5 komentářů

 1. 
  lupus dne 10.02.2012 v 12.20 hod.

  Takový člověk se stává investorem. Neinvestuje peníze, ale svůj čas. Takže chyba není v poptávce, ale chyba je v člověku, který nedokáže odhadnout zda to za to stojí nebo ne ;P
  Člověk, který má nápad na projekt, vždy vidí prosperující projekt. Otázkou jestli je to originální a bude stát za to si prošel.

 2. 
  Robert Krátké filmy dne 10.02.2012 v 12.32 hod.

  „Nikoho nebaví pracovat zdarma na webu, který mu nepatří a kde není jistý zisk.“

  – Tohle není úplně pravda. Jenom je třeba hledat jinde, ne na Webtrhu, kde jde o peníze až v první řadě. Samozřejmě to nebude odborná práce typu programování, ale např. zapálené pisálky najít lze.

  Ale víceméně se dá souhlasit.

 3. 
  Mirek Dárky a hračky pro každého dne 12.02.2012 v 18.47 hod.

  Tyto poptávky obvykle zadávají náctiletý uživatelé webtrhu. Ještě nejsou odkojený realitou a tak mají moc velké oči. Jinak si nemyslím, že je nutné být originální a naopak si myslím, že přesně na ty neoriginální typicky třeba herní weby člověk sežene lépe spolupracovníky. Lze předpokládat, že náctiletý tvůrce webu sežene opět jen náctileté spolupracovníky a jejich znalosti kolikrát nepřekračují hranici vkládání her a popisků. Nějak se začínat musí a toto je dobrá škola základů náctiletého „podnikání“.

 4. 
  Tomáš Slevové portály dne 12.02.2012 v 22.17 hod.

  Osobně moc nevěřím, že se takové zakázky vyplatí. Pokud někdo nepoptává pomoc za fixní částku, ale za podíl na zisku, tak to většinou značí, že ani on sám není přesvědčen o potencionální ziskovosti jeho projektu. Kdyby totiž byl, tak raději zvolí fixní náklady a pak si celý zisk nechá pro sebe. Pokud ovšem nejsou náklady příliš vysoké, ale i v takovém případě by se vyplatilo vzít si půjčku. Nicméně i tak je možné sehnat dobré projekty, ale asi je potřeba tomu projektu věřit více, než mu věří samotný autor.

 5. 
  Prague Lawyers Lawyers in Prague dne 17.02.2012 v 15.48 hod.

  Nejdulezitejsi je si vysvetlit, PROC jsou lide na tom projektu. Co dokazi udelat, lip, nez jini? Kdyz se nadtimto zamyslite, tak zjistite, ze hodne lidi – ac uz to jsou pratele nebo ne – nejsou k projektu prinosem a tudiz je nepotrebujete