16 komentářů

 1. 
  Anonym dne 15.12.2015 v 9.13 hod.

  Článek jsem ani nečetl, ale je mi jasné, že se autor mýlí.

 2. 
  Petr Václavek Dubánci dne 15.12.2015 v 9.47 hod.

  Počkej, to ještě bude soud s Davidem Kiršem? A kdo koho žaluje? To by ještě mohlo být zábavné! Díky moc za tyto články, aspoň mám kam odkazovat, až mi bude zase někdo Kirše a spol vychvalovat 🙂

 3. 
  Petr Jeník dne 15.12.2015 v 9.50 hod.

  No on žaluje mě za totéž.
  Bylo to splácané páté přes deváté v jedné žalobě, tak soud musel vyjmout jednu část, kterou mohl řešit a tu část, kde vystupuje Kirš jako fyzická osoba, bude řešit jiný soud.
  btw. Dubánci jsou super – sleduju pravidelně 🙂

 4. 
  Pavel JENA-nábytek – nákup nábytku pro otrlé dne 15.12.2015 v 11.40 hod.

  Když se nikdo z nich nedostavil k soudu, dá se to považovat taky za důkaz toho, že jim o jejich „dobrou pověst“ až tak moc nejde, nebo moc dobře vědí, že žádnou prostě nemají.
  Celá ta kauza je typický postup těch, co mají máslo na hlavě, udělají bububu na toho druhého, ženou ho k soudu o náhradu škody v domnění, že to bude bábovka, zalekne se a ustoupí jim. Důležitý je, takových lidí se nebát, a dotáhnout to dokonce, aby je to už příště ani nenapadlo.

 5. 
  Marek Hnátek Linkbuilding blog dne 15.12.2015 v 14.36 hod.

  To s tím přenecháním na pána s trvalákem na radnici je slušné. Celkem mě zajímá, jak se to bude vyvíjte, viz http://www.ceskatelevize.cz/porady/10101491767-studio-ct24/215411058291014/ v čase od 14.40…

 6. 
  Peter Zlavové kódy pre Hej.sk dne 15.12.2015 v 15.18 hod.

  Tento článok je jeden z mojich argumentov pre šefa ktorý chcel zaplatiť jeden kurz z Kiršovej dielne. Bodli by aj nejake oskenované rozhodnutia sudu nech to naberie trošku vážnosti

  Peter

 7. 
  Rýpal dne 15.12.2015 v 20.31 hod.

  mě -> mně

 8. 
  Jan Šimanko dne 16.12.2015 v 0.46 hod.

  A co z té srandy? V každém případě to zaplatí buď, ti blbější – koupí si nějaké info, a nebo daňový poplatník, či oba. Kirš v nejhorším stáhne žalobu a má klid. Kirš je možná podvodník a nebo jen „sluníčkový člověk“ – si skutečně myslí, že tím co dělá, jiným prospívá. A on občas soud bere v potaz i duševní stav.

  A mimo to, v ČR jsou na lynčování lidé, co by si to zasloužili víc, třeba IT firmy motající se kolem státních zakázak, to je banda neumětelů. Někteří jsou schopní vytvářet Oracle databázi celé roky a stále tu tabulku nemají :D, a když už něco zplodí, tak zjistí, že dotazovat se do databáze na každou kravinu, ji i při nevelkém počtu připojení ale kvantech dotazů spolehlivě položí.

  A pořád platí, že neprodává, ten co má nejlepší produkt, ale ten s nejlepším marketingem. Apple ve svých začátcích dělal dost „špinavých“ věcí a často je dělá dodnes, takže i u infopodnikatelů je naděje, že z některých zkažených jablek uzrají alespoň jablka na marmeládu.

  Když už jsme u těch žalob, kdo zažaluje všechny ty super, hyper, mega potravinové řetězce za plesnivou zeleninu? Najít pěknou cibulku, to je často nadlidský výkon, o těch méně odolných plodech raději nemluvě… Myslím, že příští rok všichni vyrazíme na farmářské trhy, ne proto, že bychom chtěli žít zdravě, ale proto, že všude jinde to bude zkoumat hygiena 😀

  Něco z webu:
  http://bezvapodnikani.cz/2015/11/petr-jenik-priznava-manipuluje-s-lidmi/
  http://www.prehledjednani.cz/krajsky-soud-v-usti-nad-labem.html, jak se soud z Brna nebo Prahy dostal do Ústí :)? Je dobrým zvykem, že soud se koná v místě působnosti orgánu.
  http://michalkubicek.cz/proc-je-v-cesku-infopodnikani-a-infomarketing-sproste-slovo/

  K Čmolíkovi, tak ta jeho tvrzení v TV jsou v zásadě správná, ale silně obecná. Web katastrofální, rozhodně to nebudí seriózní dojem, doménou počínaje… a kodex jsem ani nečetl, chybí tam někdo seriózní a známý ve vedení

  Infoprodukty se v ČR prodávají už dávno, akorát se jim říká kurzy, školení, knihy, DVD a řada jich je i kvalitních, narážka na M. Kubíčka, který má ne vždy kvalitní knihy o SEO…, ale srovnávám špičku MOZ a český trh, a to možná není fér, na druhé straně vyhledavač je všude stejný, a pokud ne, tak jejich cíl by měl být stejný (Seznam má někdy trochu zpoždění než potrestá hříšníky).

  http://www.oehling.cz/vyukove-filmy-video-workshopy-tutorialy
  http://www.fotograficka-skola.cz/ (poslední 2 díly jsou omyl, ale snaha se cení)
  – kursy.cz (pelmel podnikání, marketing, bohužel ne každý „expert“ dokáže lektorovat)

  A teď k věci, kurva, kde je ten rybníček U Rybníčku :D, asi nějaká mystifikace, nejen Praha je městem podvodů.

