Čec 23

Jsou Kirš se Čmolíkem ve válečném stavu, nebo je to jen nějaká provokace?

23.07.2013 v kategorii Trendy a události, Zajímavosti. / Zobrazeno 14 113x / 28 komentářů

Vcelku zajímavé komentáře z profilu Jiřího Vokáče Čmolíka jsem zaznamenal v noci na dnešek u svého videa o Davidu Kiršovi. Jeden komentář doslova zní „Kirš jde pouze po penězích, ja né“.  Rozkliknul jsem profil autora a tam vidím další z komentářů napsaný v přibližně stejnou dobu a to u videa, které natočil sám Kirš.

Jiří Vokáč Čmolík v něm pro změnu píše: „Zradil jsi mě!!!! Hajzle“.

Vzhledem k tomu, co jsem o Kiršovi slyšel a četl od lidí, kteří mu zprvu věřili a následně byli velmi zklamaní, resp. zrazení, tak bych se ani nedivil nějakému šméčku z jeho strany i na Čmolíka, ale spíš se přikláním k variantě, že nejde o skutečného Čmolíka co tohle píše, ale že si někdo hodně nasranej vytvořil fejkový profil.

No každopádně jako krátká zprávička mi to připadá vcelku zajímavý ať je to tak nebo tak.

EDIT:

Ještě před dopsáním článku jsem si zjistil info a jde skutečně o fejkový profil, který si udělal nějaký nasraný affil partner zapojený do prodeje těch blábolů.

No už i tenhle fakt je celkem jasným ukazatelem toho, že v téhle komunitě nejde úplně o čistý byznys, ale jen o prachy a každý tam podráží každého.

 

Pro ty, kdo mě ještě nešmírujou:


Pokud se chcete stát sponzorem tohoto mého blogspotu a mít na tomto místě svůj inzerát, není nic jednoduššího.
Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo TADY.


28 komentářů / Jsou Kirš se Čmolíkem ve válečném stavu, nebo je to jen nějaká provokace?

 1. Pavel Tipy triky pro Excel dne 23.07.2013 v 7.29 hod.

  Napadla mě asociace, ale stále nevím proč 😉 … Zloděj křičí – chyťte zloděje …

 2. Tomáš Angličtina zdarma dne 23.07.2013 v 10.12 hod.

  Je, škoda, kdyby se hádali opravdu, mohla bý větší sranda. Petře co další video? Bude? :-)

 3. peto cs online dne 23.07.2013 v 12.56 hod.

  je to čistý fake účet, ale nejaká väčšia hádka by ešte mohla vzniknúť 😀

 4. Josef Advokátní úschova dne 23.07.2013 v 15.37 hod.

  Chtělo by to udělat katalog podobných exotů jako Čmolík, Kirš, kouč Marie nebo ta prostitutka co vás naučí za 2 litry masturbovat.

 5. Martin Pěnička Podlahy dne 23.07.2013 v 18.43 hod.

  Kolik info exotů se ještě objeví? :) 😀

 6. TomR Hry na iOS dne 23.07.2013 v 23.37 hod.

  Jj, buďto nějaký „podvedený“ affilák, nebo ho chtěl někdo trošku potrollit :). Každopádně v businessu, kde se maže med kolem huby a prodáváj bájné ébůky zaručující bohatství bych se nedivil, že se spousta lidí nasere, ale zas bezpochyby ti schopnější z toho museli vytlačit na affilech minimálně to, co do toho dali. Ale docela se tím bavím.

  Ale byl bych rád zase za nějaký článek zabývající se placeným obsahem a celkově touto tématikou.

 7. Vox dne 24.07.2013 v 6.45 hod.

  Typické Jeníkovské zvratky. Nějaký zdejší supermorální superinteligent nebo možná dokonce Jeník sám vyvede fake příspěvek na vlastní stránce a rádobymorální arbitr všehomíra Jeník z toho promptně vygeneruje odborný názor, že jde “ jen o prachy a každý tam podráží každého“. Pane Jeník, klobou dolů! Moudře usoudit, z jednoho fake příspěvku jedné z vašich ignorantských ovcí nebo vašeho vlastního, že „každý tam podráží každého“ a udělat z toho další nenávistnou porci hnusu, to chce nejen Jeníkovský žaludek, ale i speciální mozek. PS: A to jsem si myslel, že moje tchýně je úplně blbá!

 8. Petr Jeník dne 24.07.2013 v 7.16 hod.

  Co to meleš?
  O těch příspěvcích jsem se dozvěděl, protože mi přišel e-mail o komentáři u mého videa.
  Koukl jsem na profil toho kdo to psal a viděl tam další podobný komentář.
  Už z titulku je celkem jasné, že tomu nevěřím a totéž jsem napsal i v článku samotném.
  Upozornil jsem na to i Maria Roženského (jediný z té partičky, který je mi vcelku sympatický). Ten mi za upozornění poděkoval a promptně zjistil, čí je to práce. Moje fakt ne, to si můžeš být jistý ty joudo.
  Je to nějaký affil. Že je nasranej je naprosto evidentní. A že ho nasral Kirš a Čmolík taky. Takže je jasné, že se v téhle komunitě prostě čistě nehraje. Ostatně o tom že to je celkem špína a nejde nikomu tam o nic jiného než o prachy a lidi jsou jim u zadku, už jsem četl vícekrát.

