

E-mailovky jsou velmi podobné klikačkám. Zaregistrujete se do reklamního systému a budete dostávat do vaší e-mailové schránky reklamní e-maily. Za každý z nich obdržíte značnou sumu peněz. Inzerenti i v tomto případě totiž velmi touží po tom, aby dali vědět o svém produktu či službě člověku, který nemá ani korunu a nehodlá u nich nic utrácet. I zde se tedy ceny pohybují kolikrát až v řádu desítek haléřů a to už je moc pěkný výdělek vezmeme-li v potaz to, že je to úplně bez práce.

Některé systémy jsou vymakané dokonce natolik, že můžete získat odměnu nejen za přijetí e-mailu, ale v jeho obsahu je i odkaz na který když kliknete, získáte peníze další. Jedná se tedy o důmyslný systém kombinace systémů klikaček a e-mailovek, kde díky tomu výdělky mohou být i dvojnásobné.

Výdělek z přijímání reklamních e-mailů: měsíčně až 5,- Kč

Časová náročnost: cca 1 hodina strávená procházením e-mailů a jejich následným promazáváním

Hodinový výdělek: až 5,- Kč  / hodina

Přidaná hodnota: stejně jako u klikaček. I v tomto případě získáváte jako bonus spoustu zajímavých reklamních sdělení na nákup viagry a jiné podobné nabídky, které jsou ze systému vyňaty a za jejich přijímání vám odměna nepřísluší.

Výplatní minimum u e-mailovek: většinou 200,- Kč – jedná se totiž o lukrativnější nabídku než u obyčejných klikaček. I zde tedy platí, že o výplatu své odměny můžete požádat přibližně po 5 letech. Při dobré konstalaci hvězd třeba i po pouhých třech letech. A to už jsou opravdu zajímavá čísla a jen málokdo tomu může odolat.

Výdělek hraním her

Existuje celá řada her, jejichž hraním můžete vydělávat. Denně dostávám spoustu zajímavých pozvánek k hraní takových her a to především na Facebooku. A posílají mi je lidé, kteří už vyzkoušeli hodně způsobů snadného zbohatnutí na internetu bez práce.

Známá je na úřadu práce a nemá vlastně vůbec motivaci si práci hledat. Stačí jí sedět u počítače, hrát hry na Facebooku a vydělává.

Jen v minulém měsíci vydělala téměř 60 tisíc bodů, za něž svým virtuálním zvířátkům nakoupila nové oblečení a pelíšky. Podobnou sumu bodů pak vydělal i při hraní hry, kde si staví virtuální pokojík, který díky její velké snaze opravdu jen září.

Vydělávání díky hraní her na facebooku nemůžu jinak než doporučit. Z počtu vydělaných bodů se vám až hlava zatočí.

Nechte si poradit od odborníků

Výdělek nabízí spousta odborníků. Ovšem nikoli zdarma a nikoli veřejně. Abyste mohli vydělávat opravdu zajímavé peníze, je nutné si zakoupit rozsáhlou publikaci. Nestojí moc a určitě se to vyplatí. Objednejte si CD s brožurou, které po zaplacení obdržíte poštou až do vaší schránky. V brožuře se dozvíte spoustu zajímavých informací, které povedou k zaručenému výdělku bez práce. Cena takovéto publikace se pohybuje v řádu pouze maximálně stokorun. U těch zajímavějších i v řádu nižších tisíců. Opravdu se to ale vyplatí.

Kromě ověřených metod jako jsou již zmíněné klikačky a e-mailovky získáte i další velmi cennou radu ve znění „nakopírujte toto CD a nabízejte ho dál za stejnou sumu, za jakou jste jej koupili. Při prodeji jednomu zákazníkovi se vám vaše investice vrátí. Při prodeji dvěma zákazníkům už vyděláváte…..“

Výdělek je v tomto nejistý a závisí především na vašem odhodlání vydělat opravdu velké peníze.

