Zář 15

Davídek Kiršovic se k soudu ani nepřišel podívat :(

15.09.2015 v kategorii Trendy a události. / Zobrazeno 21 011x / 37 komentářů

Tak mám za sebou první kolo soudního líčení „s Kiršem“. Proč v uvozovkách? No protože jsem tam byl tak trochu jako sirotek. I tak jsem si ale ze soudní síně odnesl pár zajímavých postřehů o které se rád podělím.

Nejprve k jakési „soudní etiketě“. My, kteří nečteme ani návod na sestavení skříňky z IKEA, nečteme samozřejmě nic, co nám připadá zbytečný. Tedy ani poučení v předvolání nebo dokonce nějaké povídání na nástěnce vedle dveří u soudní síně.

V devět ráno jsem tedy vešel do soudní síně, slušně pozdravil a šinul si to k pánovi v taláru.

První pojeb! (bez vyzvání se do soudní síně neleze)

Vrátil jsem se za dveře, během pár vteřin se ozvalo cinknutí a na displayi výzva ke vstupu. Docela vtipný :)

Dojdu k soudci.

Druhý pojeb. („Jste nečetl poučení, že se máte dostavit ve vhodném oblečení? A vy si přijdete jen tak v tričku!“)

Moje „Pardon, já to nečetl“ moc nepomohlo :)

Soudce začal něco povídat a já mu mírně skočil do řeči.

Třetí pojeb! (Mluví se pouze na vyzvání)

Tak držím hubu a čekám až mě vyzve. Po pár nudných minutých nějakého povídání se mě zeptal, zda všemu rozumím, tak jsem odpověděl.

Čtvrtý pojeb! (Když mluvíte, musíte vstát)

Lekce soudní etikety mám za sebou. (možná z toho udělám nějaký ten infoprodukt :) )

Všimněte si, že používám pouze slova „soudce“ a „já“. Bodejď by ne, když tam nikdo jiný nebyl. Tedy kromě zapisovatelky.

Tak nějak jsem tušil, že nedorazí nový jednatel společnosti Expert Empire, která provozovala Milionové Imperium.

Od ledna je jím totiž jakýsi Milan Gabčo s trvalým bydlištěm na radnici jedné pražské části, kterého lze dohledat akorát na vývěskách exekutorů.

Že ale nepřijde ani Kirš nebo jeho advokátka, to mě docela překvapilo.

Soudce mi nabídl, že mám možnost požádat o přerušení řízení s tím, že pokud se žalobci do roka nevyjádří, tak se to celé ukončí.

Nejspíš by se nevyjádřili a byl by konec, to ale já nechci. Takže líčení může začít.

Soudce čte žalobu. Docela nuda a zbytečnost. Já to znám, on to zná a nikdo jiný tam nebyl. Ale asi je to povinný nebo co, tak si to přetrpím a evidentně ani soudce z toho nebyl úplně nadšený. Bylo toho snad 10 stran.

Po přečtení žaloby ale přišla docela zajímavá část. Ta žaloba se totiž ukazuje jako pěkný paskvil, který evidentně nepsal žádná právník. Motají tam hrušky s jabkama. Takže spoustu těch bodů soudce vyhazuje a bude je postupovat k jiným soudcům.

Kirše jako osobu vynechává úplně. Jeho žaloba se bude projednávat jindy. Hezky se to panáčkovi prodraží až bude cvakat náklady řízení. A já mu to dám pochopitelně vyžrat s plnou parádou.

Takže zbývají dva body, které se oba týkají pouze právnické osoby. Tedy firmy, která prakticky neexistuje. Jejím jediným společníkem je jakýsi kyperský offshore a jednatelem bezdomovec.

Prvním bodem je zveřejnění omluvy. A protože v žalobě musí být i text omluvy, tak se to bude automaticky z procesních důvodů zamítat. I to celkem jasně ukazuje na fakt, že žalobu nepsal advokát, ale nějaký lajk a advokátka na to jen za pár stovek dala svojí hlavičku.

Zbývá tedy jediný bod a tím je odstoupení od toho co jsem dělal a náprava. (tedy zda můžu pokračovat v tomto svém psaní a zda mám smazat to co už jsem napsal).

Ani prachy, které chtějí jako nějaké zadostiučinění řešit tento soud nebude.

