63 komentářů

 1. 
  Jerry dne 12.08.2012 v 9.40 hod.

  Napadla nás taková maličkost: Zdvojnásobit štěstí v České republice – tak tohle je skvost. 😀

 2. 
  Petr Jeník dne 12.08.2012 v 9.55 hod.

  To jsem taky musel vypíchnout a dát to i do titulku článku.
  A zároveň to byl okamžik, kdy jsem to už nevydržel a následujících pár vteřin, než jsem to vypnul, jsem na to video koukal s velkým sebezapřením.

 3. 
  HC Narocni.cz dne 12.08.2012 v 9.58 hod.

  Celé mi to velmi silně připomíná náboženské kazatele amerického střihu, schází jen semtam zmínit Ježíše a Boha + posílat košík na milodary 🙂

 4. 
  Alfréed dne 12.08.2012 v 10.43 hod.

  Přitom v prvním kurzuvypadal Kirš rádoby seriózně. To co předvádí v tomhle je šílenost. O finanční bonitě případných zájemců mám rovněž pochybnosti. Ono by se to dalo celé přejít bez povšimnutí, kdyby tahle záležitost stála 200 kč (běžná cena motivační knížky, která vám ve výsledku nepřinese nic).

 5. 
  Ondřej Bárta Blog dne 12.08.2012 v 10.44 hod.

  Třetí článek v řadě:). Petře, nechceš tomu Kiršovi vyhradit vlastní kategorii? Nebo rovnou rozjeď subdoménu. Něco jako „KirsMluvi.owww.cz“ :-D.

 6. 
  Petr Jeník dne 12.08.2012 v 10.49 hod.

  Je to takový miniseriál 😀
  Pokud se ale nevyvrbí něco nového, už to nechám plavat.

 7. 
  Jiří Šubr web dne 12.08.2012 v 10.58 hod.

  Ty videa jsou hrozný, tyhle řeči si může dovolit mít jen někdo, kdo tomu opravdu věří a nic za to nechce. Nejsem zabejčenej proti nadpřirozenu a duchovnu, sám jsem zažil dost zajímavých věcí a věřím sám sobě, ale rozhodně to nepotřebuju někde cpát na internet, když na to mimochodem dnešní populace ještě není připravena + si za to ještě nechat platit.

  To jak mluví David je prostě klasická Amway přednáška, jedinej kdo na tom vydělá bude David + několik těch pracovitejších, co do toho nacpou co nejvíc známých. Neřikám že to někomu nemůže pomoct. Někomu pomůže i když mu dáte facku a on se probudí, ale je to trošku vysoká cena a to % lidí bude šíleně malý.

  Je to klasický letadlo s ještě trapnějším názvem a kdo tomu propadne tak to nemá v hlavě v pořádku. Ten produkt (milionové video) je opravdu jen tak něco, aby to nevypadalo blbě.

 8. 
  Linki Linki dne 12.08.2012 v 11.15 hod.

  Jediná věta plná pravdy je: Milionové impérium jste VY. 🙂

 9. 
  David Lörincz blog David Lörincz dne 12.08.2012 v 12.35 hod.

  To se nedělá Petře, kazit nedělní dopoledne. Jak nám má ten oběd teď chutnat, po takovém nechutném hnusu. Snažím se na to video zapomenout a ty mi jej připomínáš 🙂

 10. 
  Pavel tvorba webových stránek dne 12.08.2012 v 12.53 hod.

  Jsem opravdu zvědavý, kolik se kurzů prodá.
  Mimochodem, kdopak to obsadil gůgl na „milionove imperium?“ 😀
  https://www.google.cz/search?q=milionove+imperium

 11. 
  kenthanio dne 12.08.2012 v 16.06 hod.

  Nemůžu souhlasit s tím, že je to úplně k ničemu. Z p. Kirše doslova čiší energie a upřímně věřím tomu, že to někoho může namotivovat začít něco dělat.

  Užitečné to ale bude jen pro lidi, kteří si uvědomují, že shlédnutí pár videí jim samo o sobě milion korun prostě nevydělá. Co se týká čistě té motivační stránky, pak podle mě stačí i ty bezplatné díly.

  Ty zmiňované věty jsou tam samozřejmě právě kvůli té motivaci, protože to hezky zní (někomu). Jinak to jsou blbosti.

