5 komentářů

 1. 
  Tomáš Krčál web dne 04.08.2011 v 9.08 hod.

  Tohle má Petře sakra hloubku.

 2. 
  JerryBestie web dne 04.08.2011 v 10.01 hod.

  No kdyz jsem zacal psat svuj blog, tak urcite jsem nemel cil byt respektovanym autorem. Vedla me prosta touha vydelat penize. Blog je postaven jako affilovy, linky ze kterych plynou provize se tam hemzi jak klubko hadu. 🙂
  Cil nebyl vydelat miliony, ale pokryti nakladu na provoz eshopu. A ten byl splnen.
  Takze bych rekl, ze zacinajici bloger by si hlavne mel uvedomit, co od toho ceka, proc to dela a na zaklade toho si rict o cem to bude.

 3. 
  Petr Jeník dne 04.08.2011 v 10.42 hod.

  Sám si ale přiznal, že jsi věděl, o čem chceš psát.
  Vědět čeho chceš dosáhnout s tím jde ruku v ruce a celkem to vystihuje jeden komentář, který k mému článku kdosi napsal na Google+ a to „…každý chce vydělávat na webu, který je o tom jak vydělávat na webu…“
  Problém je v tom, že spousta začínajících blogerů má pouze tento cíl, ale protože znají asi tak 3 způsoby jak vydělávat na webu, tak skončí právě u těch třech článků, jak jsem popisoval v článku.

 4. 
  TomCZ dne 09.01.2012 v 16.32 hod.

  A Petře. Schválěn nám řekni o čem jsi chtěl být redaktor ty? Jak tě jiní dojímali k slzám a ty jsi nikoho nedojmul? byl jsi ten TOP vybrán jako elita pisálků? OK tedy. Pokud by tomu tak bylo, dostával bys jistý honorář, za který by jsi byl vděčný a neplkáš na webu. Takže tolik k tvým kecům.

 5. 
  Petr Jeník dne 09.01.2012 v 16.38 hod.

  Tak ten poslední příspěvek jsem lehce nepochopil 😀
  Na mém blogu je snad celkem jasný, o čem chci psát a o čem píšu. Nejsem žádný TOP pisálek a nepíšu za honoráře. Píšu si blog a nemám z toho kromě pár desítek eur měsíčně na reklamě vůbec nic. Vydělávám si úplně něčím jiným než psaním. Psaní blogu mě prostě jen baví. Takže tolik k mým kecům.