Přidanou hodnotou pak nejsou zajímavé nabídky v e-mailu, ale i zde přidaná hodnota je. A to velmi slušná. Pokud budete takto vydělávat, získáte neocenitelnou zkušenost z přestupkového řízení a pokud budete opravdu šikovní, i z řízení trestněprávního a to vzhledem k tomu, že toto podnikání tak trochu zavání podvodem.

Nabízení špičkových služeb a produktů

Toto je už opravdu špička mezi vyděláváním peněz na internetu. Od vaší mateřské – mezinárodní a velmi uznávané společnosti získáte úplně zdarma vlastní internetové stránky, na nichž budete nabízet špičkové produkty a služby. Od kosmetiky po skutečně vymakané a bezkonkurenční systémy pro komunikaci. Neváhejte zaplatit vstupní poplatek. Ten se sice pohybuje v řádu i vyšších tisíců či dokonce desetitisíců, ale opravdu se to vyplatí.

Vy totiž nebudete vydělávat pouhým prodejem těchto produktů, které jsou natolik úžasné a neodolatelné a prodávají se proto úplně samy, ale získáte především unikátní možnost přijímat do tohoto systému nové členy, kteří stejně jako vy rádi zaplatí vstupní poplatek a vy získáte až polovinu z těchto vámi přivedených nových členů. A co víc, získáte provizi i z jejich prodejů.

Je ještě více způsobů, jak na internetu vydělat bez práce a bez nutných znalostí, ale……..

kdo toto dočetl do konce a stále věří v pohádky o snadném zbohatnutí bez práce a bez znalostí, tak je úplnej debil

Pro ty, kdo mě ještě nešmírujou:


Velké díky patří sponzorům tohoto mého blogspotu:

Jak vydělat Chcete vydělat peníze na internetu? Čtěte náš web.

Registrátorka.cz nabízí kvalitní registrace do českých a zahraničních katalogů

Jak vydělat peníze Jak vydělat peníze na internetu bez podvodu.

Konfery.cz Nejbližší konference, barcampy, meetupy…


Chcete se i vy stát sponzorem tohoto mého článečku a mít na tomto místě inzerát?
Inzerát můžete vložit a více se dozvíte TADY.


30 komentářů / Jak vydělat na internetu – rychle a bez práce

 1. Jakub Kočí dne 19.06.2012 v 8.45 hod.

  Ještě bys mohl přidat zaručený výdělek na on-line ruletě. Stačí znát ten správný jediný system.

 2. Petr Jeník dne 19.06.2012 v 8.49 hod.

  Jo jo – to je pravda. Díky za upozornění
  Rozhodně bude pokračování. Znám ještě spoustu dalších metod jak snadno peníze na internetu vydělat.

 3. Martin Kejzlar dne 19.06.2012 v 9.02 hod.

  Pořad jsem čekal, kde napíšeš, že se jedná o ironii, ale ta poslední věta mě dostala :-)

 4. David Lörincz web dne 19.06.2012 v 9.22 hod.

  Já jsem jenom proletěl na konec, protože mi bylo jasné, že to nemůžeš myslet vážně … čas je příliš drahý na to, abych četl takové „nesmysly“ :-)

 5. Kapibara dne 19.06.2012 v 9.46 hod.

  Zaručeně vyděláte také když si koupíte na webtrhu výdělečný eshop s s historií, kterému se z nedostatku času nebo nemoci už majitele nemůže dále věnovat nejlépe sexshop.

 6. TonyK web dne 19.06.2012 v 10.22 hod.

  Ještě ti tam chybí neco serioznějšího. Třeba: Nudíte se? Začněte obchodovat na Forexu. Točí se tam velké peníze a na Vás určitě taky něco zbude. Vždyť je to tak snadné stačí identifikovat formace jako dvojité dno a podobné expertům zaručené neznámé indikátory a peníze se jen pohrnou :-) Teda Vam mozna ne, ale Vas broker z Vas bude mit urcite radost …

 7. Pavel Vše za 951Kč dne 19.06.2012 v 10.46 hod.

  Nebo ještě „reklama na vašem autě“. Zaplaťte pouze pár stovek a vydělávejte tisíce…