  Mně osobně se to moc nelíbí a myslím si, že pro mnoho lidí to budou vyhozené peníze. Jde o to, co kdo od toho čeká a jakou to pro něj má cenu.

 12. 
  Poptavka-zdarma.cz Poptavka-zdarma.cz dne 12.08.2012 v 16.31 hod.

  Podle mě emailing přestal vydělávat možná to co na začátku, tak se majitel rozhodl pro tento krok – školit. Nikdo chytrý totiž o svém know-how mluvit nebude dokud není „za vodou“, kde ho nikdo ohrozit nemůže.

  Dneska se totiž kdekdo spamuje sám. Firmy rozesílají obchodní emaily sami a nepotřebují k tomu žádný zpoplatněný systém.

  Ale jak pozoruju, školení jde dneska do módy, stejně jako pochybné zprostředkovatelské firmy slibující spásu v dnešní (možná) pokrizové době.

 13. 
  Poptavka-zdarma.cz Poptavka-zdarma.cz dne 12.08.2012 v 17.16 hod.

  Fakt jen čekám nějaké pokračování typu „Jak mi blbci vydělali milion“ apod. 😀

 14. 
  365solutions Magazín pro ženy dne 12.08.2012 v 17.29 hod.

  Víc takových článků! Z lidí, jako je Kirš, se mi chce zvracet.

 15. 
  Michal dne 12.08.2012 v 17.51 hod.

  Ja stale tvrdim, ze na to jde DK dobre. Stejne jako Kozeny, Herbalife nebo Avon. svou cilovku najde a vydela dalsi balik…

 16. 
  Petr Jeník dne 12.08.2012 v 18.00 hod.

  Jak jsem psal, je dost možný, že si to lidi zaplatí.
  Kor po tom, co po jeho první přednášce o spamování má takovou publicitu mezi lidmi, kteří si to zaplatili a protože zjistili, že jim je to k hovnu, tak se jen snaží získat zpět svou investici pomocí chvalozpěvů na Milionové imperium doplněné affiliate odkazy.
  Idiotů, kteří rádi zaplatí za to, že jim někdo bude vyprávět jejich sen, je určitě dost.

 17. 
  Peter recenzie kníh dne 12.08.2012 v 23.08 hod.

  „Jste skvělí“ milujem ked to hovorí…. Obávam sa že o rok v ČR rapídne stupne pošet milionárov.

 18. 
  psi obrazy dne 12.08.2012 v 23.17 hod.

  S tím googlem jsem se náramně pobavil 🙂

  Kdyby ten člověk prodával vyvoláváním někde v podchodu ušmudlané motivační brožůry za třicetikorunu, tak mu to uvěřím..jenže on už na první pohled vypadá, jako kdyby tomu musel věřit jenom proto, aby z toho cirkusu i něco měl, alespoň v mých očích, bohužel..ale to mluvím o sobě, jeho cílovka sdílící v jeho komentech svůj email místo odkazu z facebooku hovoří za vše a tam si bez debaty vydělá..

 19. 
  Olda Olda Šálek foto dne 13.08.2012 v 9.26 hod.

  Já jsem byl na amway přednášce (taky MLV). Napsal jsem o tom na blog ( http://mozektevidi.net/clanek/podnikani-s-amway-byznys ) a to jsem neměl dělat.

  V diskuzi pod článkem (http://nazory.5w.cz/tema/Podnikani-s-amway-byznys.html ) se objevilo přes 300 komentářů.. a to jsem jich dost smazal, když to byly spamy nebo vulgární komentáře. No zkrátím to.. o zábavu bylo postaráno na několik měsíců. Obzláště když se amway po letech vrátilo do mé blízkosti (na střední to začala dělat půlka spolužáků).

 20. 
  StevoP zoznamka dne 13.08.2012 v 10.00 hod.

  tak to je fakt vela perliciek..:D musim suhlasit ze milionimperium je fakt lietadlo akurat mu dochadza palivo a pilot spi 🙂 🙂

 21. 
  Jan Moravcik Tričká dne 13.08.2012 v 14.31 hod.

  s tym lietadlom tak to si fakt trafil

 22. 
  Hanka web dne 13.08.2012 v 17.41 hod.

  Petře,

  asi jsem vás zasáhla na hodně citlivém místě, že na mě nemůžete zapomenout…

  Každopádně, díky. Hanka ♥

 23. 
  Mirek Meduzarium dne 13.08.2012 v 19.09 hod.

  Vtipné na tom je to, že mu určitě dost lidí uvěří. Čím je to lákavé pro tolik lidí nevím, ale určitě toto bude předvojem nastupujícího trendu prodeje produktů, zvláště PLR.