 9. Vox dne 24.07.2013 v 8.29 hod.

  každý, všichni, vždycky – jako bych slyšel moji tchýni! Sorry, ale na tohle jsem alergický! Nebýt toho tvého „každý“, tak bych tady nic nepsal.

  Najednou nevěříš, ale přesto docházíš k jasnému závěru: „No už i tenhle fakt je celkem jasným ukazatelem toho, že v téhle komunitě nejde úplně o čistý byznys, ale jen o prachy a každý tam podráží každého.“

  Hlavně, že sis zase ulevil a plivl na Kirše. Znáš význam slova každý? Asi ano,viď? Jeden je každý? Jeden je každý z cca 2000 účastníků? Ale manipulovat a vymýšlet si svoje vlastní „pravdy“ je pro tebe asi neodolatelně lákavé. Jak ty můžeš vědět, že Kirš něco provedl nějakému affilákovi? Co když affilák porušil podmínky a Kirš se zachoval zcela korektně podle předem jasných podmínek? Ty máš totiž ve všem jasno! Hotový jasnovidec. A hlavně si plivnout. I kdyby se měla pravda ohnout a domyslet se pomluva. Kdybys přinesl tu údajnou „senzaci“ o jednom fake-diskutérovi bez „každování“ a podobných jeníkovin, nikdo by Ti neoponoval a já už vůbec ne.

 10. Michal dne 24.07.2013 v 13.05 hod.

  Vox, si úplně mimo nechápu a lituji takové lidi jak jsi ty :) O Kiršovi se bavit už ani nechci na něho mám názor jasný chudáci lidi co si to koupili a Petr co tu napsal má ve všem pravdu, ale ti blbí lidé stejnak budou s Kiršem do té doby než to pochopí, že jen vyhodili prachy a jsou na tom hůř než byli. Tak nechápu Vox o co se snažíš .

 11. Mirek Soutěž dne 24.07.2013 v 17.45 hod.

  Je vidět že máš praxi v novinách, jinak by si z ničeho nedokázal napsat článek. Ale je fakt, že úplně ok ten biz nebude, už jen pro to co prodává…

 12. Radek SMS půjčka bez 1 Kč dne 24.07.2013 v 18.22 hod.

  Hehe no asi víc lidí má pocit, že to nebude ok. Včera večer jsem dělal nějakou analýzu klíčových slov a narazil jsem na docela hledané spojení Jiří Vokáč Čmolík podvod/podvodník :) Přemýšlím že o tom napíšu na jeden svůj web, ale nechci to pojmout tak úplně jako ty :)

 13. Rony ronald.vlcek@volny.cz dne 24.07.2013 v 22.24 hod.

  Petře, nevíš něco bližšího o té koučce Marii? Přestože si nevzpomínám, že bych jí kdy dal na sebe emailovou adresu, neustále mě bombarduje pozvánkami na své webináře, které mi prý změní život. Poslechl jsem si (jsem vystudovaný angličtinář)jednou její přednášku na téma „Jak se efektivně učit cizí jazyky“ a hrůzou mi vstávaly zbytky vlasů na hlavě. Má někdo zkušenosti s jejím koučováním? Na jejích stránkách se sice člověk dočte „kydy“ od jejích spokojených klientů, ale prakticky není ani možné její ovečky kontaktovat, neboť vše střeží její muž – programátor Janko.

 14. Imperium destroyer dne 25.07.2013 v 14.27 hod.

  Ani to nemusel být žádný nasraný affilák, stačil jen zákazník se schopností normálního uvažování… Mimochodem vše s nálepkou Neurorestart je totální sračka a kniha Trhák (která je teď 1. nejprodávanější) taky. Je to všechno děláno pro lidi s opičím mozkem. Nejvíce se mi na tom líbí to, že to ty lidi nemají jak reklamovat 😀 Jsou to jen předražené hrnce pro jejich plazí mozečky, ale když se chtěli dozvědět více o podnikání z pláže, tak jim to někdo musel předvést…

 15. Imperium destroyer dne 25.07.2013 v 14.35 hod.

  Rony: řekni ještě jednou, že je Janko nějaký programátor a zaregistruju tvůj mail do všech těch 2.0 sraček 😀 Ten debil zvládne sotva nainstalovat WordPress a k tomu pluginů (dokonce si můžeš za 15 000 od něj koupit návod jak na to). To že koučka Marie neumí anglicky, to se dá poznat podle její výslovnosti. Ta kráva byla chvilku na výměným pobytu v Anglii (sbírala tam myslím brambory) a to z ní udělalo expertu na cizí jazyky 😀

