Srp 8

Milionové Imperium: Kirš mluví jak ti Jehovisti, co jsem včera vyhodil od baráku

08.08.2012 v kategorii Úvahy. / Zobrazeno 18 942x / 48 komentářů

Právě jsem dokoukal úvodní video na stránkách MilionovéImperium.cz Hodně lidí o tom mluví a tak jsem chtěl vědět, co to je a nestačil jsem zírat. Jedná se o jakýsi návod, jak vydělávat prodejem informací. To je určitě zajímavá myšlenka. Sám jsem s něčím podobným začal před více než půl rokem, kdy světlo světa spatřil web LeagueSpy, který není o ničem jiném, než o prodeji informací.

Co se pointy projektu Milionové impreium týká, tak tomu se nedá nic vytknout. Co se ale týká samotné prezentace, to mi hlava fakt nebere.

Doména i zpracování webu vč. různých hlášek na něm, na mě působí na první pohled jako další MLM systém (letadlo). Nevím, kam to bude směřovat dál. Zdá se, že to žádné letadlo není a že ten člověk fakt jen předává své zkušenosti dál.

Osobně si myslím, že to dělá v rámci vlastního promo. On se totiž prodejem informací živí a tímhle projektem okolo sebe vytváří jakousi Auru dokonalosti, čímž pochopitelně cena jím prodávaných informací neuvěřitelně vyroste. Resp. zůstane stejná, ale těch, kteří je od něj budou kupovat, výrazně přibude.

Proč to dělá, mi nevadí. Vadí mi to, jak to dělá.

(změnil jsem názor. Čtěte také: Milionové imperium je letadlo. A to v tom nejhorším slova smyslu)

Už v první minuty úvodního videa ve mě evokovali můj včerejší zážitek, kdy mi po dlouhé době u branky mého domu postávali dva týpci s brožurama v ruce a přesvědčovali mě o tom, jak můžu změnit sebe, jak můžu změnit svět, jak to je jen ve mě, jak můžu být šťastný, jak můžu udělat šťastnějšími lidi okolo sebe,…….

Rétorika, kterou používali, byla naprosto stejná, kterou požívá David Kirš ve svém projektu. A vlastně je to úplně stejné jako to, jak na lidi mluví borci, kteří se vám snaží prodávat předražené blbosti na předváděčkách ve vesnických kulturácích.

I oni pokládají řečnické otázky „chcete být šťastnější?“ a tomu podobné zhovadělosti, kterými si jen získávají publikum.

„Jste to Vy“, „Je to jen na Vás“, „Je to vaše rozhodnutí“ a na druhou stranu pak povídá „dělejte to jako já“.

Jo – má pravdu. Prodej informací na internetu, to je budoucnost. Dá se na tom vydělat. Ale proč proboha svoje moudra šíří takto rádoby oduševnělými videi? To mi fakt hlava nebere. Je to inteligentní člověk. Svoji profesi dobře zná. Vydělává peníze….. ale tohle? Grrrr…..

(Čtěte také: Milionové imperium je letadlo. A to v tom nejhorším slova smyslu)

Na vás tento typ prezentací zabírá? Nebo byste raději viděli 10x kratší prezentaci, u níž půjde rovnou k věci a nebude před tím půl hodiny blábolit o štěstí?

Pro ty, kdo mě ještě nešmírujou:


Pokud se chcete stát sponzorem tohoto mého blogspotu a mít na tomto místě svůj inzerát, není nic jednoduššího.
Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo TADY.


48 komentářů / Milionové Imperium: Kirš mluví jak ti Jehovisti, co jsem včera vyhodil od baráku

 1. David Lörincz blog David Lörincz dne 08.08.2012 v 8.21 hod.

  Musím souhlasit Petře. Obsah dobrý, forma špatná. Vymývání mozků. Videa nejsou zaměřená na lidi, kteří to mají v hlavě již srovnané a hledají inspiraci či cestu. Jsou zaměřeny na loosery, co nic neumí a uvěří, že jsou jedineční.

