Lis 28

Lháři z týmu okolo Davida Kirše

28.11.2013 v kategorii Zajímavosti. / Zobrazeno 17 837x / 29 komentářů

Tu bandu okolo Davida Kirše a jeho Milionového imperia fakt nejde nazvat jinak než jako bandou lhářů. Na to už jsem si zvykl. Ale to co jeden z nich předvedl teď, to mě opravdu nadzvedlo ze židle. Napsal o mě v komentáři u rozhovoru se mnou lež, která mě fakt vytočila.

Mluvím o rozhovoru na webu Muži.cz a ten sráč tam napsal tohle:

Je naprosto evidentní kam tím ten lhář cílí. Chce říci lidem, že se na těch affilech dá vydělávat.

Hovno hovno slavný soude. Jsou to totální bláboly a affil partneři vždy spláčou nad výdělkem.

Tipněte si, kolik prodejů zaznamenal druhý nejúspěšnější affil partner Kiršovo e-mail akademie u které lhář Kirš mluvil o milionových ziscích.

Jeden. Slovy JEDEN. JEDEN prodej zaznamenal druhý nejúspěšnější affil partner. Toto napsal na FB:

„V prvej kampani (email academy) se vravelo a o neakom zárobku 5,3 mega CZK. Sorry, to sú strašné hovadiny. Bol som druhý najlepší affil partner čo sa týká konverzií a prvý čo sa týká odoslaného trafficu. On mal myslím 2 koverzie, je jednu. Takže nech mi nikdo nehovorí, že si ludia objednali akadémiu za 5 mega bez partnerov, lebo keď prvý dvaja partneri prinesú 3 konverzie, tak je asi niečo zlé. Nie?“

Prostě a jednoduše – jsou to lháři. Jeden vedle druhého. Bezostyšně lžou jak když tiskne a pak si jeden z nich dovolí vzít moje jméno do huby a pronést další lež, že jsem úspěšným affil partnerem těch vylhaných sraček. Nejsem.

Vyzkoušel jsem si to u jednoho infoproduktu. U Akademié rétoriky. Prostě jsem to chtěl zkusit. Né kvůli výdělku, ale chtěj jsem vidět jak to funguje. Jak vypadá ta komunita okolo apod. A hádejte, zda jsem „úspěšný“, jak píše – jasně že ne.

Co do počtu neplacených registrací jsem se svými 82 registracemi na 11 místě. Z toho si to objednal jen jediný člověk a ta konverze navíc ještě není schválená. Pochybuji, že to ten člověk zaplatí a provizi mi schválí.

Pro ty, kdo mě ještě nešmírujou:


Velké díky patří sponzorům tohoto mého blogspotu:

Doprava Zdrama Poštovné zdarma na longboardy i skateboardy.


Chcete se i vy stát sponzorem tohoto mého článečku a mít na tomto místě inzerát?
Inzerát můžete vložit a více se dozvíte TADY.


29 komentářů / Lháři z týmu okolo Davida Kirše

 1. Radim Hasalík Online marketing dne 28.11.2013 v 16.34 hod.

  Mám podobnou zkušenost s Akademií rétoriky: rozeslán e-mail na cca. 1 000 odběratelů mojí eKnihy, 65 prokliků přes zkracovač, 15 registrací zdarma, 0 prodejů. Kdyby tam nebyla domluvena ještě jedna spolupráce, tak jako affiliate partnerství by to bylo k ničemu.

  U Milionového impéria jsem rovněž zkoušel affiliate a výsledek byl 2 klienti (celkově tři, jeden byl zamítnutý).

 2. Lamicka dne 28.11.2013 v 17.57 hod.

  Ojeb ako prasa … cele infoprodukty …

 3. Ales Vrana dne 28.11.2013 v 18.21 hod.

  precetl jsem si nekolik vasich prispevku a naznal, ze velmi pravdepodobne dochazi k rozporu toho, jak si vy sam myslite ze pusobite na verejnost a jak ve skutecnosti pusobite. Je to skoda, ze to nevidite a momentalne je to pod vasi rozlisovaci schopnost to rozpoznat. Nemuzu vam uprit dobre umysly a potrebu varovat ostatni pred potencialnim rizikem nakupu neuzitecnych kurzu, nicmene zpusob jakym onu zpravu komunikujete – je temer detinsky urazlivy, egoisticky, sebestredny, zapominate na spoustu faktoru, ktere hraji roli v tom co popisujete, tedy o nejake objektivite se neda mluvit. Prestoze vam muze pripadat ze lidem pomahate, clanek ktery jste napsal a vubec vas komunikacni styl je agresivní a neomalený. Jistě chcete navenek pusobit jako ten spravny. Diky svemu pristupu dosahujete praveho opaku a vyvolavate zbytecne spory, ktere se snazite (diky boji vaseho ega) za kazdou cenu vyhrat. Nezastavam se ani jedne strany, vas spor je mi volny, nejsem zastance ani toho vaseho nazoru, ani priznivce milionovych imperii. Pokud ve vasem vytribenem komunikacnim stylu budete pokracovat, jiste jednoho dne dojdete na to, ze to nebyla uplne nejlepe zvolena strategie jak dosahnout statusu, respektu a uznani ostatnich. Takhle rozhodne ne. Verim ze jste inteligentni clovek a take verim, ze to co zde predvadite – nema zadny inteligentni clovek zapotrebi. Divim se, ze vy ano.