 24. 
  Pavel Horelica usafashion.cz dne 14.08.2012 v 7.31 hod.

  Miliónové impérium není nic jiného než myšlenka převzaná ze zahraničí, není to žádná novinka.. ale způsob jakým je to podáváno – fakt peklo 🙂 do puntíku souhlasím s tím, co je tady napsáno, kecy kecy kecičky od pana kirše 🙂

 25. 
  Šárka dne 14.08.2012 v 10.18 hod.

  Já vůbec nechápu, jakou má kdo motivaci napsat články typu, jaké zde o MI píšete. 🙂

  Že by čtenost?

  Takže rejete do toho, co teď frčí a díky tomu máte čtenáře těch blábolů, které tady píšete? Takovu návštěvnost jako máte díky rytí do MI jste ais neměl leta že? 🙂

  Ale dobrý, využijte toho, dlouho takové téma mít nebudete. 🙂

 26. 
  Petr Jeník dne 14.08.2012 v 10.52 hod.

  Šárka: Můj blog má návštěvnost vysokou stabilně. Je pravdou, že články o MI zajímá více lidí a návštěvnost tak blogu stoupla oproti jiným dnům, kdy nějaký článek napíšu, cca o 10%. Kvůli tomu však o MI nepíšu.
  Píšu o tomto paskvilu proto, že jsem přesvědčený o svém názoru. A svůj názor prostě takto prezentuji.

 27. 
  Eva dne 14.08.2012 v 11.43 hod.

  Tak jsem si přečetla i tento článek – komentářů je zatím málo.

  Kdo na tyhle řeči letí? No především to jsou z 99% lidé, kteří čekají na zázrak. Kteří čekají na štěstí, které se snad konečně unaví a sedne … právě na ně.
  1% jsou opravdu asi ti, kteří nepotřebují tu veskrze štěstím kapající omáčku a nejraději by šli rovnou k věci – dozvědět se, co převratného je nabídnuto, co může především zvýšit osobní úspěch. To, že se čeká (čekalo) na postupné vkládání videí docela dost některé nažhaví (jiné znechutí). Ti, co si z toho umí vyzobat ten základ to udělají a mohou se tím milionářem stát. Ale jak jsme psala již u předešlého článku, musí mít vlastní produkt, vlastní „něco“ co na základě produktu DK (tj. SmartEmailingu) budou propagovat a získavat své zákazníky – podotýkám kupující zákazníky.

  No a teď malá úvaha nad tím, proč je kolem toho tolik vidiny štěstí – no je to především proto, že ti lidé na to slyší, potřebují někoho, kdo jim řekne – jsi skvělý. Samo o sobě to však nestačí – maximálně to pohladí vlastní ego. Skvělými se stanou až teprve tehdy, pokud sami něco vykonají. Poslechem, zhypnotizovaným hleděním na videa a pouhým čtením motivačních knih zatím nikdo k tomu svému štěstí nedošel. maximálně může se cítit být tak nějak srovnaný sám se sebou, s mnohým smířen – asi tak, jako paní Hanka (troufám si tvrdit, že milionářkou asi není, přesto zdá se být „možná“ šťastná). To mi připomíná ty lidi, kteří říkají, že „nevadí, že jsme chudí, hlavně, že se máme rádi“

  Co mě osobně na celém tom dost vadí? Nevadí mi, že to DK dělá, vadí mi spíše ti okolo. Takových propagátorů štěstí se v poslední době vyvrbilo děsné kvantum. Například jedna taková FB video koučka, která sice nemá produkt, jen motivuje svými videi zdarma (čím motivuje? asi tak hodinový výcuc z každé knihy, kterou přes týden přečte) – (nestihneš-li video zdarma, můžeš si ho koupit) například napsala na svůj FB profil poznámku – že 99% lidí z tohoto MI impéria bude zklamáno. Člověk by řekl, že soucítí právě s nimi, ale opak je pravdou. Stala se z ní náruživá propagátorka MI, ale 3000,- za kus je přeci velice lukrativní cena, navíc její databáze klietů je poměrně obsáhlá, tak proč z toho „nevytřískat“….co na tom, že na FB tvrdí cosi o chudácích zklamaných? Mimochodem – poznámku okamžitě vymazala a což mě děsně štve – vymazala si mě z přátel, neboť jsem si ji dovolila napsat, že z jejího psaní čiší obava, že ji DK převálcuje a sebere potenciální posluchače/diváky. Že se cítí být ohrožena.

