Pro 7

Vydělávejte společně s námi na LeagueSpy.com

07.12.2011 v kategorii Výdělek. / Zobrazeno 5 412x / 2 komentářů

Všichni ti, kdo mají chuť si vydělat psaním diskusních příspěvků a komentářů na zahraničních fórech a chatech o sportu a sázení, jsou vítaní jako partneři na stránkách LeagueSpy.com

Výše výdělku je závislá na výkonu. Placeni budete formou provizí z každé platby vámi získaných zákazníků.

Z každé platby vámi přivedeného zákazníka obdržíte 15% – z měsíční platby 20€ tak vy získáte 3€ a to nastálo.

Jak na to?

1) Zaregistrujte se na LeagueSpy.com

2) V levém menu jděte na odkaz affiliate program a vložte požadované údaje do připraveného formuláře

3) Jakmile vás jako partnera schválíme (nejpozději do 24 hodin – většinou dříve), na téže stránce se vám už nebude zobrazovat onen text, ale už tam uvidíte statistiky vámi přivedených uživatelů, jejich plateb a pochopitelně vašich přijmů

4) V zápatí webu pod každým preview, na hlavní stránce a na informačních stránkách v různých jazycích vidí každý partner jeho unikátní odkaz, díky němu systém pozná, že jste to byli právě vy, kdo uživatele na LeagueSpy přivedl. Systém si pamatuje vámi přivedeného návštěvníka 30 dní. On se tak nemusí registrovat hned, ale když se registruje kdykoli během 30 dní od návštěvy přes váš odkaz, jeho výdělky se vám budou počítat také.

5) Po dosažení výdělku min. 10€ si budete moci jedním kliknutím požádat o výplatu a váš výdělek vám bude odeslán do 24 hodin od požádání. Výplaty probíhají na účet u Moneybookers či PayPal (podle toho, co zadáte do registračního formuláře do affil programu). Váš výdělek můžete jedním kliknutím také použít na předplacení služeb LeagueSpy.

Jak získat platící uživatele?

1) Pište analýzy a dávejte své tipy na různých fórech a chatech o sázení či komentujte sportovní články na zpravodajských portálech. K tomu všemu pak připojte související odkaz na preview na LeagueSpy.

2) Zaměřte se na zahraničí a nikoli na Česko/Slovensko. Češi a Slováci vám sice zaplní seznam registrovaných uživatelů, ale plateb příliš nečekejte. Registrují se vesměs jen kvůli tomu, aby měli free preview v češtině. Oproti tomu anglicky, německy, chorvatsky, srbsky či holansky mluvící uživatelé mají velmi slušný poměr mezi registracemi a platbami. Jeden jediný dobře mířený odkaz na zahraničním fóru, chatu či v komentáři pod souvisejícím článkem vám přinese 3 až 10 registrací. Přibližně každý 20tý registrovaný zahraniční uživatel se pak stává platícím zákazníkem. Zdá se vám málo, že „pouze“ každý dvacátý? Tak počítejte se mnou. 5 dobře umístěných odkazů vám přivede řekněme oněch 20 registrací a s největší pravděpodobností i platbu. Lépe řečeno zákazníka, který bude platit nastálo. Vy tak nezískáte pouze ona 3 eura, ale 3 eura z každé jeho platby kdykoli v budoucnosti.

Co je dobře umístěný odkaz?
Pochopitelně takový, který přivede relevantní zákazníky. Našimi zákazníky jsou sportovní sázkaři, kteří před vsazením potřebují důležité informace, které jim LeagueSpy poskytuje. Když tedy dáte odkaz na Facebook stránku o Barbínách, těžko můžete čekat registrace a už vůbec ne platby.

Pro ty, kdo mě ještě nešmírujou:


Pokud se chcete stát sponzorem tohoto mého blogspotu a mít na tomto místě svůj inzerát, není nic jednoduššího.
Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo TADY.


2 komentářů / Vydělávejte společně s námi na LeagueSpy.com

 1. alijosha Bannerová reklama dne 07.12.2011 v 20.52 hod.

  Tak jsem se zaregistroval, abych se podíval na systém nejen z venku a máš tam chybu. Pod hlavičkou a logem, jak je text, že je uživatel přihlášen a ikonky na platbu, tak je to špatně čitelné a posunuté dolů, aspoň v chromu se to tak zobrazuje! Jinak to vypadá zajímavě a myslím si, že to bude celkem dobře fungovat.

 2. Petr Jeník dne 08.12.2011 v 7.14 hod.

  Díky
  Na které stránce mi to dělá tu chybu?
  Mě se to zobrazuje správně. Můžeš mi prosím poslat na info @ leageuespy.com screen ze stránky, kde je ta chyba?
  DíkyŠtítky: , , , ,