Čec 15

Slibný začátek dráhy online poradce pro nezkušené narkomany

15.07.2011 v kategorii Zajímavosti. / Zobrazeno 6 975x / 6 komentářů

Končím s blogováním a raději se stanu internetovým poradcem pro nezkušené narkomany. Zdá se, že takových je velká spousta. Google ani Seznam jim neporadí, a tak to budu muset dělat já. A zájem bude velký, to jsem si jistý. Už teď mě za účelem rad ohledně fetu vyhledává denně několik lidí a začátek mé kariéry online poradce pro nezkušené narkomany se tak zdá být velice slibným.

Pochopitelně je to pouze ironie. K napsání těchto řádků mě přivedl komentář u jednoho z mých dřívějších článků, kterak Google nabádá lidi k hledání drog na internetu.

Pohoršoval jsem se nad tím, že našeptávač vám při zadání slov „kde sehnat“ našeptá různé drogy. Tedy „kde sehnat trávu, marihuanu, pervitin, kokain“.

No jo, ale proč to tak je? Proč to tam ten google takto předvyplňuje? No to je snadné. Robot si pamatuje to, co vyhledáváme nejčastěji a tím My myslím nás všechny dohromady. Opravdu drsné zrcadlo nám velký Uncle G nastavil.

No ale proč to sem píšu znova?

Můj včerejší článek byl pro změnu o tom, jak na tomto webu vydělat a přitom neprudit Vás, pravidelné čtenáře reklamou. Zvolil jsem variantu umístění adsense bloku pouze k výpisu článků podle tagů.

A proč se sakra pořád opakuju?

No protože před časem jsem zvolil u dříve zmíněného článku i tagy Kde sehnat trávu, Kde sehnat marihuanu, Kde sehnat kokain a Kde sehnat pervitin.

No a ejhle, ono to funguje. Už včera, tedy první den „vydělávání“ na tomto blogu se ukázaly výsledky. Strýček google mi na tento blog posílá ve slušném počtu mladé nezkušené narkomany shánějící drogy a to právě na zmíněné výpisy článků podle těchto feťáckých tagů.

Vzniká tedy zajímavý paradox. Psaním článků z oblasti IT vydělávám nejvíce peněz jako online poradce pro nezkušené narkomany.

Pro ty, kdo mě ještě nešmírujou:


Pokud se chcete stát sponzorem tohoto mého blogspotu a mít na tomto místě svůj inzerát, není nic jednoduššího.
Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo TADY.


6 komentářů / Slibný začátek dráhy online poradce pro nezkušené narkomany

 1. Michal Sládeček dne 15.07.2011 v 11.30 hod.

  Pěkný článek :)
  Myslím toho taky časem využiju..

 2. xxx web dne 17.07.2011 v 15.06 hod.

  😀 zajímavé… mocné tagy :)

 3. Martin Kolčaba dne 21.07.2011 v 2.20 hod.

  solidní, dobře napsáno :-)

 4. Vítězslav dne 07.08.2011 v 10.38 hod.

  Pěkné :)

 5. Jarek web dne 07.08.2011 v 14.38 hod.

  A mohu se zeptat, na jaké inzeráty feťáci tedy klikají, když jediný inzerát „z oboru“ je test na drogy?

  Předpokládám, že hledání práce na monster.cz, ani tvorba eShopů není to, co by danou cílovku zaujalo? 😉

 6. Petr Jeník dne 07.08.2011 v 15.27 hod.

  Jé to já nevím, na co klikají. To mi google nepoví 😀
  Já jen vidím to, že sledovaný kanál, ve kterém mám umístěný tento reklamní box má velmi slušnou míru prokliku a i výdělky jsou slušné (tím slušné myslím těch pár desítek centů denně a nemyslím to tak, že bych z toho byl živ, ale že to je výdělek za nic)Štítky: , , , , , ,