 16. Imperium destroyer dne 25.07.2013 v 15.03 hod.

  Vox: hmm, nejseš náhodou Karban ze speciálního webináře sebevědomé ženy? sebevedoma-zena.cz/webinar1/

  Petr Jeník: Mario Roženský mi byl taky velmi sympatický, zvlášť na té fotce kde vystrkuje fakáče. Do teď jsem měl pocit, že to je vzkaz pro nás jakožto odpůrce 😀

 17. Klára dne 27.07.2013 v 9.29 hod.

  S koučkou Marií jsem před časem absolvovala konzultaci, protože mi ji doporučila moje známá.Marie na mě ovšem nepůsobila příliš důvěryhodně. Její rady vycházejí převážně z esoteriky a já jsem spíše skeptického založení, přestože se zajímám o oblast osobního rozvoje. Prý je mezinárodně certifikovaná hypnotizérka. Nevím, nevím. Radí také jak zhubnout, ale její postava prozrazovala, že sama by asi v tomto směru potřebovala poradit. Je podle svých slov expert na výuku angličtiny, ale přitom měla problémy se svou mateřštinou a myslím, že i zásah logopeda by byl v jejím případě na místě. Na druhou stranu je potřeba ocenit její „obchodní talent“, protože klientelu má a asi dokáže určitý typ lidí oslovit.Budou to pravděpodobně zoufalci, kteří potřebují být někým vedeni a poslouchat líbivé žvásty o tom, že i oni mají šance uspět.

 18. Hater dne 27.07.2013 v 11.08 hod.

  Klára: nemám nic proti tomu, jak člověk vypadá, ale když ona radí druhým a sama vypadá a artikuluje jako naprosté prase, to taky nikdy nepochopím… Tyhle lidi co si nevidí do huby by někdo měl povinně mlátit obuškem, aby nedebilizovali druhé.

 19. sms pujcky web dne 29.07.2013 v 16.31 hod.

  hater: „aby nedebilizovali druhé“ krásný obrat, skutečně 😀

  Výše v diskuzi někdo psal o vytvoření katalogu exotů – plně s tím souhlasím, co jsem slyšel o různých meditacích na seminářích a kupování si pitné vody za 8k, aby našli svojí životní cestu.. To mi hlava nebere :)

 20. palo dne 01.08.2013 v 12.32 hod.

  debilizacia populacia predsa intenzivne prebiehala vzdy, vid cirkev a jej debilizujuca viera v rozpravky. zfanatizovane masy s vypnutym mozgom sa potom daju ukecat k comukolvek.

  nejaka novinka co sa tyka zaloby?

 21. Hejtr dne 02.08.2013 v 17.56 hod.

  palo: kušuj s žalobou, jediný co by ten magor mohl je přestat brát tolik koksu a přestat žvanit o nějakém Šťastném Česku…

 22. Hejtr dne 02.08.2013 v 18.14 hod.

  Jinak doufám, že se mini seriál o internetových podvůdcích brzy rozjede, protože to co např. provozuje nadrbaný Kiršův kouč Vymětal je taky pěkná síla… selfcareacademy.cz/kurzy/leceni-na-dalku.html

 23. Robert Poch dne 23.08.2013 v 18.38 hod.

  urážíš scela křivě guru Kirše protože on neskazí žadnou legraci.

 24. Zasvěcený Kalužovec (level3) dne 23.08.2013 v 20.15 hod.

  nutno to brát asi vše s rezervou.

  Kirš a podobní si tím manipulováním davu řešej vlastní ego, stejně jako autor tohoto blogu svejma názorama na ně.

  Já mám celkově odpor k větám typu „Nabídka je časově omezená“ ať jsou pronesený k jakýmukoliv tématu a jakýmkoli stylem. Takže těmhle blábolům nevěřim.

  Zase házet je do jednoho pytle s buddhistama jak jsem četl jinde na tomto webu mi připadá jako těm budhistům křivdit 😀

 25. Zasvěcený Kalužovec (level3) dne 23.08.2013 v 20.18 hod.

  .ergo.
  Kirš je člověk vychcaný, ale normální. Takoví lidé jsou nebezpeční, protože vrhají velmi špatné světlo na skutečné blázny :)

 26. Matěj dne 23.08.2013 v 23.07 hod.

  Čmolík vysral další hovno! neurorestart.com/vysilani-vize-budoucnosti/

  Jinak ten „luxusní“ časovač: 00 dní 23 hodin 48 minut 5 sekund (do kdy se jako můžete zapojit do Neuroretardu) – no comment. Lidi co mu na to skočí jsou fakt píčové a ani těch ubohých 5000 jim nepatří do ruky 😀

 27. lada dne 24.08.2013 v 9.56 hod.

  je to nezajimave neverim ani slovo je jak si vsechno podvod na lidi kteri tomu veri.

 28. shruwd Shruwd optimalizuje internety dne 30.09.2013 v 21.49 hod.

  No to jsem zvědavý.Štítky: , ,