 28. 
  Václav web dne 14.08.2012 v 11.47 hod.

  Plně s Petrem souhlasím to co předvádí mi přišlo jak kdybych byl na prezentaci Amway , určitě se najdou lidé kteří si to koupí asi jako u každého letadla.

 29. 
  adam mil imperium dne 14.08.2012 v 14.10 hod.

  petre jeníku,prvně se učastním debaty na netu,takže nevím,zda se tam můj příspěvek nebo lépe řečenodotaz objeví.ale nicméně podívej na stránky talk fusion live ze záznamu a napiš,co si o tom myslíš.myslím,že je to bratříček mil.impéria

 30. 
  alek dne 14.08.2012 v 14.39 hod.

  Já znám DK osobně a věřím, že sdílením jeho nadšení a přístupu může mnoha lidem pomoci najít nový přístup k podnikání. Ne jen všechno negativně zdrbat a stěžovat si, to prostě nikam nevede a na tom asi pane Jeník nezbohatnete. Já osobně formu přednesu taky moc nemusím a název se mi moc nelíbí, ale v podstatě s některými myšlenkami souhlasím. Jsem přesvědčen, že zde u nás si vpodnikání hážeme klacky sami pod nohy svým přístupem a vím, že se David inspiruje od podnikatelských špiček a koučů ve světě, účastní se seminářů a myslím, že již má slušné know-how. (Jo a nemám vůbec žádný zájem jej zde propagovat, tento komentář ani jako propagace moc nezní)

 31. 
  Petr Jeník dne 14.08.2012 v 14.56 hod.

  Souhlasím se spoustou myšlenek, které Kirš v tom videu prezentuje. Na tom se shodneme.
  Na negativistickém přístupu k Milionovému impériu nezbohatnu. Na tom se shodneme také.

  Ovšem Kirš vede takovou kampaň, že se snaží v lidech vyvolat dojem, že díky jeho přednášce za 10 tisíc se z nich stanou do roka milionáři.

  Loví zoufalce, kteří si jen zaplatí za vyprávění jejich snů. A ti co už to udělali u jeho první přednášky o spamování, tak teď propagují tu další, aby se jim vrátilo to, co do vrazili do té první. Klasické letadlo.

  A tohle mi vadí. A o tomhle píšu. O naprosté nemorálnosti tohoto byznysu založeném na zoufalství a hlouposti lidí.

 32. 
  alek dne 14.08.2012 v 14.57 hod.

  Ještě bych rád okomentoval zde něčí výrok, že e-mail marketing nefunguje. Kdepak z vlastní zkušenosti vím velmi dobře, že e-mail marketing skutečně funguje (libovolno jakým nástrojem, je jich mrťe, getresponse, mailchimp). A spamování náhodných adres skutečně nefunguje (reakce pod 1% a to většinou negativní:-) ). Je rozdíl, jestli lidem posíláte informace, o které mají zájem, které si vyžádali a nebo jestli je spamujete. A DK velmi dobře popisuje, jak dělat e-mail marketing a neposílat spamy a v tom má prostě skutečně pravdu. Tím chci ale zpětně také k MI říct, že možná ta forma MI a spojeného affiliate není nejlepší, ale nemyslím si, že by DK nesdělil zajímavé znalosti. Prostě si myslím, že věcem o kterých mluví skutečně rozumí.

 33. 
  alek dne 14.08.2012 v 14.59 hod.

  petr: Také si myslím, že se to mělo jmenovat rozhodně jinak, aby lidé neměli pocit, že uvidí pár videí a vydělají bez práce milión. DK apeluje na změnu myšlení ale je otázka, kolik lidí je toho schopna. Souhlasím.

