18 komentářů

 1. 
  MIrek Super soutěž dne 01.08.2013 v 16.08 hod.

  Souhlasím, ale jelikož již jednu „nástěnku“ mám, tak takto varianta pro mě nebude, přestože též bojuji s podobným problémem. Zatím se to snažím trošku nepohodlně řešit pře googlovské aplikace.

 2. 
  Kindleman Svět čteček Amazon Kindle dne 01.08.2013 v 16.09 hod.

  Ahoj co zkusit používat totálně jednoduchou metodu a to google kalendář.

  Prodáš reklamu hned hodiš do google kalendáře událost, tedy zaznamenáš konec platnosti reklamy, popisek a typ upozornění SMS třeba den předem, email atd. vše je na tobě.

  Myslím si že super elegantní a rychlé, důležité je že je to online a kdekoliv máš k dispozici data .-)

  15s investovaných do vložení události stojí za to předejít ztrátě.

  Co si o tom myslíš?

 3. 
  Petr Jeník dne 01.08.2013 v 16.27 hod.

  Jak jsem psal v článku, tak jsem zkoušel i různé online aplikace na poznámky a úkoly. Mezi nimi i google kalendář.
  Jenže to připomenutí prostě fakt přijde vždy v tu nejméně vhodnou chvíli, kdy dělám něco důležitějšího než prodej blbých odkazů za 3 kila na měsíc. Já to proto přejdu a řeknu si, že to udělám někdy potom. A pak na to prostě zapomenu. A ve finále z toho je celkem slušný balíček peněz, který takhle proseru.
  Takhle prostě vidím na první pohled co bude za týden, co za dva týdny… a můžu to udělat kdykoli kdy budu mít zrovna volnou chvíli.
  Je to ale každého věc jak si tyhle věci řeší.

 4. 
  Jozef dne 01.08.2013 v 16.43 hod.

  A co tak si dat poznamku do mobilu? V dany den o danej hodine mobil zazvoni a ty vies, ze treba kontaktovat firmu. Ak odkaz expiruje 5. augusta, poznamku das na 4. august na 10 rano a teda este stihnes dostat aj odpoved ci je zaujem o predlzenie.

 5. 
  Petr Jeník dne 01.08.2013 v 16.54 hod.

  To je úplně to samé jako jakákoli poznámka v compu. Prostě jednou hzízdne, že mám něco udělat. A protože mám spoustu důležitější práce než prodej inzerce, tak prostě prakticky vždy hvízdne ve chvíli, kdy dělám něco důležitějšího a tohle prostě odkládám a následně na to zapomenu.
  Abych na to nezapomněl, tak to musím mít na očích nepřetržitě a ve chvíli kdy na to budu mít čas a náladu, tak to udělám.

 6. 
  Michal Novák web dne 01.08.2013 v 18.03 hod.

  Myslím, že doporučený Google kalendář je skutečně vhodný nástroj (i když i to udělátko na zeď má také něco do sebe). Že upomínka přijde v nevhodnou dobu mi spíše připomíná skrytý osobní blok vůči nějaké takové aplikaci (hm?).

  V Google kalendáři je možné nastavit více oznámení dané události, takže dokud nebude smazána, tak bude chodit upozornění třeba každý den.

  Další možností (tak to aplikuji já), je kombinace s e-mailem. Praktikuji inbox zero a když mi přijde upomínka z Googlu, e-mail nemažu dokud není vyřízen. Tím pádem tam visí a žere mne a nezapomenu na něj. (Pokud neaplikuješ inbox zero, pak můžeš zkusit sticky zero – nula připnutých/označených e-mailů).

 7. 
  palo counter strike free dne 01.08.2013 v 20.46 hod.

  vyzerá to super na tej stene asi si taký kalendárik tiež kúpim 🙂

 8. 
  frances Linkmonitor dne 01.08.2013 v 20.51 hod.