 9. 
  Karel dne 16.12.2015 v 3.19 hod.

  On je pan Kirš už u žalobce jo? Dobře jsem se tu pobavil opět, dík.

 10. 
  Karel dne 16.12.2015 v 3.20 hod.

  oprava: „i žalobce“

 11. 
  Petr Jeník dne 16.12.2015 v 7.17 hod.

  Šimanko: Ty musíš být hodně nemocnej 🙂
  Takže to proberu jedno po druhém:
  1) U Krajského soudu Ústí nad Labem (pobočka Liberec) se to řeší ne kvůli místní příslušnosti Kirše, ale podle mísntí příslušnosti mojí. Původně to Kirš podal u okresního soudu v České Lípě ovšem tyto věci spadají do působnosti Krajských soudů – proto Liberec.
  2) To že existují i horší věci vím. Proto nemám psát o Kiršovi? Kdo jsi, že mi říkáš co mám a co nemám psát?
  3) K tomu mému twítu, kterého se tak chytil Ozogán. Ani ty nevíš a ani on neví, o čem jsem psal. Sázení se to vůbec netýkalo. Na mysli jsem měl to, jak krásně mi jde umisťovat některé své weby do výsledků vyhledávání a právě spousta těch hloupoučkých lidí, kteří se nechávají manipulovat politiky jsou geniální cílovou skupinou pro tyhle mé SEO hříčky. Nedávám jim žádnou naději ani jim neslibuju snadné výdělky. Prostě jen využívám jejich naivity k tomu abych je přivedl na web a vydělal na reklamě. To si to jen Ozogán přebral jak potřeboval. Ten Ozogán, který se marně snaží vydělávat podle návodů, které má od Kirše.
  4) Fakt jsi hledal kde bydlím a dokonce ses podíval do mapy a zjistil jsi, že v ulici U Rybníčku není žádný rybníček? Mám obhajovat název ulice ve které bydlím? Nebo se spíš pozastavit nad tím, jaký ubožák jsi, že mě takhle šmíruješ?

 12. 
  Jan Šimanko dne 16.12.2015 v 10.58 hod.

  ad) „Ty musíš být hodně nemocnej“. Pravda, jsem silně nachlazený, jsem nevěděl, že leaguespy.com pracuje tak efektivně i mimo ligy, dám si pozor 🙂

  ad Ozogán, Ústí, Ulice) Používám auto otvírání SERPu (https://www.google.cz/?gfe_rd=cr&ei=JC1xVofhM8ik8wehtbi4Aw&gws_rd=ssl#q=Kir%C5%A1+Jen%C3%ADk&tbs=qdr:y) a občas se tam objeví i Firmy.cz. Ale s tou ulicí to vypadalo jako vtípek, takže i zvědavost, co Seznam snese. Že bych vytvořil pár pěkných sídel ;). Ale co se týká obchodního styku, tam si prověřuji hodně věcí, nejsem zvědavý na „schránka firmy českého typu“…

  ad psaní) Každý, ať si píše, co chce. Jen jsem konstatoval, že jsou lidé, co by lidi měli štvát podstatě víc.

  ad Kdo) SEO šaman, mág :D, ale v drtivé většině PPC specialista, zbožňuji tu rychlost a proti „jen SEu“ často i lepší poměr cena/výkon. A open data maniak, to k tomu Oraclu a státní správě.

 13. 
  Petr Jeník dne 16.12.2015 v 11.06 hod.

  Jsi především zamindrákovanej ubožáček, který si mě vyhledával nikoli kvůli obchodnímu styku, ale abys na mě mohl vytáhnout nějakou špínu.
  Našel jsi ovšem jen článeček napsaný dalším zamindrákovaným ubožáčkem a k tomu fakt, že v ulici U Rybníčku není žádný rybníček.

 14. 
  Jan Šimanko dne 16.12.2015 v 13.08 hod.

  Skandální odhalení, byl tam – rybníček :D, http://mapy.cz/19stoleti?x=14.5460446&y=50.6762300&z=15. Člověka něco zaujme a už je to hned diletant, vy nemáte valné mínění o lidech. Aby nedošlo k mýlce, sem tam sleduji na webu Vás nikoli Kirše, každý máme nějakou úchylku, no ;)…, ale léčím se. Také přeji pěkný den

 15. 
  Anonym dne 17.12.2015 v 11.39 hod.

  Marek Hnátek Linkbuilding blog dne 15.12.2015 v 14.36 hod. /
  kozel zahradníkem 😀

 16. 
  Martin web: zhubnete.eu dne 28.12.2015 v 21.46 hod.

  Instantní komentáře? Po přečtení prvního odstavce mi bylo všechno jasné. Super 😀
  Po přečtení článku se těším, že ještě bude sranda.