Tím mi to „malinko“ zjednodušili. Mám obhájit, že firma, která se umístila v Křišťálovce v kategorii Anticena, nemá dobrou pověst. Mám vyvrátit důkazy o dobré pověsti Milionového imperia v podobě blábolení Petra Ozogána a jiných lidí, kteří to chválí v rámci affil programu, přičemž nikdo z žalobců už nemá šanci reagovat na to co řeknu. Hmmm…. to bude fakt dřina.

Nuž což. Předkládám své důkazy v podobě článků o nedobré pověsti té sračky a své vysvětlení, co to je vlastně ten affil a proč to ti joudové chválí.

Doufal jsem, že se to celé ukončí, ale vzhledem k tomu, že soudy neberou „internet“ jako důkaz, tak nestačí, abych v obhajobě odkázal na články, ale musím je vytisknout a poslat jim je.

A to i přesto, že tam měli dva compy a já měl třetí. Stačilo tomu věnovat pár minut, udělat screeny a vytisknout. V rámci úspor erárního tiskového materiálu tak jedu domů a mám 20 dní na to, abych to vytiskl na své náklady a poslal jim to.  Ztratím tak čas a peníze za PHM, zaplatím poštovné, budou se tím zabývat úředníci na soudu a především se touto kravinou zaměstná soudce a zapisovatelka na další dopoledne.

Ten soudce z toho evidetně taky nebyl nadšený, ale prostě má nastavená nějaká pravidla, takže je holt musí respektovat.

Řízení přerušeno a odročeno na 14.prosince.

Pro ty, kdo mě ještě nešmírujou:


Pokud se chcete stát sponzorem tohoto mého blogspotu a mít na tomto místě svůj inzerát, není nic jednoduššího.
Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo TADY.


37 komentářů / Davídek Kiršovic se k soudu ani nepřišel podívat :(

 1. Honza dne 15.09.2015 v 11.27 hod.

  fakt sis myslel že k soudu přijde??

 2. František dne 15.09.2015 v 12.04 hod.

  Kralovsky jsem se pobavil. Fakt skvělý. :-)

 3. Klobása Radek dne 15.09.2015 v 14.13 hod.

  Zajímavý příběh, těším se na pokračování!

 4. Petr Jeník dne 16.09.2015 v 5.38 hod.

  Chtěl jsem reagovat na jeden příspěvek, ale raději jsem ho smazal. Dementní bláboly o tom jak Kirš vydělává miliony a já jsem vlastně chudáček který má jen tenhle blog, mi fakt nestojí za to, abych na ně reagoval.

 5. Jan Šimanko dne 16.09.2015 v 8.55 hod.

  Že by těch impérií bylo víc 😀 – http://www.examiner.com/article/million-dollar-expert-empire-five-simple-steps-a-maverick-s-map-to-success, ale toto se dá starší, třeba to ani není Davidova myšlenka, se spoj a můžeš do toho dát autorské právo. No, nicméně těžko říct, zda má cenu se soudit, stačí zajít do kteréhokoliv super-hyper-mini-marketu a je to úplně stejná hra „luxus“ z latríny, ale za luxusní ceny – třeba Victoria Secret se v ČR prodává za přemrštěné ceny, to se budeme soudit s každým pokoutným prodavačem, ať polohou nebo myšlením? Ostatně , kdyby to nikdo nekupoval, tak to nikdo neprodává… A privátní značky jako Clever, AH Basic atd. – to je daleko horší, to je obecné ohrožení zdraví, David je akorát o penězích a o ty ho tento spor nepřipraví. A co si budeme nalhávat, každý nějak začínal…, někdo pubertu ve stylu okrádání zákazníků nikdy nepřekoná a z někoho se stane obchodník ve velkém stylu, který se už za své aktivity nemusí stydět, čest výjimkám.

 6. Martin dne 16.09.2015 v 9.16 hod.

  Nechápu kdo tě žaluje, jestli Kirš nebo firma s bezdomovcem. Pokud firma s bezdomovcem, tak je to dobrá taktika, ty to budeš řešit a on sice jistě prohraje, ale kdo nic nemá, tam ani smrt nebere :-)

 7. Andy nejlevnější last minute dne 16.09.2015 v 11.55 hod.

  Náklady si prozatím každý platíte sám za sebe, ne? A pokud ta firma je opravdu psaná na nějakého bezdomovce, tak i při vyhraném sporu ti nebudou tvoje náklady nikým proplaceny? Nebylo by tedy jednodušší se na to vše vykašlat? Samozřejmě on taky bude mít výdaje sám za sebe, ale ty tvé ti už neproplatí… .