 2. Martin Poptávka zdarma dne 08.08.2012 v 8.37 hod.

  Jsem rád, že o tom někdo konečně napsal svůj názor. Směšné je, jak se toho všichni hned chytnou a začnou nabízet kdejaký produkt přes affil systémy.

  Trochu podivné mi připadá, že člověk, který (údajně) vydělá 5mil. za měsíc, má potřebu školit o tomto jiné a odkrývat svoje know-how – i když obsah tohoto školení nebude pro mnohé žádné překvapení. Myšlenka je prostá – využívat kontaktů.

  Dnes stále častěji ve svých emailech nacházíme různé obchodní nabídky (samozřejmě většinou spamy) a tak není divu, že se na tomto systému chce někdo přiživit. Ale koneckonců se toto dá říci i o SEO marketingu, kde se zase přiživují různí šarlatáni, u kterých vědomosti o SEO končí u a .

  (Po)krizová doba mi připadá,že je obdobím podvůdků a lstí, jak z někoho vymámit pokud možno s minimem práce co nejvíce peněz. Takže podobná „školení“ budeme jistě vídat častěji.

 3. Martin Kohout Pepř dne 08.08.2012 v 8.57 hod.

  Ten člověk je mimo, což dokládá jeho prezentace. Je to syn Horsta Fuchse! :)

 4. Richard dne 08.08.2012 v 9.07 hod.

  @Martin: Tak s cenou kolem 10 tisíc za ta následující placená videa se mu vyplatí „svoje know-how odkrýt“. On to celé má jako produkt infomarketingu, dokázal kolem sebe rozšířit nezvykle úspěšnou kampaň, affilové se snaží ukrutně, takže za email academy 1, email academy 2 a teď i nové milionové impérium těch pár mega vydělá. Málokdo v ČR dokáže podobnou kampaň udělat a vydělat na tom takové peníze. V tomhle musím fakt smeknout.

 5. Mikey web dne 08.08.2012 v 9.22 hod.

  Znáš to – důležitý jsou body, jedno jak:)

 6. Aleš Chromec Thinkzone.cz dne 08.08.2012 v 9.27 hod.

  Popravdě jsem čekal, až se tenhle článek zde na blogu objeví. A plně souhlasím, obsah je fajn, ale když na to koukám, připadám si jako na semináři AVONu 😀 .

 7. Miroslav Sedlák web dne 08.08.2012 v 9.34 hod.

  Prošel jsem emailacademií a kdybych si z ní odnesl jednu věc, jako že jsem si jich odnesl víc, tak za ty peníze to stálo.

 8. Petr Jeník dne 08.08.2012 v 9.34 hod.

  Teda – milé překvapení
  Podle toho, že jsem nejspíš první, kdo se v české blogosféře proti tomu projektu takhle postavil, jsem čekal, že tu budou spíše komentáře typu „Davidovi nesaháš ani po kolena ty nulo“ apod. a jak se zdá, zmýlil jsem se a podle reakcí tady a i na twitteru spousta lidí sdílí můj názor.
  Jen ho zatím nikdo veřejně neprezentoval, protože se všichni obávají zmíněných reakcí.
  Doufám, že to takhle bude pokračovat dál a po této milé a pro mě překvapivé zkušenosti svůj názor veřejně dají najevo i další blogeři.

 9. Radek naše rodina dne 08.08.2012 v 10.38 hod.

  Obecně nesnáším, když kdokoli, místo aby šel k věci, omílá dlouhé minuty kraviny o ničem a podstata věci uniká (typická vlastnost politika – jakéhokoli). Od takového rozhovoru raději utíkám. Po letošní dovolené a takových řečech vím naprosto přesně, co je myšleno tím: Bo není čas … (pro neznalé – doplň jadrné slovo, začínající na p)

 10. Adam Motvička web dne 08.08.2012 v 10.49 hod.

  Ano, jsi první který se ke kampani „Milionové impérium“ postavil takto. Myslím že by se k ní podobně postavilo většina blogerů, ale nemají proto na svých blozích prostor. Ten je vyhrazen propagování affiliatu Milionového impéria :). Jinak souhlasím, je to jak přednáška od Amwaye…

 11. BlackDart tvorba webstránok dne 08.08.2012 v 10.53 hod.

  Ja som to video po chvíli zrušil. Nedalo sa to počúvať.