 4. drago Kompendium neznalostí SEO šamanizmu, verze přístupná pro lidi s minimálně 8 promile link juice v krv dne 28.11.2013 v 18.24 hod.

  Trochu škaredě musím říct, že se na tom vydělat dá. Jako na každé zlaté horečce. Stačí si stoupnout mezi affiliate partnery a potenciální zájemce. Jsou to peníze na ruku a není třeba spoléhat na konverze.

 5. Petr Jeník dne 28.11.2013 v 18.45 hod.

  Aleši Vráno – vy jste asi nemocnej.
  Vy fakt nechápete že toto není žádný spor a že jediný kdo vyvolává nějaká spor jste vy?
  Spor by to byl, kdyby se Popek snažil svou lež vyvrátit. O to se ale nesnaží, protože to ani nejde. Je to naprostá lež.
  A vy ho obhajujete tím, že já jsem nějaký asociál. O tom to ale fakt není. Buď ten člověk lže nebo ne.
  Takže prosím nevytvářejte další spor. Pokud chcete diskutovat o tom zda jsem asociál nebo ne, tak si o tom diskutujte na nějakém sluníčkovém fóru nebo na FB.
  Pokud chcete diskutovat tady, tak prosím k tématu – je lhář nebo není?

 6. Oliver dne 28.11.2013 v 19.30 hod.

  Bohužel musím souhlasit s Alešem Vránou…

  začínáš se Petře profilovat jako nezvladatelný podnikatel, kterej má asi málo co na práci, tak si krátí čas dohadováním a rádoby získávání popularity v online bizu

  Popek napsal: „řadu z nich“ měl napsat „jednoho z nich“ a měl by pravdu on.

  Co radši napsat článek kam jste posunul leaguespy.com ? Jaké změny jste za poslední dobu udělal a díky čemu jste posunul firmu o level výše ? Na jaké trhy jste se dostali ? Jak si pokročil s marketingem atd. ?

  Nebo si jen spíše honíš ego a nudíš se?

 7. Petr Jeník dne 28.11.2013 v 19.46 hod.

  Ten jeho blábol říká, že propaguju spoustu těch sraček a vydělávám na tom balíky prachů. Dělá tím ze mě naprostýho debila, který na jedné straně proti těm sračkám bojuje a na druhé straně na nich vydělává.
  Vůbec mi nejde o to abych získal popularitu. Jen jsem reagoval na lživé tvrzení o mě.

 8. Magica dne 28.11.2013 v 19.54 hod.

  Ať je reálný podklad jakýkoliv, jazyk článku hovoří za vše. Hrubé urážky na číkoliv adresu ve mně rozhodně sympatie k autorovi nevyvolávají.

 9. Petr Jeník dne 28.11.2013 v 19.58 hod.

  Napsal o lháři že je lhář není urážka. To je konstatování faktu. Ikdyž uznávám, že „sráče“ a jiné podobné výrazy jsem vynechat mohl.
  Zkuste ale pochopit moje rozčílení. Když o mě někdo takto bezostyšně lže, tak mě to fakt dokáže rozčílit.

 10. Bára dne 28.11.2013 v 21.42 hod.

  Petře,
  já Vás chápu, ale pořád je hodně lidí, kteří tomu prorokovi byznysu věří.Takže by to asi chtělo jiní způsob útoku. Ten kdo si jen přečte Vaše odkazy a nezná třeba osobně lidi, kteří propadli volání proroka, tak nepochopí zcela Vaši situaci.
  Každopádně jakákoliv lež je hnusná, zvlášť když ji někdo šíří po netu – to je jak lavina. Bohužel.

 11. TomT Je lehké provozovat e-shop? dne 28.11.2013 v 22.00 hod.

  Já Petra celkem chápu. Mě osobně by taky nasralo a vytočilo, kdyby o mě někde někdo psal nějaké lživé komentáře nebo články. A asi bych byl i víc vulgárnější. Záleželo by po jakém čase bych psal příspěvek.

  A co se týká proroka. Vždy budou existovat tři skupiny lidí. Ti co mu skočí na ty jeho sluníčkové kecy, pak na ty, kterým je to šumák a pak ti, kterým se to nelíbí a mají k tomu co říct(napsat).