 8. Petr Jeník dne 16.09.2015 v 12.55 hod.

  Martin a Andy:
  Žalobci byli dva. Kirš jako fyzická osoba a to s.r.o.
  Jak jsem psal v článku, žaloba byla tak blbě napsaná, že něco může soudit tento soudce a další věci jiní soudci. Takže z toho bude více jednání. Tedy více nákladů na soudní řízení. A vše zaplatí buď to s.r.o., které nezaplatí nic a řízení, kde bude figurovat Kirš jen jako fyzická osoba, zaplatí on.
  A já pak právě po něm budu vymáhat soudně i své náklady. Na dopravu, na právní poradenství a ušlí zisk.
  Na vymáhání po tom s.r.o. se samozřejmě vykašlu protože tam není z čeho brát, ale to, co bude souviset s ním jako fyz. osobou, to vymáhat budu. A nebude toho málo.

 9. Jan Šimanko dne 17.09.2015 v 9.16 hod.

  Buď svět blbne nebo já jsem čím dál rozumnější :). Tak chápu zastávání se Seznamu pro sklik a jeho data, ale pro věštce…? https://twitter.com/PavelUngr/status/643718073820819456

  Kirš je slabé kafe, kdo bude žalovat Seznam.cz? To bude největší kiršovina českého netu, ostatně jednoho technika z televizního vysílání podezírám, že měl silné problémy se v reportáži nerozchechtat.

 10. Podnikejte s Jurou dne 17.09.2015 v 9.19 hod.

  Pane Jeník, četl jsem Twitter a tak už i vy propagujete ty dva šašky, kteří slibují miliony na Amazonu a dohromady tam úspěšně vystavili možná tak 1 švihadlo s pár jednotkami cz recenzí (a pár dalších krámů)? 😀 Selským rozumem a pozorováním člověk zjistí, že Amazon asi nebude až takový terno, když ty stejné krámy tam nabízí další tisíce prodejců, zato zájezdy na workshopy pro mentální důchodce, to by jim šlo 😀

 11. Petr Jeník dne 17.09.2015 v 9.23 hod.

  Propaguju?
  Myslíte, že twít ve znění „No to mi poser záda“ s odkazem na tu sračku je propagace? 😀
  Chtěl jsem samozřejmě jen poukázat na absurdnost, kam až se to slavný „infopodnikání“ dostalo.

 12. Radek Katalog firem Industry EU dne 17.09.2015 v 11.35 hod.

  Jo jedno soudní stání jsem si taky zažil, ale to už byl asi moderní soud a věděli, že ty bláboly nikdo nečte. Proto tam měli týpka co mě před líčením proškoli co se smí a co ne. Oblečení mi nikdo nekomentoval, rifle a tričko.

 13. Podnikejte s Jurou dne 17.09.2015 v 13.10 hod.

  Propagace = veřejné uvádění něčeho nebo někoho ve známost (Wikipedia)

  No a ten twít se dá spíš vyložit jako ohromení „No to je pecka“ a určitě se někdo na tu Mádlovu držku chytne, jako třeba tady Forbes Česko https://www.facebook.com/forbescesko/posts/1034628903244340 (Díky bohu mají čtenáři víc rozumu a článek „zmizel“.)

  Ale jsem ochoten to prominout po nějaké článkové SEO google masáži 😀 Jinak ti 2 šašci si ani neumí zjednat svůj tým, když proti nim „jde“ jejich bývalý člen a říká narovinu, že jim ten Amazon vůbec nic nevydělává (max 1 prodej za den, přitom oni tvrdí 20 a už vůbec ne na americkým, Furiš podniká na německým a viz ty videa… na youtubu stačí najít video megašašci amazonu) 😀 Za těch 80 tisíc to jsou větší … jak retardík Dejvídek.

 14. Petr Jeník dne 17.09.2015 v 15.10 hod.

  No jestli sis ten twít vyložil jako ohromení, tak bohužel nevím, jak mám reagovat ta tvůj komentář, abys to pochopil.