 8. Michal ICQ online - SMS zdarma dne 19.06.2012 v 10.55 hod.

  Hehe, taky jsem si před cca 10 lety kliknul na donkeymails nebo něco podobného, můj spam filtr si pak pěkně máknul :) Vzpomínám i na slavné bux.to a dívám se, že to pořád funguje a to už tam mám jako spousta dalších tolik let nevyplacenou provizi 😀 Ještě si vzpomínám i na reklamní proužky, které se zobrazovali přímo na ploše, ale už si nevzpomínám na název (možná něco jako fiesta), jen vím, že tam byla ikona nějakého mexičana v sombreru, který hlídal, jestli sleduju reklamu 😀 No vzpomínky to jsou ale nezapomenutelné a hlavně k nezaplacení 😀
  Tenhle článek mě dnes fakt pobavil.

 9. Poptavka-zdarma.cz Poptavka-zdarma.cz dne 19.06.2012 v 12.00 hod.

  Byl jsem zvědav s čím novým článek přijde, ale jak jsem očekával, nic nového pod sluncem. Ještě stačilo chytře do textu zakomponovat odkazy s referaly a záměr by byl jasný .-). Myslim, že podobné systémy jsou stavěny hlavně pro výdělky provozovatelů, podobně jako Affil systémy a výdělky rovny spíše brigádě. Schopný a podnikavý člověk nad těmito systémy mávne rukou, protože je to opravdu zbytečná ztráta času.

 10. Rosta dne 19.06.2012 v 12.19 hod.

  To Poptavka-zdarma :
  Haha, sarkasmus je vám koukam cizí :)

 11. Tomáš web dne 19.06.2012 v 12.57 hod.

  Pěkný článek to se musí nechat. Ještě jsi zapomněl na PTP systémy, kde všichni používali jeden script plný virů:) Ale zase na druhou stranu na PTP a klikačkách se dalo vydělat, člověk musel být majitelem, chvilku to nechat běžet a pak to zabalit (tak jak se to děje doteď) a v největším boomu klikalo hrozně moc lidí a světe div se, ještě kliká viz fórum na czemoney.com, lidi jsou nepoučitelní.

 12. HC Narocni.cz dne 19.06.2012 v 15.17 hod.

  Napsal jsem článek na stejné téma v roce 2009. Zaměření je obecnější, netýká se jen Internetu:
  http://bit.ly/MaWiuE

  Nevím jak Petr Jeník, ale já nejenže ručím za výdělek. Rovnou garantuji zbohatnutí :-))

  Teď vážně: Moje rady jsou míněny seriózně a (bohužel stále ještě) fungují.

 13. Petr Jeník dne 19.06.2012 v 15.24 hod.

  Četl jsem – je to už dááávno
  A doporučuji

 14. Poptavka-zdarma.cz Poptavka-zdarma.cz dne 19.06.2012 v 17.21 hod.

  to Rosta: pokud je to myšleno jako sarkasmus, tak to beru. Ale článek na mě působí spíše opačně. Jinak sarkasmus a cynismus mi je clkem blízký. Když se člověk setkává s naivitou lidí každý den, tak prostě nejde neskončit u cynického životního nadhledu 😀

  Jinak s PR článkama souhlasim, podle mě jeden ze způsobů jak se dnes dá (né moc) seriózně vydělávat. Hlavně jde o směr, který má budoucnost vzhledem k narůstající konkurenci a přesouvání obchodování na internet.

 15. don Žabant dne 20.06.2012 v 0.35 hod.

  Hm. Velká „legrace“

 16. Petr Jeník dne 20.06.2012 v 7.47 hod.

  Hmm.. jo – je to legrace :)

 17. Josef SEO dne 20.06.2012 v 11.15 hod.

  Uf, už jsem se lek, že tenhle článek myslíš vážně.

 18. 6nocí takový lifestyle magazín dne 21.06.2012 v 18.27 hod.

  ten název článku je vyloženě BFU friendly, myslím, že ti sem budou vyhledávače posílat velké spousty „začínajících internetových podnikatelů“ 😉

 19. martin IT Efektině dne 27.06.2012 v 15.35 hod.

