Vracím se ke psaní. Z blogu se stal magazín

31.10.2019 v rubrice Trendy a události. Zobrazeno 3 818x / 5 komentářů

Po více než třech letech jsem se rozhodl, že se vrátím ke psaní o dění na internetu. Osobní blog owww.cz však už nebude úplně osobním blogem, nýbrž magazínem, ve kterém se začnou objevovat články o dění na internetu a to ve všech možných smyslech slova, které si je pod pojmem „dění na internetu“ možné představit.

Věnovat se tedy magazín bude jak internetovému podnikání, marketingu, tvorbě webů, ale např. i zábavě, online zpravodajství, zajímavostem ze sociálních sítím a mnohému dalšímu.

Další změnou oproti osobnímu blogu bude to, že autorem článků nebudu pouze já (Petr Jeník), ale přibudou i další autoři.

Změnil se i „design“ webu. V uvozovkách proto, že to není až tak design, jako prostě obyčejná, lehce poupravená šablona. Na nějakou krásu jsem si nikdy moc nepotrpěl.

Co se naopak nezmění bude možnost komentování u každého článku, kterou navíc i nadále podporuji tím, že ke každému komentáři si mohou jejich autoři vložit odkaz na svůj web vč. anchor textu a tento odkaz není označený jako no-follow.

Pro věčné rýpaly tu zůstává i možnost využití tzv. „instantních komentářů

Do nové šablony jsem pochopitelně zakomponoval i další můj vynález a to je možnost stát se sponzorem jednotlivých článků zakoupením odkazu pod článkem.

Budu rád, když si magazín owww.cz přidáte do svých čteček a těším se na vaše reakce.Velké díky patří sponzorům tohoto článku:

Casino hry zdarma Hraj automaty zdarma, vyhrát můžeš skutečné peníze!


Chcete se i vy stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě inzerát? Inzerát můžete vložit a více se dozvíte TADY.

5 komentářů

 1. 
  Ondřej Pohorský web dne 31.10.2019 v 12.16 hod.

  Díky, těším se na nové články a info, jak se posunuly staré projekty.

 2. 
  Týna web dne 31.10.2019 v 12.25 hod.

  Mám z toho radost, že se zase vracíš ke psaní. Tvůj blog měl říz a magazín bude určitě taky super. Vpravo dole tady na webu ty tagy mluví za vše – nejvíc využivaný David Kirš a Milionové Impérium. To mělo koule. Držím palec.

 3. 
  Dave web dne 04.11.2019 v 14.22 hod.

  Držím palec!

 4. 
  Jakub web dne 04.11.2019 v 20.17 hod.

  Super zpráva! Tenhle blog byl úplně první, který jsem četl, abych se něco přiučil o webech a podnikání. Občas sem zavítám, abych se koukl, jestli není něco nového…no a dnes jsem se dočkal :).

 5. 
  Petr K. web dne 04.11.2019 v 22.31 hod.

  Bezva nápad. Rád vzpomínám na tvé aktivní blogování. Těším se, co z toho teď vznikne.