 15. haha dětská burza dne 17.09.2015 v 16.57 hod.

  čtu, že sis u soudu udělal kamaráda: D

 16. Lucas G2A Goldmine dne 17.09.2015 v 21.27 hod.

  Líbí se mi tvoje výdrž, a taky to, že i přes možné vyprchání v tom chceš pokračovat :-) fandím Ti k nejlepšímu výsledku!

 17. Petas web dne 17.09.2015 v 22.46 hod.

  Pošli jim Listonosku CZ. S úřady už nekomunikuju jinak..

 18. Alex Kovové tetování dne 17.09.2015 v 23.22 hod.

  Říká se, čím víc v hovně šlapeš, tím víc smrdí… Energie je jenom jedna, den má 24 hodin, nezávidím Vám tohle duševní rozpoložení, ikdyž ho chápu. Mějte se.

 19. Kat Advokat dne 18.09.2015 v 0.37 hod.

  Jestli se hájíte sám, moc velké náklady na zastoupení vám nevzniknou. Musel byste mít advokáta. Stejně tak advokáti, pokud se dneska dostanou do sporu, si raději berou dalšího advokáta, protože jeho práci je možno brát jako náklady zastoupení, kdežto práci sama sebe nikoliv.

 20. Petr Jeník dne 18.09.2015 v 6.02 hod.

  Alex: Ono to až tolik energie nestojí. Kdybych to dělat nechtěl, tak bych to nedělal.
  Kat Advokát: To máte asi pravdu. „Potrestat“ Kirše vysokými náklady ale není mým cílem. Chci prostě jen vyhrát spor tím že obhájím svá slova.
  Jak jsem psal v článku, mohl jsem to celé ukončit hned tím, že bych nepokračoval v řízení pro nepřítomnost obžaloby a počkat rok na to, že se (ne)vyjádří. To já ale nechci. Chci to ukončit tak, že obhájím svá slova a ne tak, že by pak někdo mohl o mě psát, že jsem „vyhrál“ jen z procesních a nikoli faktických důvodů.

 21. Tom dne 18.09.2015 v 15.00 hod.

  Jen bych podotknul, že podklady lze zaslat emailem ke spisové značce a soud si je vytiskne sám. Musí.

 22. Jan Šimanko dne 18.09.2015 v 15.12 hod.

  může tu někdo objasnit kauzu megašašci, amazon a sloníci? Shlédnul jsem jedno asi 10 minutové video a bylo to tak zmatené, že na další nemám sílu. Tak bych poprosil o komentář někoho, kdo se v tom vyzná – ale zjevně jde o nějakou komedii :)

 23. David Grudl dne 18.09.2015 v 18.38 hod.

  Houby tomu rozumím, ale říkám si, jestli není strategicky vhodnější popisovat průběh soudního sporu až po jeho skončení?

 24. Podnikejte s Jurou dne 18.09.2015 v 23.18 hod.

  Jan Šimanko: Co na tom megabyznysu nechápeš? Bukvice, které na Amazonu prodali pár jednotek krámů, teď prodávají infoprodukt se zázračnými návody za 77 tisíc, jak tam vydělávat miliony snadno, rychle a bez práce (no dobře prý budou stačit 4 hodiny týdně) tím, že si vybereš nějaký hodně prodávaný produkt od konkurence a necháš si ho taky vyrobit v Číně.

  Vtip je v tom, že Amazon je nesmírně konkurenčně-agresivní prostředí a ty bukvice tam byznys pořádně nikdy nerozjeli(!), proto dělají ten kurz (kdo neumí, ten učí, aby měl aspoň na chleba) a hodili cenu 77 tisíc s nadějí, že se pár blbců, co to koupí, najde. Kurz stojí schválně tolik, protože za 7 tisíc by si to koupil každej a to by pak ten počet stížností na netu na ně byl deseti-násobnej… A každej by věděl, co je to chátru.