 12. Jana dne 28.11.2013 v 22.53 hod.

  Musim rict, ze lepsi reklamu jste jim tady nemohl udelat.
  Vase retorika me vcelku rozesmala – nic konstruktivniho, jen plac neuspesneho jedince – zajimave, ze je to ve vsech odvetvich stejne.

  Pokud mi to nejde, tak vsichni kdo tvrdi, ze tam jsou penize lzou – bajecne.
  Vzdycky je lepsi hledat chybu kdekoli jinde, jen ne u sebe 😉

 13. Michal dne 29.11.2013 v 0.52 hod.

  Petr Jeník

  máš pirmitívny spôsob komunikácie, zabudovanú potrebu intenzívne presviedčať o svojej pravde, si mi extrémne nesympatický, podľa mňa si obyčajný lúzer, ktorý kričí na všetko strany aby si ho všimli. Plačeš, nariekaš, obviňuješ. Deviácia – narcizmus. Navštív psychiatra. V dobrom to myslím ako aj ostatný na tomto webu. potrebuješ odbornú pomoc, lebo deviácia (porucha, odklon od normálu) sa bude zhoršovať. v dobrom to myslím.

 14. Petr Jeník dne 29.11.2013 v 6.46 hod.

  Milí amatérští psychologové. Vaše výlevy opět ukazují na jedinou věc a to tu, že nemáte argument kterým byste dokázali oponovat a tak mě jen urážíte.
  Napsal jsem fakt. Fakt že Popek je lhář. A vy místo toho abyste se snažili svého chráněnce obhájit, tak píšete hovadiny o závisti, o neúspěšném jedinci, o nějakých psychických nemocech kterými trpím…. to že jsou lháři a podvodnicí celá tahle banda okolo toho slavného infopodnikání jsem podložil i dašlím důkazem člověka, který byl přímo u toho a vy stále melete dokola to samé. Vaše zaslepenost je opravdu dojemná.

 15. psychomater dne 29.11.2013 v 7.50 hod.

  A ten petr popek je jako kdo? Řekl bych, že to začalo akademií rétoriky. Stačí jednou vyzkoušet heroin a už si vás lidé „lživě nebo naschvál“ spojí s nějakým feťákem. Jestli jste vyzkoušel jednu modrou pilulku nebo více, to je jedno, hlavne ze nejaky důkaz tady je… Taktez ti kdo neznají ligového špióna si teď budou myslet, že jste primitivní zavistivec nasraný na to, že vám affil nesype, tak se snažíte poškodit aspoň jiné… Je to celé padlé na hlavu, ale jak už si člověk jednou něco začne s plazovymi podnikateli……….

 16. Petr Jeník dne 29.11.2013 v 8.08 hod.

  Popka jsem taky neznal dokud nenapsal tu zhovadělost kterou napsal.
  Už asi chápu jak to ta paní myslela když psala o „neúspěšném jedinci“ – ona si myslíš že mi nevadí lež toho blbečka ale to, že nejsem úspěšný affil partner. To fakt nejsem a jsem za to rád.
  To je celkem vtipný 😀

  Co se affilu na akademii rétoriky týká, tak každý normální člověk pochopil, že to byl test fungování těch sraček. Stačí si přečíst článek kde to propaguju a komentář který jsem u toho článku napsal půl hodiny po vydání článku.
  A kdo to nechápe nebo nechce chápat, tak je blb a v takovém případě je mi úplně jedno co si o mě myslí.

 17. Martin Pohl dne 29.11.2013 v 9.06 hod.

  Petr Jenik nema rad kritiku. Jednou jsem se o to pokusil, ale od te doby mi neschvalil ani jeden komentar. Nez budu psat vic, pockam, jestli jsem stale v nemilosti..

 18. Petr Jeník dne 29.11.2013 v 9.16 hod.

  Co to melete?
  Kritika a lež jsou dvě rozdílné věci. Když někdo kritizuje mojí práci, nemám s tím nejmenší problém. Když ale někdo naprosto lže, to mi pochopitelně vadí.
  Nikdy jsem navíc nesmazal ani jediný komentář který se týká tématu článku. Mažu jen sračky které jsou úplně mimo téma.
  Mám sto chutí promazat i ty psychobláboly které tu píšou lidi o mě, ale idioti by okamžitě napsali podobnou píčovinu jako teď vy – že jsem censor a mažu kritiku a nestojím o jejich argumenty i přesto že nedali ani jediný argument k tématu článku.
  Jsem opravdu zvědav co napíšete za moudro. Zda se bude týkat mě, nebo tématu článku. Tedy toho, že někdo naprosto bezostyšně lže.