 12. Martin Poptávka zdarma dne 08.08.2012 v 11.23 hod.

  Nemyslím si, že tenhle projekt vydělá miliony, ale určitě se najdou zoufalci, co za to zaplatí. Vyzkoušel jsem už několik typů prodeje, takže vím, že naivita některých lidi nezná mezí. Prostě jen musíte oslovit více lidi – je to o pravděpodobnosti a statistice jako ostatně každý marketing.

  Pro mě je to jako jít do lesa poslechnout si rady čím zatopit. Ale jistě se najdou nadšení amatéři, kteří za podobné rady neváhají zaplatit…

  Takže rada na závěr: Když už se Vám v obchodě moc nedaří, školte lidi, kterým se v obchodě také nedaří a začne se pak Vám v obchodě dařit.

 13. Ned dne 08.08.2012 v 11.32 hod.

  Ve mě ten projekt vyvolává pocit, že pán tam chce prodat „knihu“ jak zbohatnout. Přičemž v knize je informace o tom že zbohatl na prodeji té konkrétní knihy. Prostě klasické oblbování, navíc na stránce není o tom, že se musí něco platit ani slovo, to až případně po registraci.

 14. Lubomír dne 08.08.2012 v 12.15 hod.

  Možná jste už příliš znalí na to, aby vám byl výklad podán stručnějším a více formálním způsobem, který jde přímo k jádru věci.
  Těm, kteří poskytují nějaké služby nebo produkty a neznají způsoby získávání klientů pomocí internetu, je jistě takové video přínosem. Pro takové je dobře, že p. Kirš odkrývá ty informace postupně. Ty další tak alespoň nepůsobí jako rušivý element.
  Stále je ještě mnoho podnikatelů, kteří jsou zaregistrováni třeba na http://www.firmy.cz a stále nemají ani stránky, protože stále neví, jak jich využít. Mnohem hůře na tom jsou ti, kteří si nechali jen zprovoznit nějaké stránky bez jakéhokoli navazujícího způsobu propagace. Tací jsou jistě zklamáni, že mají stránky, ale nikdo se jim s jejich pomocí neozývá.
  Přestože je cílem pana Kirše objednávka nějakého školení nebo semináře, ty informace, které poskytuje v úvodních videích jsou i tak přínosné pro ty, kteří způsoby prodeje pomocí internetu neznají.
  Někteří lidé jsou prostě mnohem více zaměřeni na svůj vlastní obor, než aby se starali o to, o co se mají starat tvůrci webů nebo reklamní agentury.

 15. Alfréed dne 08.08.2012 v 12.30 hod.

  No já jsem si za ten rok na Davida vytvořil negativní názor. Jeho neustále spamování e-mailové schránky nepovažuji za email marketing. Jeho jehovistické prezentace rovněž tak. Když o něm vidím zmínku na internetu skrz zástup chtivých affiláků, tak se mi otevírá kudla. Promiň Davide.

 16. Ludvík free forex signals dne 08.08.2012 v 12.32 hod.

  sledujte tuto stránku v září, brzo rozšířím povědomí o ní přesně podle postupu Kirše :)

 17. freez Blog dne 08.08.2012 v 13.47 hod.

  Už od první kampaně, kterou dělal, kde jsem se z video prezentací nedozvěděl vůbec, ale vůbec nic, jen jak si hezky přirovnal „jehovistické hlášky“ mi bylo jasné kam to spěje. Po tom co přišlo masivní emailové spamovaní už jsem to vcelku zavrhnul úplně. Spíš je mi trochu líto těch lidí, kteří to pak budou poslouchat. Trochu mi to připomíná Horsta Fuchce a jeho teleshoppingové show, ještě si může David nasadit nějakou pěknou naušničku a jsou k nerozeznání.

 18. Ondřej Bárta Blog dne 08.08.2012 v 13.52 hod.

  To Freez:
  Vyber si jiný přirovnání, Fuchse už mám já na blogu 😛 :-D.