  Sloník je jen stupidní Čmolíkova metafora/VTIP na to, co doopravdy prodávají. Pepa říká Pavlovi: „pořídil jsem si sloníka, kterej je úplně perfektní – umí sám uklízet, navařit, vyprat, posekat trávník, bere mě autem do práce atd., nechceš ho ode mě koupit?“ Pavel ho ihned koupí a pak říká Petrovi: „ten sloník je naprosto příšernej, vůbec nic nedělá, všechno mi zničil, nechal všude spoušť výkalů a nemám ho kam dát…“ Na to Pepa odvětí: „No jo, ale takhle bys o něm mluvit neměl, takhle ho totiž od tebe nikdo nekoupí.“

 25. Jan Furiš Hle Hospodin přišel dne 19.09.2015 v 12.13 hod.
 26. Jan Šimanko dne 20.09.2015 v 8.17 hod.

  Jan Furiš: Evropský podnikatel a dělá reklamu na ne až tak významném blogu, to je důvěryhodnost :D. Společnost založená před 1 nebo 2 měsíci. No a idnes si koleduje – zákon o regulaci reklamy. Obdobných článků mám kolem 100 za měsíc, ne jen na idnes, ale není to tak brutální PR (prase článek) jako spíše návod, recenze a reklama se kroutí někde vedle. Tak na kolik pak to vyšlo na 5000,-Kč, jejich oblíbená suma? O počítání návštěvnosti v podání idnes by se daly psát romány, no, možná spíše sci-fi podle toho, jaká čísla jsou schopní někdy udat.

  Podnikejte s Jurou: Jo, už chápu, dva se hádají a Čmolík se směje. By mě zajímalo, zda ten chudák, co mu dá za konzultaci 20 000,- dostane alespoň kafe?

 27. Podnikejte s Jurou dne 20.09.2015 v 16.27 hod.

  Jan Furiš: Závist si musíš prvně zasloužit… Zatím jsou všude samé negativní komentáře, ať už na tom idnesu nebo vymazaný článek na Forbesu a komenty na jejich FB https://www.facebook.com/forbescesko/posts/1034628903244340

  Zaplatit PR články a přesto mít nálepku „podvodník“ není zase takové umění… Máš „komplexem malého muže“, viď? No však počkej, až ti nějaký zákazník pořádně rozbije držku… Nebo snad všechny uklidníš tím, aby doporučovali dál přes affiliate za provizi 30k? :) Ubohost :)

 28. mik dne 21.09.2015 v 12.07 hod.

  Lol, dobre si te soudce povodil.

 29. Tomáš dne 21.09.2015 v 20.38 hod.

  Kirš má „zdatné“ následovníky, info zde: http://bit.ly/1NPsTtm (doporučuji diskuzi).

 30. Jan Šimanko dne 22.09.2015 v 0.23 hod.

  Vždyť stačí tak málo, pokud je to tak účinný obchodní systém, není nic snazšího, než se zájemcem sepsat smlouvu, že kurz zplatí z peněz, kterému vynese nastartované podnikání. A těch 77 000 mu nechat na start.

  A pár odkazů pro ty, co těch 77 000,- nemají:

  prace.cz a jobs.cz, ani Číňan nic nepošle zadarmo, takže nějaký kapitál je třeba

  helpforenglish.cz – bez ájiny to taky nejde, něco mezi B1 a B2 však stačí

  Vždy mě zaráží, když chybí v úvodu základní odkaz, kde pomáhá sám Amazon
  http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html/ref=hp_left_ac?ie=UTF8&nodeId=200229160

  Pěkná kniha, která vám pomůže s Čínou, je i v knihovnách
  http://www.knihacina.cz/dovoz-zbozi-z-ciny/

  Tady se dozvíte, co to znamená značka alespoň letem, světem – docela mě mladypodnikatel.cz mile překvapil úrovní v poslední době alespoň ve videích se do toho opřeli
  http://mladypodnikatel.cz/video-vit-mistina-o-budovani-znacky-t25142

  Něco o výkonostním marketingu (značku nevytvoříte, tou se stanete, když budete úspěšní, takže zatím jedeme výkon…) máte zde
  zaklik.cz

  nějaké ty kurzy za rozumné ceny a i od Američanů, kteří byli v Americe :) a mají aspoň nějakou zkušenost s trhem
  https://www.udemy.com/courses/search/?q=fullfillment+by+amazon

  https://www.udemy.com/ebay-vs-amazon/

  trochu zvládnout Excel – filtry a kontingenční tabulky

  a nezapomenout na zákonné povinnosti, myslím, že pro začátek si vystačíte s paušálem a živností aregistrovanou osobou. Až budete točit milióny, budete se muset stát jednotkou – účetní aspoň a také si nějakou účetní najmout, pokud nejste masochisté…

