Srp 1

Rozporuplné pocity z projektu 999.cz

01.08.2011 v kategorii Krátce, Podnikání. / Zobrazeno 4 138x / 1 komentář

Právě dnes vydaly tři silné skupiny Heureka.cz, DobrýWeb.cz a Acomware tiskovou zprávu o společném projektu, který vznikl údajně na podporu e-shopů.

Na mě to spíš působí tak, že provozovatelé e-shopů budou platit měsíční paušál za školení, na nich budou slýchat to, jak složité všechno je a tudíž pro ně bude jednodušší, pokud chtějí dobrý web, aby se obrátily na DobrýWeb.cz, pokud chtějí SEO, mají se obrátit na Acomware a především se dozvědí, že nejlepší propagace jejich e-shopu je ve srovnávači cen Heureka.cz.

Možná se ale pletu a jmenované firmy chtějí opravdu za mrzký peníz 999,- Kč naučit provozovatele e-shopů své know how a naučit je, jak to mají vše dělat bez jejich pomoci.

Pro ty, kdo mě ještě nešmírujou:

DOPORUČUJI: Objednejte si webhosting se slevou 50% (slevový kód: WWW50)

Pokud se chcete stát sponzorem tohoto mého blogspotu a mít na tomto místě svůj inzerát, není nic jednoduššího.
Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo TADY.


1 komentář / Rozporuplné pocity z projektu 999.cz

  1.  Jarek web dne 02.08.2011 v 23.56 hod.

    Ahoj, co špatného je na tom, že se někdo podobným projektem snaží prodat více svých služeb?

    Když udělá M$ PR web o svém SW, také tam píše jen samá pozitiva a logicky neuvádí nic o tom, že existují i bezplatné alternativy, pro běžné uživatele zcela postačující …

    Dokud někdo nelže (např. “Použijete-li SW Abcd a ne ten náš, můžete zkrachovat.“), tak s podobnými aktivitami nemám vůbec žádný problém.Štítky: , , , , , ,