 19. freez Blog dne 08.08.2012 v 14.11 hod.

  Ondro sory, to jsem netušil 😀 Ale mě to hned napadlo, jak jsem to video viděl, mít v ruce třeba pánev a nebo mixér, jsou jak bratři :-)

 20. Václav web dne 08.08.2012 v 14.18 hod.

  Také jsem se na to koukal , vydržel jsem asi 5 minut pak jsem to vypnul , mě to připadá jako MLM a prezentace hrozná.
  Ale myslím že se najdou lidé kteří si to koupí.

 21. Martin Poptávka zdarma dne 08.08.2012 v 16.06 hod.

  Mám další námět a to nový systém spamování typu Zumail. Co na to říkáte? Automaticky Vám registrují email jako odběratele a nabízí za příjem peníze. Samozřejmě musíte po koruně nastřádat 800 Kč, pak Vám vyplatí provizi. Nebudu spekulovat nad tím, jestli Vám před koncem třeba přestanou posílat emaily, aby Vám nemuseli nic vyplatit :-D. Jde mi o drzost spamování. Spamuje se stále více a podobná školení tomu ještě více pomohou.

 22. Pavel Excel VBA dne 08.08.2012 v 16.21 hod.

  Jeho cílem vydělat (tj. prodat svá školení a svůj emailový/spamovací systém. Jelikož se o tom hodně mluví (pozitivně/negativně) tak mu to určitě peníze přinese (a o to mu jde). MLM, SEO, lichva, finanční poradci, atd. na někoho vždy zafunguje…

 23. Matej Pilát lenovo dne 08.08.2012 v 18.14 hod.

  konečne niekto napísal tak ako to je, a žiadne ospevné básne čo stále o ňom čítam….

 24. Peter recenzie kníh dne 08.08.2012 v 18.47 hod.

  Po 5 min sledovania jeho uvodného videa som to zavrel a dal unsubscribe. Totálne „bláboly“ ako by som naozaj počúval nejakých jehovistov. :-/ obdivujem ludí čo vydržia tie vidá dopozerať do konca.

 25. michal neklikej, kdos neverici dne 08.08.2012 v 19.39 hod.

  Proti clanku nic nemam, klasicky PJ styl. Ma nazor a rekne ho. Horsi jsou komenty nekterych Cechacku. Na rozdil od DK jeste niceho nedosahli, taky by radi, ale neumi. A umet nebudou. Kritikou urcite ne. A tak se trefuji do mailingu, videi, skoleni, za kter jsou jini ochotni platit tisice a jeste pak se vracet a chvalit. Strefujou se do SEO a cpou si pod jmeno backlink ve tvaru sveho money keywords. DK sleduji delsi dobu. Neprisel s nicim novym, jen privadi do Ceska to, co venku funguje uz delsi dobu. Dal tomu hezky pozitivni a pravdolaskovy zupanek a jede. A funguje mu to. A za to mu clovek musi zatleskat. A pokud se vam ro nelibi, prasknete a koukejte na sousedovic kozu, jak se mu pekne pase.

 26. LukasP Podnikání na internetu dne 08.08.2012 v 19.52 hod.

  Jen dodám, co jsem ptal koment na jiný článek o milionovém impériu: „Podle mě je to jen využívání věřících lidí k tomu, aby právě Davidovi pomohli vydělat ty peníze. Ani né procento těch lidí potom ten milion vydělá, ale autor ten milion mít bude právě z těchto lidí. Celý to na mě nepůsobí příliš dobře, proto ani na svém blogu nezmiňuji žádné info, protože to prostě propagovat nechci ani za cenu toho, že za člověka dostanu 3 tisíce. „

 27. Martin Kohout Samsungujeme dne 08.08.2012 v 20.05 hod.

  To Ondřej Bárta – podívej se na post číslo 3. Kurde, tak kdo tu byl první. :)

 28. Alfréed dne 08.08.2012 v 20.40 hod.

  Michale, většina lidí pouze kritizuje formu, která je odporná a slizká. Mě navíc připadá, že oproti dřívějšku pokulhává i obsah, který Kirš v úvodu přináší. V žádném případě to nevrhá dobré světlo na affiliate, jak někdo psal.