  A to nejdůležitější, tak 60% z těch 77 000,- Kč si nechte pro mě na konzultace – rozsah asi tak 10 hodin a budete dostávat úkoly a literaturu, za tu cenu marketing nebudu dělat za vás 😉 Těm hodně milým pomohu získat rozumnou(nezruinuje vás na kreditu a bude mít potenciál růstu) bázi klíčových slov (do 500) k jejich produktu – třízení bude vysvětleno, ale zbude na vás, abyste věděli co a komu prodáváte a proč – poznáte „řeč svého kmene“. Předpoklad je, že nehodláte prodávat předražené ptákoviny a máte přidanou hodnotu jinou než nízkou cenu. Tedy splňujete základní marketingové pravidlo – JSTE JINÍ. Takže je to pro vyvolené a budu si vybírat, vstupní test bude založen na výše uvedených zdrojích 😀

 31. Pavel dne 22.09.2015 v 18.58 hod.

  To Jan Šimanko: K tomu Excelu je zdarma např. web http://JakNaExcel.cz/

 32. Petr dne 24.09.2015 v 16.25 hod.

  Už se nám kluci perou. :) Zloděj kříčí, chyťte zloděje. Stojí za shlédnutí:
  http://www.neurorestartbyznys.cz/zive-vysilani/2015-09-23/vysilani.htm

 33. Petr dne 24.09.2015 v 16.44 hod.

  A tohle poslal všem na to Kirš :):

  ……………………..
  Takových emailů mnoho nepíšu, ale dnes chci.

  Žij a nechej žít. (Ovšem někdy je třeba zasáhnout.)

  A tak dnes zasahuju a zvu pár desítek tisíc lidí v mé databázi, aby byli bdělí, aby byli vědomí, aby cítili a byli probuzení.

  Internet má moc a sílu. A každá moc a síla tvoří nebo boří. Internet má moc tvořit příběhy v našich hlavách, směřovat naši pozornost, měnit naše názory, manipulovat a lhát.

  Internet boří naše přesvědčení, boří naše vztahy, naši intimitu, naši schopnost být u sebe, vnímat sebe a naši podstatu a pravdu.

  Ano, píšu to s plným vědomím člověka, kterého internet živí a kterého internet profesně „udělal“. I zlatá mince má dvě strany.

  Miluju internet a tak apeluji na všechny z vás, kteří koukáte na všechna možná vzdělávací videa, kupujete programy a jedete na vlně online vzdělávání a jste součástí info podnikání.

  POKRAČUJTE V TOM A BUĎTE U TOHO VĚDOMÍ.

  Mám dnes dvě prohlášení:

  PRVNÍ
  Je mi líto, že jsem v roce 2013 stvořil info podnikatele JVČ. Tehdy měl zápal a nadchl mě. Pak už jsem jen smutně sledoval, co se dělo dál. Ukřivděnej malej kluk, se kterým si nikdo nechtěl hrát, zůstal sám a tak se začal mstít, kopat kolem, lhát a házet špínu na lidi i technologie, které ho online stvořily. Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají.

  Prosím, buďte velmi bdělí, pokud sledujete videa a věříte tomu, co říká. Lidé, kteří se k němu dostali blízko a uviděli pravdu, už dále nezůstali, nedivím se, také jsem odešel.

  DRUHÉ
  Pokud teď zvažujete nákup programu za 70tis., jak prodávat na Amazonu, buďte bdělí. Skutečně na to máte koule, vytrvalost, zkušenosti i peníze? Pokud ano, jděte do toho.

  Pokud na internetu nebo s podnikáním začínáte, doporučuji ještě trénovat a rozhlížet se kolem a počkat. Nejsou to easy money. Jako v každém podnikání, které má nějaký smysl a užitek, je potřeba dát energii, být ve flow, vytrvat a nakonec zvítězit.

  Tak tolik dnes z aktualit. Nemontuji se do cizích věcí, ale dnes jsem to považoval za správné. :)

  Online podnikání, info podnikání, prodej know-how na internetu, elearning a vůbec celá nová generace vzdělávání na internetu, to vše je pořád u nás na startu a učíme se. Ano.