  Pokud potrebujes pripominat a evidovat vyprsenou inzerci muzes pouzit muj nastroj linkmonitor.cz upozorneni na mail dopredu, jen je potreba to tam nacvakat:)

 9. 
  Jirka Komplexní nutriční typologie dne 02.08.2013 v 5.28 hod.

  Kalendář vypadá na zdi dobře, do pracovny určitě pasuje 🙂
  Ale… proč zrovna toto barevné rozložení, má to nějaký skrytý smysl?
  Logičtější by mě například připadlo to barevně sladit podle měsíců – tzn. posunout barvy třebas o čtyři měsíce doleva? 😉

 10. 
  David Petr dne 02.08.2013 v 7.16 hod.

  Michal Novák: komplet souhlas, s inbox zero je to balada…

 11. 
  TomR Tomáš Rýdel dne 02.08.2013 v 11.15 hod.

  Tento kalendář na zeď nemusí sloužit jen na prodej inzerce. Ke spoustě věcem používám google kalendář, ale tohle je fakt stále na očích a i hezky vypadá. Kdepak je možné jej pořídit?

 12. 
  Hejtr dne 02.08.2013 v 17.47 hod.

  Hoši chtěl bych vidět co máte důležitého na práci, když jste tak rozmazlení… Miliardář Babiš používá normální stolní kalendář (tj. ten ve tvaru trojúhelníku) 😀

 13. 
  Kapibara dne 03.08.2013 v 8.07 hod.

  já to dělám úplně jednoduše a zadarmo bez sebemenšího problému v Thunderbirdu již řadu let a mám to pěkně pohromadě kdekoliv a kdykoliv.
  btw.
  pochybuji Petře, že ty všeobecně známý svoji nenasytností a lačností po penězích by jsi na něco zapoměl takže nekecej 😀

 14. 
  David Prodej domén dne 03.08.2013 v 18.58 hod.

  Mám to v pracovně podobně 🙂 skoro všechny stěny.. vsude visé podobné věci, abych mel vse na očích a nic neprehledl, nezapomněl. Taky obrovska mapa(označena mista kde jezdim atd.)
  Vzhledem k častym platbam čehokoliv mam pro kazdy mesic samostatnou nastenku kde si zaškrtavam co jiz placeno je a co neni. Sice je to takový předpotopní způsob ale mam od té doby vše v cajku a na nic nezapomínám.

 15. 
  David sms půjčka rychle dne 06.08.2013 v 19.42 hod.

  Nechce jí tvůj známej prodavat ? vypada to dost dobre

 16. 
  oham angličtina dne 07.08.2013 v 11.23 hod.

  Mě funguje google kalendář a když přijde oznámení v blbou dobu tak tu událost jen přetáhnu o sloupeček doprava na další den, aby přišlo další den znovu a snad v lepší dobu. A funguje to. Ale kalendář na zdi funguje taky.

 17. 
  Rik dne 07.08.2013 v 14.53 hod.

  Jeniku, ty ses teda fakt pitomej 😀 Muzes pouzit Google kalendar + desktop app ktera Ti pres celou plochu zobrazuje aktualni mesic + 3 nasledujici mesice (dle sirky obrazovky). Google kalendar si nasynchronizujes do Thinderbirdu. Nebude Te to prodit otravnyma SMS a emailami ale budes to mit vzdy pekne hezky na ocich. Tipnul bych si ze by Te to vyslo o par tisic min a nemusel by jsi se obavat ze Ti listecek z nastenky upadne na zem 🙂

 18. 
  Petr Pravda dne 07.08.2013 v 21.21 hod.

  Ten kalendář na stěně jsem kdysi chtěl, ale zdál se mi dost nákladný a zabíral by mi místo. Už bych do lepítek nešel, když si něco podobného můžu udělat v řadě programů a potom si to zobrazit na počítači, v mobilu nebo i na obrovské televizi.
  Nicméně doporučuji si dělat zálohy – čas od času vyfotit zeď abyste věděl, kde byla lepítka před změnami nebo když náhodou nějaké upadlo.
  A samozřejmě mobilní lepítkový zásobník s poznámkami, když bude třeba něco přidat po schůzce s klientem a vím, že u zdi budu až zítra večer.
  O možné katastrofě při obzvláště vydařené pařbě ani nemluvě 😉 Předpokládám však, že kalendář je ve střeženém prostoru a tak ani krycí plech a zámek nebudou nutné.