Čec 26

Změna designu owww.cz

26.07.2011 v kategorii Krátce. / Zobrazeno 4 115x / 3 komentářů

Tak jsem se konečně dokopal změnit alespoň trochu design tohoto webu. Doufám, že záměr změnit blogovací šablonu na to, aby alespoň částečně web připomínal magazín, se povedlo.

Hlavní změna spočívá v přidání jednoho sloupce navíc a také v přidání sekce „krátce“, kam budu psát to, co jsem zaznamenal v průběhu dne na internetu, ale nevím toho o tom tolik, abych o tom napsal více než pár vět.

Pro ty, kdo mě ještě nešmírujou:


Pokud se chcete stát sponzorem tohoto mého blogspotu a mít na tomto místě svůj inzerát, není nic jednoduššího.
Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo TADY.


3 komentářů / Změna designu owww.cz

 1. Destinator web dne 26.07.2011 v 20.51 hod.

  Jediné, čeho jsem si na první pohled všilm, je AdSense :D.. Takže morální dilema s reklamama (viz http://owww.cz/jak-vydelat-na-blogu-a-pritom-neodradit-pravidelne-ctenare/) je pryč? 😀

 2. Petr Jeník dne 26.07.2011 v 21.28 hod.

  no jak jsem psal, pokusil jsem se to změnit z blogovacího rozložení webu na jakési magazínové – dilema Reklama ano/ne na blogu je opravdu pryč. Pojal jsem to spíše magazínově než blogově.

 3. Lydie Webdesign dne 22.08.2011 v 14.03 hod.

  Názor k webdesignu:

  Přimlouvala bych se k mírnému zesvětlení podkladu. Takhle to trošku uspává a bolí oči, protože kontrast je malý. f0f0f0 je má oblíbená barva. A listí může být ještě nenápadnější.

  Kromě archivu článků, který zde je, by se mi líbil ještě odkaz na archiv pouhých názvů článků. A to pokud možno normální (neobří) velikostí písma. Něco jako chronologická mapa webu.

  Co je uveřejněné jinde, bych do toho ale nepletla. Je to trochu otravné, když si myslím, že je něco, co neznám tady a zjistím, že jde o článek na jiném webu, který už znám. Kdyžtak by ty seznamy mohly být dva – píšu tady x píšu jinde.

  Píšeš články šílenou frekvencí a za chvilku bude těžké se orientovat, když si chci něco znovu přečíst.

  To hnusné, co je vpravo, jako TÉMATA ČLÁNKŮ, v této úpravě bytostně nenávidím a nepoužívám. Možná jsem ale sama a je to v podstatě bomba?Štítky: , ,