 29. Honza Životní pojištění dne 08.08.2012 v 21.41 hod.

  Několik emailů na toto téma mi v poslední době přišlo a musím se přiznat, že mě to moc nenadchlo a hned jsem je vymazal.

 30. David Lörincz blog David Lörincz dne 08.08.2012 v 21.50 hod.

  Po zhlédnutí prvního videa jsem taky chtěl napsat článek, ale pak jsem si uvědomil, že bych daný projekt jen podpořil a hodinu svého času se mi tomu taky nechtělo věnovat.

  Projekty se neliší na dobré nebo špatné, ale na výdělečné a prodělečné. Davidův projekt určitě byl a bude výdělečný. Davida jako člověka osobně neznám a tak mi nepřísluší jej hodnotit, avšak tak jako bych nikdy nedělal affil na půjčky, tak nedělám ani na toto – nerad vydělávám na hloupých lidech a získané peníze by mě snad ani netěšily.

  Avšak i pro tyto lidi je velmi velké místo na trhu a pokud je netrápí svědomí, pak jim gratuluji.

  Bylo by moc fajn, kdyby se u nás rozrostl infomarketing, tedy předal informace v oblastech, ve kterých má jedinečné schopnosti, avšak vytvořit pěknou stránku a umístit ji na internet ještě neznamená, že ji někdo najde, tak jak to popisuje David. O té „zahrádce“ je třeba někomu říct, dělat marketing, SEO, linkbuilding a na tyto faktory David zapomíná – respektive úmyslně je přehlíží, aby v nepříliš vzdělaných a naivních lidech podpořil jejich tvůrčí schopnosti.

  Ostatně Smart emailing David prezentuje jako vlastní vyvinutou službu. Jedná se jen o kopii zaheraničního přeloženého portálu s přidanou marží – jak jednoduché je udělat z lidí voly…

 31. Ondřej Bárta Blog dne 08.08.2012 v 22.33 hod.

  To Martin Kohout: Sakra, tak to si mě dostal:-D. Takhle brzo sem článek ještě nepsal. Naštěstí mám na konci článku ještě přirovnání k AmWay, které se tu objevilo až v 10:49, což bylo až po mém článku. Takže mám alespoň něco:-D.

  To David Lörincz: Jak píšu na blogu, David Kirš nepřichází s ničím novým, ale jen kvůli tomu bych ho nezatracoval. Okopíroval funkční modely ze zahraničí, což je správný krok. Není jeho chyba, že to nikdo neudělal před ním. Jeho chyba je jen to, jakým způsobem to u nás „představuje“.

 32. 365solutions Tak trochu jiné PR články dne 09.08.2012 v 0.47 hod.

  Stačilo pár minut a vypl jsem to. Pan Kirš ví, co dělá, ale nelíbí se mi způsob, JAK to dělá. Skutečně to budí dojem vymývání mozků. Počkáme na další videa, třeba budeme překvapeni, co se z toho vyklube :-)

 33. Lubomír dne 09.08.2012 v 11.14 hod.

  365solutions:

  Vymývání mozků? Kde jsi k tak zmatenému vyjádření, prosím tě, přišel?
  Ty bys ten mozek taky potřeboval pořádně propláchnout, aby sis alespoň na tu chvilku, než ti se ti jej podaří vymýt, uvědomil, co to vlastně znamená. 😀

 34. gramer cena ropy dne 09.08.2012 v 12.54 hod.

  .. a koukejte, kolik lidí mu díky negativní reklamně udělá backlinky, kolik lidí se na jeho stránky právě díky negativnímu hodnocení jde ze zvědavosti podívat. Jo jo, tak se zvyšuje návštěvnost a v očích strejdy Gůgla také ranky :))) Dělá to zatraceně dobře, pánové!

