6 komentářů

 1. 
  Věžovkář web dne 14.07.2011 v 14.45 hod.

  Tenhle článek je pěknej balast, jde to tu do kytek. 😀

 2. 
  Petr Jeník dne 14.07.2011 v 14.46 hod.

  musím ke komentářům asi zavést bodování 🙂 – hned bych ti jeden dal.

 3. 
  Lukáš Valenta web dne 14.07.2011 v 16.52 hod.

  Myslím, že toto platí v případě dětské skupiny. Pokud to použije někdo na Facebooku, nebo Webtrhu, který je nyní plný těchto dětí, co závidí úspěch jiných, je zřejmě považován za borce.. jsem také mladý, ale s článkem jako takovým nesouhlasím, já osobně to považuji spíše jako názor na projekt, který se mu nelíbí – a ne nějaký náznak toho, že je „megaborec“.

 4. 
  Petr Jeník dne 14.07.2011 v 17.02 hod.

  ok – jednou tě přesvědčím – udělám web, nechám ho na webtrhu zkritizovat a dopředu ti řeknu, kdo se ozve a co bude říkat a za každé slovo „balast“ mi v případě, že ten web prodám za více než 5000,- kč, koupíš flašku 😀
  A rozhodně to co jsem psal neplatí jen o dětech. Navíc dítětem nepřestane člověk být úderem osmnáctého roku života. Skutečně dospělým je člověk až tehdy, kdy je nucen postavit se na vlastní nohy a na ty se také postaví.

 5. 
  Haden dne 14.07.2011 v 21.55 hod.

  Cituji: patnáctiletý, opupínkovaný, svými vrstevníky odkopnutý, zamindrákovaný adolescent.
  Takhle nějak bloguje Mgr. Radovan. Ale ten narozdil od tebe něco dokázal. Ty si zatim hraješ na něco, co fakt nejsi.

 6. 
  Petr Jeník dne 14.07.2011 v 22.42 hod.

  a na co si hraju?
  já opravdu patnáctiletý, opupínkovaný, svými vrstevníky odkopnutý, zamindrákovaný adolescent nejsem 😀
  dokonce ani netvrdím, že jsem dokázal něco, co jsem nedokázal.
  porovnání s Kalužou myslím také není na místě. Metrosexuál nejsem, nechlubím se „holki s kozi“ ani nic podobného. Dokonce ani nikoho nenazývám sockama, což mimochodem napsal kdosi přímo na tomto mém blogu o mě 🙂 (pochopitelně jsem to smazal)

  a důvod proč jsem tyto přívlastky napsal? protože právě přesně o jednom takovém konkrétním člověku vím. Protože je to ale ve skutečnosti i chudák s ošklivou vadou řeči (nechápat urážlivě – opravdu ho lituju), nebudu ho jmenovat.

  tento člověk se zapojuje do velké spousty diskusí, velmi rád používá mnou zmiňovaná slova a světe div se, je to obdivovaný borec s velkou virtuální autoritou. bohužel, ve skutečném životě je závislý na kapesném od rodičů a je to „chudák“ (opět prosím nechápat urážlivě – je to skutečný chudák)