 34. 
  Honza web dne 14.08.2012 v 19.52 hod.

  Opravdu jsou to bláboly co v tom videu říká. Ale uřčitě spousta lidí do toho půjde. Já jsem se u toho spíše pobavil, než aby to pro mě mělo nějaký hodnotný přínos.

 35. 
  robot dne 14.08.2012 v 22.13 hod.

  Kdyz vas nekdo cizi chce naucit vydelavat miliony, je to samozrejme podezrele, je totiz velmi pravdepodobne, ze ty penize chce vydelat na vas. Samozrejme, ze z toho chce mit nejakou vatu i ucitel sam, jen pozor abyste nevydelavali pouze na nej a meli z toho neco i vy.

 36. 
  kampaň? dne 14.08.2012 v 22.22 hod.

  V kampani jde vždy o nalákání a zmanipulování člověka ke svému prospěchu, nejde o produkt nebo službu.

 37. 
  italská bota to je dne 14.08.2012 v 22.27 hod.

  kdyby lidem „slíbil“ desetitíce a ne miliony, dalo by se tomu jakž takž uvěřit… ale takhle je to normální mediální kampaň a utopie především

 38. 
  Anonym Kirš verbuje na vojnu dne 14.08.2012 v 22.32 hod.

  Podobně se kdysi verbovalo na vojnu.

 39. 
  Antonín Bouchal JustMe.cz - Moderní Mysl dne 15.08.2012 v 12.04 hod.

  Můj názor je, že MI se sice prezentuje jak jsem to zažil na přednášce od Amwaye, ale pár užitečných věcí tam řečeno je. Jenom je člověk musí vyfiltrovat a přebrat si je trochu po svém.

 40. 
  michal brigády praha dne 15.08.2012 v 20.41 hod.

  jediné, co mi vadí, je ten jeho nevadnoucí úsměv, ale ruku na srdce, spousta z Vás jen tiše závidí a tak kope kolem sebe, některé jeho rady jsou pravdivé a i když jsou vyčtené z knížek, které jsem prostudoval, jsou použitelné, možná je problém v lidech, co ty informace přijmou, ale pokud se jim „rozsvítí“, tak mají šanci uspět. A to platí v jakémkoliv podnikání i v MLM, kde znám případy, které nejsou na začátku řetězce, ale vydělávají v řádech statisíců…

 41. 
  HaHaHaHaHaHaHaHa dne 16.08.2012 v 9.30 hod.

  Kdyby více lidí bylo tolik zaměřených na svůj obor, že by se z nich stávali odborní specialisté a kdyby nebyli tak negativní jako většina z vás diskutujících, určitě by tu byla o mnoho lepší životní úroveň

 42. 
  berti Cherry dne 16.08.2012 v 11.51 hod.

  vse je to udelany aby si lidi koupili ten jeho kurz za 10tis nechapu kdo to zaplati, ale verim ze spousta exotu do tho pujde

 43. 
  Lukas dne 16.08.2012 v 13.53 hod.

  No jen doufám, že nevzniknou další podobné weby nabízející moudrá placená videa…

 44. 
  Alfréed dne 16.08.2012 v 15.01 hod.

  Za 10 000 si to nikdo nekoupí. Řeči o tom, že se vždy najde nějaký exot jsou plané.

 45. 
  Alfréed dne 16.08.2012 v 15.03 hod.

  Čtenáři blesku si na to budou muset vzít rychlou půjčku :D.

 46. 
  Milan dne 16.08.2012 v 17.14 hod.

  chúďatká závistlivé, a tom si myslel že v Čachách závist nepoznajú. Mýlil som sa. Milan

 47. 
  Milan dne 16.08.2012 v 17.26 hod.

  …a blesk asi čítajú taký ako tí čo ho tvoria. inak
  si tie trápne narážky nedokážem vysvetliť. všetkým prajem veľa úspechov. až keď sa stanete úspešnými zistíte čo je šťastie a radosť. dovtedy budete iba prázdne schránky s kopou prázdnych rečí a bez skutkov.