 35. Petr Jeník dne 09.08.2012 v 13.45 hod.

  99% backlinků a 100% chvály na něj vede od affilů
  1% backlinků pak od těch, kteří na něj chválu nepějí

  Pravdu máš v tom, že to dělá dobře. Nejspíš na tom vydělá slušný peníze, protože idiotů, kteří mu za ty bláboly o štěstí zaplatí, bude mraky. A 99,9% z těch, kdo mu zaplatí, nedokáží ty informace využít, tak budou chtít získat své peníze zpět tím, že i přesto, že vědí, že ty informace jsou k hovnu, tak je budou chválit a snažit se tak získat další zoufalce, kteří si to zaplatí a oni na tom vydělají díky affilu.

  Tohle né že není MLM, ale je. Zítra o tom čekejte samostatný článek.

 36. John X-celebrity dne 09.08.2012 v 21.44 hod.

  Pri pozeraní tých videí som rozmýšľal že koľko toho musel autor David Kirš sfajčiť, aby také niečo natočil, ale jedná vec je podľa mňa istá a to je to že na tom projekte zarobí veľmi slušnú kopu peňazí.

 37. Rodik dne 10.08.2012 v 0.17 hod.

  Je tu někdo, včetně autora, kdo je podnikatelem, případně dosahuje za poslední 2 roky průměrného čistého příjmu alespoň 50 000 Korun za měsíc? Díky za odpovědi :-)

 38. gramer cena ropy dne 10.08.2012 v 10.04 hod.

  Rodik: Já jo. Někdy i víc. Ale bude to tím, že můj hlavní byz je trading a že ho mám celkem dobře zmáknutý.

 39. Rodik dne 10.08.2012 v 11.29 hod.

  U tebe jsem nezaznamenal negativní komentář :-) Těm lidem tady, včetně autora se říká haters v USA :-)

 40. Pavel internetový marketing dne 16.08.2012 v 14.20 hod.

  … tak ten nadpis, to je urážka svědků Jehovových. Jednak David Kirš působí jako šampón ve špičatých botách a za druhé má rétoriku středoškoláka, který dle definice sklerózy (od pánů Svěráka a Smoljaka) „Nemůže uchopit myšlenku nebo nemůže myšlenku opustit“. Kdybych nečetl knížky od Tima Ferrise a podobných „self-promotérů“, tak bych ani nevěděl o co Davidovi jde. To, že se prosadil SmartEmailingem
  (kde okopíroval americký model GetResponse.com) a vydělal prachy bylo chytrý, ale to co dělá teď je myslím na malý a maloměšťácký český rybník trochu vedle.

 41. dalibor kulturní server dne 16.08.2012 v 17.11 hod.

  Trošku se musím zasmát tomuhle názoru je to jako jehovisti 😀 . Kvůli větám o štěstí ve Vás a podobně. V tomhle má naprostou pravdu píše se to v nejprodávanějších knihách světa a jen to podpopruje tu vizi, kterou se snaží vytvořit – že se učil od nelpších. Používá spousta myšlenek, ze kterých v poslední době taky vycházím – to je tajemství, vědění pana Roberta Kiyosakiho, Dalea Carnegieho a dalších. Navíc podívejte se na jeho řeč těla je to velmi přesvědčivé a propracované. Tvůj názor chápu je způsoben předsudky, moje matka slyšela z milionového imperia jedinou větu a řekla vymívání mozků což si psal taky. Ona je na straně starého způsobu vydělávání peněz + na ni velmi zapůsobil komunismus. Rozmysli si jestli si na stejné straně jako ona a jestli to že se ti nelíbí forma kterou to david dělá je důvodem k tomu ho hned hanit. Jak říká sám David není to pro každého, takže jediné co vyplívá z tvojí kritiky, že ty jsi ten “každý“, což je podle mého i důvodem proč s tebou tolik lidí souhlasí.