 19. Kapibara dne 29.11.2013 v 9.41 hod.

  Já si to sleduju v klidu a plně tě P. chápu.
  Osobně jsem se setkal s několika pohunky okolo Kiršových aktivit a musím říct, že je mi jich líto.
  S chutí by jsem jim dal pořádných pár facek :), ale to nemůžu.
  Rej do nich dál myslím, že časem to s nima dopadne stejně jak se Šmejdy co rvou důchodcům hrnce s vesmírným dnem za 60litrů.
  Ono je to vlastně stejné.

 20. Dokec OH se blíží dne 29.11.2013 v 10.07 hod.

  takovi ti Jana, Michal a pod, shodou nahod vsichni pusobi v oblasti psychologie,anonymni krestni jmeno,prekvapive vzdy negativni :)))

 21. Tom Angličtina dne 29.11.2013 v 11.10 hod.

  Petře, musím ocenit, že jedince, kteří si to zaslouží, nazýváš těmi pravými výrazy. Jinak nebýt Kirše, Čmolíka a jejich sekty, nebyla by tu na tvém blogu taková legrace :-)

 22. Radek Rychlá půjčka bez registru dne 29.11.2013 v 20.57 hod.

  Já mám podobnou zkušenost s infoproduktem na hubnutí, stovky registrovaných ale žádné konverze…

 23. Babek web dne 01.12.2013 v 14.07 hod.

  Petře na takové lidi nemá smysl ani reagovat…

 24. andrej detská inzercia dne 02.12.2013 v 3.31 hod.

  termín „infoprodukty“ začína byť príliš sprofanovaný 😀

 25. david cmolik dne 03.12.2013 v 1.35 hod.

  sory za spam ale tu je dalsi do sbirky
  revolucnimarketing.cz
  ta gestikulace, sebedramatizace, krasa

 26. Politik NaAkce.cz dne 04.12.2013 v 15.28 hod.

  Já myslím, že nějaký užitečný infoprodukt přijít může, za který bude třeba zaplatit, například kompletní kurz účetnictví. Ale zatím je to jen samý pozitivní myšlení nebo „seo škola“ která je spíš k smíchu.

 27. Marek kvalitní káva dne 04.12.2013 v 23.07 hod.

  Vpadla k nám do krámu dvojice, je to cca půl roku nazpátek. Prej nás naučí jak vydělávat na kávě, jak prodávat kromě kávy také videokurzy o kávě a vydělat na tom majland. Prej to je teď terno. Nejdřív jdem moc nechápal, pak mi cvaklo – nechal jsem je vykecat. Chtěli za to skoro nic – 15 tisíc když si od nich koupím videokurz jak dělat videokurzy :-))))) No a na závěr prej zda by jsme jim neudělali pikolo. Na můj protiargument že pikolo neexistuje a jestli tím teda nemysleli espresso mi další půl hodinu drželi přednášku o tom že existuje to jsem jenom já nepochopil ducha doby. Odvtedy když se k nám valí dvojice ve věku 20-25 ideálně dva muži nebo muž a holka tak rovnou říkám prodavačce „pobavíme se“…

 28. Alena dne 06.12.2013 v 14.42 hod.

  Petr Popek, je masér v tantra spa a ještě cosi v seberozvoji. Pane Jeníku, rozumím Vašemu rozhořčení. Zkuste být ale nad věcí. Veškerá ta banda jak píšete kolem Kirše, jsou více či méně sobě známí, přitahující další a další, jejichž životním přesvědčením se stalo, že člověk se ve svém vývoji posouvá pouze díky absolvování jejich kurzů. Navštěvují navzájem semináře, které pořádají, podporují se ve vydělávání nekřesťanských peněz a kdo si dovolí mít jiný názor než je jejich filosofie a nevnímá je zrovna jako sluníčkové, má problém. Tak to prostě v těchto kruzích chodí. Dokud kýváte, schvalujete a doporučujete, máte intuici výbornou (podle nich) a Jste „na jedné“ lodi. Běda, ale jak je to jinak, hned Vám nastaví pokřivené ezoterické zrcadlo, byť by Vaše pravda, či Váš názor byl objektivní, pravdivý. Tomu se říká vymývání mozků. Nakonec vidíte sám co to udělalo, jak s Popkem tak s Vámi. Tyto kruhy a jejich „politika“ nestojí za sebemenší energii.

 29. Petr Funkční prádlo SKINS dne 11.12.2013 v 0.14 hod.

  Infoprodukty jsou všechny do jednoho, ať už se jmenují a zabývají čímkoliv naprosto k ničemu a je jedině dobře, že se to někde veřejně propírá (fandím Petře). Dostane se to tak snad k těm, co jsou duševně trochu slabší a odradí je to od nákupu.Štítky: , ,