 48. 
  Lukáš Famous celebrity dne 17.08.2012 v 7.43 hod.

  tejto téme je zbytočne venovať čas, každý bude mať nato ajtak svoj názor a druhý ho neovplyvnia, na jednej strane sú tý čo chcú na tom zarobiť a na druhej strane sú odporcovia, ja osobne si myslím že nápad je dobrý ale prezentácia hrozná

 49. 
  Božetěcha dne 17.08.2012 v 8.01 hod.

  Vlasta Plamínek hadra…

 50. 
  Pavel Č. internetový marketing dne 17.08.2012 v 9.16 hod.

  Ad. Petr Jeník – jsi na svém blogu a můžeš zde psát co chceš a pokud se mi to nelíbí, tak jsem blbec, že to čtu, nikdo mě nenutil.

  Ad. David Kirš – když na to má žaludek, tak ať si to dělá. Pokud mu SmartEmailing i nadále vydělává dobré prachy, tak možná teď David Kirš sedí někde na Bali, srká vychlazené Mojito, brouzdá naše komentáře a nenuceně se usmívá. Protože on je na Bali a já sedím v kanclu.

  Ad. Haters komentáře. Stejně byste s Davidem nim měnili, akorát nemáte koule to přiznat nebo něco takového podniknout. Prachy jsou prachy, a kdo říká, že ani za všechny prachy světa by tudle náborku nedělal tak pro něj mám památný citát z Pupenda: „Onanoval každý, a kdo říká že ne, ten to dělá dodnes“.

 51. 
  Martin Kohout Novinky dne 19.08.2012 v 10.29 hod.

  50 – asi tak, dobře jsi to vystihl. Pokud to sype peníze, proč ne.

 52. 
  Jakub Dětské knížky dne 19.08.2012 v 22.57 hod.

  Konečně někdo, kdo si taky myslí, že je to pěkná hovadina. Tyhle slinty se nedají doopravdy poslouchat. „Jsem strašně moc nadšený a vy můžete vydělat miliony, když mi dáte pouhých 10 000Kč“ Fakt neuvěřitelný…

 53. 
  Lukáš Říha dne 20.08.2012 v 13.20 hod.

  Dnes ráno jsem v emailu narazil super informace které mi poslal jede známy, že jsou na netu dobrá videa které mi určitě pomůžou 😀 nějak jsem tomu nevěnoval pozornost až se na mém Twitru objevilo

  ,, PPC oddělení H1.cz ‏@ppch1cz
  Rádi byste zvýšili prodeje Vašeho webu? Potom doporučujeme tento online kurz http://bitxxxxxx 😀 “

  Ani jsem netušil co způsobí kliknutí na daný odkaz video jsem vydržel sledovat max 5 min a už v rámci jeho poslechu jsem na Fb kladl otázky svým kamarádům co dělají SEO a jsou z Brna jestli MI znají?? většina mi řekla že už o tom slyšeli ale neví co je to zač.

  Po vypnutí videa jsem začal hledat co je MI zač narazil jsem spoustu článků kde psali samé superlativy, což samo o sobě přišlo velice podivné a čím více jsem o tom četl tak tím více jsem v tom viděl nějaký tunel na lidi, až jsem narazil na tento blog který mi potvrdil mé tušení, a navíc mě velice pobavil a nečekal jsem že díky tomuto blogu se má obědová pauza protáhne na dvě hodiny 😀

  Osobně nemám nic proti motivačním knihám nebo nahrávkám sám občas nějakou přečtu nebo poslechnu. Ale Pan Kirš to se svým MI trochu přehání z videi jde vidět že cílí spíš na jednodušší část populace, která je snáze zmanipulovatelná a z důvěřivých najivních rádoby podnikavců kteří si myslí že něco dokáží a splní si sny tím že se podívají na video,