  Ty různé klikačky v ranných dobách opravdu dobře fungovaly, stačilo použít automatizovaný software pro hýbání myší, pak třeba počítačovou učebnu někde na škole, co se přes noc nevyužívala a vydělalo to i pár stovek dolarů měsíčně, kamarád na tom vydělával.

  Bohužel firmy toto provozující často zkrachovali, netřeba mluvit o tom, proč asi 😉

  Na druhou stranu pustit těhle klikaček velké množství, automatizovat to a dát to na výpočetní cluster nějaké znalosti vyžaduje.

 20. Martin Pěnička www.terastore.cz dne 12.07.2012 v 20.44 hod.

  HC: Drsné, ale bohužel je to pravda. :-(

 21. marty dne 02.08.2012 v 4.56 hod.

  Takhle jsem se dlouho nezasmál, super.

 22. Honza Ceny elektřiny dne 02.08.2012 v 20.54 hod.

  Dobrej článek, ale bohužel je pořád spousta lidí co si myslí že zbohatnou nic neděláním

 23. Jana kjlsůf dne 20.09.2012 v 17.53 hod.

  asi tomu moc nerozumíte, ale na internetu se dají vydělat těžšké peníze, vážně nechápu jak tohle můžete tvrdit, asi nemyslíte vážně že?

 24. Petr Jeník dne 20.09.2012 v 17.56 hod.

  Jani – o tom se přeci nikdo nepře. Na internetu se opravdu dají vydělat velký peníze. Né však bez práce a potřebných znalostí.

 25. Jana dhfjkalsdjf dne 20.09.2012 v 18.06 hod.

  To byla rychlá reakce. Ano to je pravda, já bych řekla- čím víc znalostí mín práce, ale je to hodně složité, vím o lidech, kteří takhle fungují, je to ovšem opravdu hodně namáhavé, moc jim nezávidím.

 26. Martin TIXIK dne 05.11.2012 v 20.02 hod.

  Ten titulek sám o sobě dává znát, že jde o recesi. Smutné ovšem je, že pro někoho ta témata ironií ještě nejsou. Trošku mi ale nesedla zmínka o affiliate tady v diskuzi, protože ten byl zmíněn opravdu nespravedlivě.

 27. Fox dne 09.11.2012 v 0.26 hod.

  Ahoj, chtěl jsem se zeptat na něco trochu jiného. Mám přístup k velmi výkonnému počítači, který je online stále a je připojen na téměř páteřní připojení. Dalo by se na tom nějak vydělat ? Spustit program a nechat běžet ? Nahrát soubor a nechat ostatní hodně rychle stahovat ? Upload zvládám klidně 12MB/s

  Jsem naivní nebo to takto lze ?
  Díky za odpověď

 28. Lýdie Pehalová Stavím svůj sen dne 12.12.2012 v 11.30 hod.

  Vcelku zajímavý článek.
  Píšete, že klikačky zaberou cca dvě hodiny denně. Z vlastní zkušenosti vím, že je to o dost víc. Nicméně zajímalo by mě, zda máte v rukávu nějaké ověřené klikačky či e-mailovky, které skutečně proplácí. Pokud ano, sem s nimi. 😉

 29. Tom Ivestice dne 22.02.2013 v 8.32 hod.

  Chcete vydělávat 2,1 procenta deně opravdu to funguje každý den posílají vydělané úroky spátky nebo je můžete reinvestovat a každý den uvidíte více a více vydlaných penez není to podvod opravdu to funguje stačí zkusit třeba jen 10 dolarů pro začátek.

 30. Jiri Výdělek dne 01.03.2013 v 17.45 hod.

  Fakt pěkný článek a nejlepší konec :)

  Je ještě více způsobů, jak na internetu vydělat bez práce a bez nutných znalostí, ale……..

  kdo toto dočetl do konce a stále věří v pohádky o snadném zbohatnutí bez práce a bez znalostí, tak je úplnej debilŠtítky: , , , , , , ,