Čvc 13

Nenašel jsem brigádu, tak zkusím vydělat nějakou kačku na internetu

13.07.2011 v kategorii Výdělek. / Zobrazeno 4 008x / 4 komentáře

Je to takový fenomén opakující se každé léto. Mladíci, kteří nenašli brigádu a nemají tak o prázdninách do čeho píchnout, vstupují do online světa s vidinou snadno vydělaných peněz skoro za nic.

Protože ale vlastně nic kromě her na facebooku neumějí, musejí si nejprve zjistit, jak se to dělá – to vydělávání na internetu.

A jak zjistit nejlépe jak se to dělá? No přece si nechat poradit od někoho zkušenějšího, kdo v tom už umí chodit a kdo už takhle začal vydělávat o týden dříve. Rady od takto zkušených lidí je pak přivedou na diskusní fóra o snadno vydělaných penězích a následně na systémy jako je autosurf, manualsurf, různé klikačky a e-mailovky.

Jak však brzy zjistí, na podobných zaručeně výdělečných systémech se vydělat nedá zhola nic a po týdnu zkoušení to raději většina ziskuchtivých mladíků vzdává.

Ti co to nevzdají se pasují do role odborníků a své zkušenosti načerpané v minulém týdnu předávají dalším a tak je to stále dokola.

Jsou ale i čestné výjimky, které z tohoto kolotoče vypadnou a své týden získávané zkušenosti z výše zmiňovaných systémů se snaží zúročit i nějak jinak.

Opravdu dobrým příkladem podnikavého chlapce může být nabídka ze včerejšího dne, kterou jsem zaznamenal na Webtrhu.

No neberte to za ty prachy. Dva a půl tisíce za více než 100 návštěvníků za den. To je méně než koruna za návštěvníka a to je opravdu super cena.

Tato nabídka mě opravdu zaujala a hrozně rád bych jí využil. Je to zajímavá, bezkonkurenční nabídka.

A odpověď na mou zvídavou otázku „odkud jsou ti návštěvníci“ mě pochopitelně nezklamala:

„Zvýšení návštěvnosti docílím pomocí reklamního systému, kde získávají uživatelé za prohlížení inzerovaných webových stránek kredity. A vzhledem k tomu, že na dané stránce musejí pro započítání kreditů zůstat nějakou dobu (minimálně 15 sekund) je možné, že se stanou pravidelnými návštěvníky daných stránek, pokud je obsah stránek zaujme.
To je hodně stručně shrnutý plán, jak získat nové návštěvníky a potenciální klienty pro inzerované webové stránky. Na parametrech zobrazování inzerované stránky a počtu UIP za den se lze v případě zájmu dohodnout.“

Jen bych na závěr dodal to, že před cca rokem jsem koupil reklamu na jedněch internetových stránkách, kde sliboval jejich majitel velmi slušná čísla návštěvníků a tato čísla také dodržel. Bohužel tato čísla byla pouze z nějakého tomuto podobného systému a za celou dobu kampaně jsem nezaznamenal byť jen jeden jediný proklik na hodně exkluzivně umístěný banner.

Ukázalo se, že se jedná o 15 letého chlapce a dostat z něj peníze zpět proto bylo velmi snadné. Šlo sice o pouhé dvě stovky, ale tohle se prostě nedělá. Já to chápu jako jasný podvod a jako s podvodníky pak s takovými lidmi jednám.

 

Proboha děcka – vykašlete se autosurfy, manulasurfy, czsurfy, e-mailovky, klikačky a jiné podobné nesmysli. Uvědomte si, že zadarmo vám peníze nikdy nikdo nedá. Abyste mohly vydělat nějaké peníze, musíte něco umět a hlavně musíte pracovat.

Pro ty, kdo mě ještě nešmírujou:

DOPORUČUJI: Objednejte si webhosting se slevou 50% (slevový kód: WWW50)

Pokud se chcete stát sponzorem tohoto mého blogspotu a mít na tomto místě svůj inzerát, není nic jednoduššího.
Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo TADY.


4 komentáře / Nenašel jsem brigádu, tak zkusím vydělat nějakou kačku na internetu

 1. Lukáš Valenta web dne 13.07.2011 v 8.47 hod.

  Souhlasím. Vždy se něco naučíš, ale důležité je pracovat, s čímž mají mladí problém.

 2. James Knytl web dne 13.07.2011 v 11.34 hod.

  Ta nabídka vypadala blbě, ale ta odpoveď nemá chybu.

 3. Bacon dne 23.07.2011 v 19.31 hod.

  Ach jo… nesmysly bez nesmyslů jako hrady bez hradů.

 4. grysom web dne 25.07.2011 v 23.51 hod.

  Ano, a přesně kvůli těmto prázdninovým náplavám pak nemám žádnou důvěru a působím nespolehlivě, jenom proto, že jsem student. Většina lidí má pak pocit, že dělám něco, o čem nemám ani páru a že slibuji něco, co nedokáži splnit …Štítky: , , , , , ,