 42. Sofie dne 20.08.2012 v 22.15 hod.

  Vážený pane, obdivuji Vás, že Vám stojí za to dělat takový „protiútok…“ Vnímám z Vás závist nehodnotu, zklamání, strach atd….Možná byste mohl čas který věnujete šíření Vašich zkreslenýh pohledů věnovat poznání sebe sama a zpracování Vašich bolestí.. možná byste pak mohl být i Vy šťastnější! :-) Sofie

 43. Ivana dne 22.08.2012 v 11.39 hod.

  Dobrý den milí diskutující,
  ocitla jsem se těchto stránkách proto, že jsem také shlédla pár Davidových videí a vlastně se shoduji se všemi Vašimi komentáři: projekt vypadá dobře, provední buď neprofesionální anebo „přeprofesionálněný“ (tj. herecký provedení oskarové úrovně), ale důvěryhodný, čím víc upoutávek, tím mám ale víc pocit, že se svým kurzem bude prokecávat i nadále. Já konkrétně mám produkt, který je navýsost aktuální, exkluzivní, má nesmírný potenciál. Jen jsem totální negramot v internet marketingu. Takže bych potřebovala intenzivní najejvárnu na toto téma. Klidně za to těch 10 000 kč dám. Co mě mate na Davidovi, že těch keců je moc a že je to opravdu zkopírováno z amerických projektů stejného ražení, které jsou víc profesionálně předvedené (což bych Davidovi i odpustila, dokonce pochválila-viz výše uvedené). Jenže i ti Američani i David v jednom ze svých videí zmiňuje, že si „nástroje budu moci koupit se slevou od jeho dodavatelů“. Takhle věta na mě působí dojmem, že za 10000 si koupím Davidovy kecy, je fuk, že řada z nich je platných, ovšem o kterých dobře vím sama, ale to, co mi chybí, si dál budu připlácet, a ne levně a budu se funkčností propasovávat sama, jinak svůj projekt do provozu neuvedu. Já bych místo keců nejraději už pracovala na té kampani, a néé furt dokola poslouchala, že to bude za rok skvělý, a že další video bude následovat. Zatím zadara, ale kdyby to tak bylo za prachy, tak bych asi vyletěla z kůže.
  Táákže- protože kolem sebe žádného experta nemám, vyhlašuju tímto „výběrové řízení“, kdo mě, jako analfabeta, za těch 10000 naučí „udělat“ list zákazníků, připravit si video, „jednoduchou stránku“, co se bude ve vyhledávačích zobrazovat „non-stop“ :-). Nevím, jestli můžu sdělit, kam mi můžete psát případné odpovědi, tak si počkám na reakce na blogu, ale kdyby to bylo v Praze a okolí, tak budu raději, protože mě ta komplet virtuální komunikace trochu štve.
  Zdravím
  Ivana

 44. František Souhlas dne 26.08.2012 v 16.31 hod.

  Souhlasím s tím co bylo řečeno… milionové imperium je jen způsob jak vydělat peníze… pro Kirše, nic víc…. chtěl bych se ohradit proti srovnání se svědky Jehovovými…. nemusíte s nimi souhlasit… ale jsou to slušní a pracovití lidé… a svou činnost vykonávají zdarma ne za peníze …. zastávají určité hodnoty a snaží se řídit Biblí ve svém životě…. Ostatně pro zajímavost si zkuste přečíst třeba knihu Fialové trojúhelníky- zapomenutá kapitola holocaustu

 45. Martin Kirš dne 26.08.2012 v 18.44 hod.

  Je to takový nový Windows Jehovista. Kirše nemusím, ale jinak stránky jsou pěkné.

 46. Imrich dne 11.09.2012 v 11.20 hod.

  Příteli, až pochopíš že Tě oni Jehovisté natolik jako člověka milují, že přes trauma vyhazování od baráků se vracejí a chtějí Ti nabídnout naději na to, že ejdnou nebudeš muset stárnout a umírat, budeš je ještě mít rád…

 47. Martin Tomášek it služby dne 03.10.2012 v 18.53 hod.

  Když on to Kirš píše celkem jasně: „Vy jste milionové impérium.“ Takže to, co následuje je myslím v mezích očekávání. Ale jedno mu nemůžu upřít: Z jeho videí jsou krásně vidět metody, co používá a člověk se sledováním imunizuje.

 48. santa sadf@gmail.com dne 09.04.2013 v 12.06 hod.

  nice blog.Štítky: , ,