  Pořád se učíme. A zvu všechny, kteří jsou v této oblasti aktivní, aby byli vědomí a posunuli jsme společně toto podnikání na vyšší level. Je třeba jít více do hloubky a kultivovat tuto „oblast průmyslu“.

  Pokud budu cítit, že v tom mám sehrát svou roli, udělám to.

  Hawk.

  – David Kirš

 34. Jan Furiš Hle Hospodin přišel dne 24.09.2015 v 17.36 hod.

  Davídku, korunka ke korunce, milionek k milionku. Budu větší boháč než jsi ty. Za Amazonek mě tu sedmdesátku lidi bez problémku zaplatí. Nezáviď prosímtě… Udělej si další kolo milionového imperia a vyděláš taky velký zlaťáky. Pa brouku

 35. Jan Šimanko dne 25.09.2015 v 9.28 hod.

  Že já uhodnu, kdo napsal tuto referenci k bestselleru v neurolingvistice :D. Tak já asi taky napíšíšu nějaký bestseller v hodně okrajovém tématu, taková jaderná energetika, tam mi bude stačit, když to koupí jeden podivín a budu mít bestseller. A bude to ííbuk :D. Jen je mi divné, proč je u anglické verze tolik českých „hodnotitelů“…

  http://www.amazon.com/gp/pdp/profile/AK5C7TDYK24UH/ref=cm_cr_pr_pdp?ie=UTF8

  Jo, abych nezapomněl, chtěl jsem, a to mi věřte, že opravdu jsem chtěl vstoupit do Jirkovi asociace infomarketingu proti klamavé reklamě, ale na mail mi dorazila pobídka na kurz obchodování na Amazonu, chápete to? No do asociace se asi nedostanu :(

  Hoši asociace není sekta, takže klidně můžete zveřejnit její IČ, adresu atd., tuším, že takové formalitky normálně mívají i neziskovky, veřejně prospěšné spol. apod.

  Spíše mi to přijde tak, že si to infopodnikatelé tak nasdíleli mezi sebou, že tomu řada z nich sama uvěřila a zainvestovala do kamarádů a nyní už nejsou kamarádi, protože zjistili, že jejich investice je velmi riziková MLM hra bez přidané hodnoty. Samozřejmě, že ne každý multilevel je špatný, ostatně na tom jede Avon, Oriflame aj. často drogistické firmy, realitky, finanční skupiny (bankovní, nebankovní se dělí na relativně morální a lichvu).

  Lidé se zbláznili, to jestli váš obchodní záměr funguje nebo ne si můžete vyzkoušet i na malém městě za pár desítek tisíc postavíte stánek na náměstí, za dalších pár desítek uděláte kampaň na dobu, kdy budete k dispozici a máte to i s okamžitou zpětnou vazbou. Samozřejmě, že je dobré využít období jarmarků apod, kdy vám marketing částečně zaplatí obec a budete mít daleko větší zásah než normálně. Pokud při takovéhle akci za si 50 000 tisíc se vám investice nevrátí, asi bych kašlal na Amazon a piloval, dokud nebudete mít řádnou odezvu alespoň v Česku. Ostatně pak se vám bude lépe dýchat i na Amazonu. A všiml si někdo, že řada velkých českých hráčů na Amazonu není ;), není vám to divné? Když je to tak velká šance, proč by si to firmy s prakticky neomezeným rozpočtem nechaly ujít…

 36. Petr dne 26.09.2015 v 12.24 hod.

  To: Jan Šimanko. Ne tu recenzi na Amazonu jsem nepsal já…:)

 37. Petr dne 26.09.2015 v 19.04 hod.

  Tak jsem se na tu jeho knihu díval a bylo mne divný tolik pozitivních recenzí. Tepe do podnikání do Amazonu a sám se chová ještě hůř. Navádí lidi, aby mu psali pochvalné recenze a slibuje jim odměnu v hodnotě 300 Kč. (https://www.youtube.com/watch?v=8tRNIPdUjgI) Už jsem to napsal na Amazon. Bonzovat se nemá, ale hlásit se to musí. :) Když se nás přidá víc, tak jej brzy Amazon sestřelí.Štítky: ,