 54. 
  Renda Koučink dne 21.08.2012 v 13.50 hod.

  Ano, je to přehané, ale to kampaně jsou přeci všechny TV,rádio, letáky i auta jak nám to či ono bezvadně pomůže.Opatrný a přemýšlivý zákazník většinou produkt prozkoumá, vyhledá recenze a pak se rozhodne, zda těch možná 40% pravdy koupí. Tady bohužel produkt příliš neohmatáte, ale ke cti k ohmatání jsou alespoň minulá videa. K minulému článku o MI jsem psal, že David Kirš mi povolil společnou registraci 10ti lidí (je to fakt, nepropaguji ho, bylo to až po „udání“ jedním z oslovených, že můj počin je neetický). Trochu divné, že? Ale je to tak. V tuto chvíli mám asi 8 lidí. A protože mne jako laika zajímají sw nástroje, způsob práce s nimi, načasování kampaně a tak, jsem ochoten do toho vrazit 1000Kč, to neberu jako prohru. A motivace, to má většina zde pravdu, ta musí být vnitřní a nelze ji koupit. DK ji ale spojuje do komplexu, tzn.že nedílnou součástí každého podnikatelského snažení. Je naprosto jasné, a zde to ještě nikdo nezmínil, že pokud se opravdu pár lidem podaří vybudovat databázi kontaktů, si s největší pravděpodobností koupí jeho sw na kontakty. Má to pěkně propojené, nebo ne?:-)) Vystudoval jsem management strategického řízení a některé prvky tam má potvrzené (po studiu jsem opustil zaměstnání a nyní nelituji). Tak pokud mi přibudou ještě 2,(přihlášení kolegové dělají nábor, kampaň:-)), tak do toho jdu. Zdravím Vás a uvolněte se prosím:-)

 55. 
  Lenka Ellen dne 23.08.2012 v 12.51 hod.

  Pro autora článku: Nejsem členem MI, ale účast v něm zvažuji. Podnikám a potýkám se s tím neustálým sháněním zákazníků, přesně jak o tom mluví David. Mám hodně co nabídnout, ale lidé o tom neví, a přesně o tom to je.
  Váš článek je tak negativní a nenávistný, že můžete přitáhnout akorát negaci a nenávist, a souhlasit s Vámi budou hlavně negativní a závistiví lidé, kteří se sami nikdy neodhodlají vytvářet nějaké hodnoty.
  David nikomu neslibuje, že zbohatne přes noc. Potřebujete ale nadšení, odhodlání a pozitivní přístup. To z něj cítím já. Vy se můžete tou nenávistí živit dál.

 56. 
  Martin Ja len na doťuk ... dne 29.08.2012 v 7.43 hod.

  Cena MI ? 450,-€ vynásobiť x počtom „snílkov“ sa rovná MI !!!
  Aj ja by som sa na videu usmieval napríklad za 450.000,- €

  Asi tak.

 57. 
  Turan dne 30.08.2012 v 13.07 hod.

  @Lenka Ellen: vraz tie prachy radsej do reklamy 😉

 58. 
  Miriam dne 07.09.2012 v 15.50 hod.

  „Čomu dávaš pozornosť, to dostaneš.“…platí aj pre Vás, pán Jeník. Keď dávate do sveta sračky, čo myslíte – čo sa Vám vráti? A za tým všetkým vidím len závisť a ubolenú dušičku.

 59. 
 60. 
  Haha dne 09.11.2012 v 1.29 hod.

  Miriam tak to bylo ubohé :D:D:D:D:D:D:D

 61. 
  Haha dne 09.11.2012 v 1.33 hod.

  Miriam sice jste neuspěla a Kiršova metoda se neosvědčila, ale to nevadí, zkuste to svést na Petra, to on vám určitě odradil další ovečky…

  PS: Ještě můžete jet druhé kolo natočením reference http://www.geniusacademy.cz/reference/

 62. 
  viktor DK academy dne 31.03.2013 v 18.31 hod.

  zdravim vsetkych,
  so zaujmom citam prispevky.sam par dni sledujem boom okolo online-buss a couchingu.
  Davidove videa su spracovane perfekt od vizualu,hudby,grafiky a animacie to sa musi nechat.ze pouziva retoriku motivatorov a kazatelov USA?.nedivme sa aj v SR aj v CR sme americkejsi nez americania.to co je tam OUT tu je IN.zvazujem ze do toho vstupim /do polnoci plati promo 50%.Viac ma vsak zaujima technicka stranka… No JE TU NIECO…ta „smiesna cena“ 98e/rok.Keby nebola tak zdoraznovana vstupim no checknul som si to.Navod ako sa stat „Financne nezavisly“ /USA/ stoji 98$.Za to dostanem 15CD+knihu+bonusy+…V PROMO PONUKE a je to z prvej ruky.

 63. 
  Ray dne 30.05.2013 v 0.10 hod.

  V dnešní době bych se i bál. Jelikož jsou lidi co si autora blogu najdou a klidně ho i zmrzačej.