Srp 9

Za dvě stovky vám pošlu zaručený tip na snadné zbohatnutí

09.08.2011 v kategorii Úvahy, Výdělek. / Zobrazeno 9 629x / 8 komentářů

Není den, abych se nesetkal s nějakou opravdu výhodnou a 100% zaručenou nabídkou na nějaký tip, který by mi přinesl spoustu peněz. A protože na tom zbohatnu, tak si za ten tip někdo nechá pochopitelně zaplatit. Žádné velké sumy. Jde o odměny v řádu stokorun a to je opravdu výzva.

Setkávám se s tipy na zajímavý nákup akcií, ale především na výsledky sportovních klání, o nichž má onen prodavač tipů zaručené informace.

Co se akcií týká, přehlížím to. S akciemi neobchoduji a nemám tudíž důvod se tím dále zaobírat. Jen mě tak nějak vždy napadne, proč takové makléřské eso se zaručenými tipy na zbohatnutí má potřebu tahat z lidí dvě stovky.

Tuhle otázku si vlastně pokládám i v tom druhém případě, tedy při nabízení zaručených a nejlépe podplacených a tedy jistých výsledků sportovních utkání. Proč člověk, který zná dokonale podsvětí a zákulisí norské druhé fotbalové ligy, má potřebu tahat z lidí peníze po stovkách?

Vlastně abych pravdu řekl, tyhle otázky si nepokládám. Spíš mě zaráží, že si je nepoloží ti, kteří jim na jejich nabídky naletí a těch pár stovek jim pošle.

Co se akcií týká, tak nevím. Jak jsem psal, neřeším to.

Co se ale oněch frajerů se zaručenými informacemi ze sportu týká, tam jsem jejich fintu už prokoukl. Dají jeden tip zdarma a když vyjde, za druhý už chtějí peníze.

Stačí jim vybrat si kurzově vyrovnaný zápas, získat dvě ovečky, které chtějí zbohatnou bez práce a mají peníze jisté. Jednomu nakukají, že zaručeně vyhrají domácí a druhému, že vyhrají hosté.

Jeden z tipů vyjde a kavka je nažhavená a za další, zaručeně výherní tip už ráda zaplatí. A tomu druhému se prostě už neozvou. Jak snadné že?

Někdy si s tímto ani hlavu nelámou. Prostě to zkusí a první tip zdarma tak nějak vystřelí od oka. Když nevyjde, tak se nic neděje. Když vyjde, má téměř jisté, že za další tip dostane zaplaceno a když mu to vyjde náhodou i podruhé, za třetí tip si řekne ještě nějakou tu korunu navíc a sázkař, který už po dvou tipech ví, že jde skutečně o zaručené a výherní tipy, rád připlatí.

Tito zaručení tipeři mají připravené i dokonalé odpovědi na dotaz, proč si to nevsadí sám a nevydělá na tom víc, než ty dvě stovky. Mají totiž zablokovaný účet u všech sázkovek, protože moc vyhrávali. I tohle je ale trochu jinak. Většinou je to tak, že sázet ani nemohou, protože jim je 16 let. Setkal jsem se ale i s případem, kdy takovýto sázkař má skutečně zablokované účty u většiny sázkovek ale nikoli kvůli vyhrávání, ale kvůli velkým prohrám a jasné závislosti na sázení.

Pro někoho to je možná zvláštní, ale sázkové kanceláře opravdu nemají rády gamblery prohrávající za měsíc statisíce a miliony korun a přístup k jejich sázkařským kontům jim v takovém případě zamezí. Dobré pověsti si cení daleko více než těch peněz, které by mohly od tohoto jednoho nemocného člověka získat.

Až se tedy někdy setkáte s nabídkou na snadné zbohatnutí, položte si dotaz „Proč ten člověk má zapotřebí prodávat mi návod na zbohatnutí za dvě stovky?

Pro ty, kdo mě ještě nešmírujou:


Velké díky patří sponzorům tohoto mého blogspotu:

bet365 sk je proste top sazkovka


Chcete se i vy stát sponzorem tohoto mého článečku a mít na tomto místě inzerát?
Inzerát můžete vložit a více se dozvíte TADY.


8 komentářů / Za dvě stovky vám pošlu zaručený tip na snadné zbohatnutí

 1. Originální PR články web dne 09.08.2011 v 10.13 hod.

  OT: Máš články v zásobě, nebo píšeš, kdy tě napadne?

  OT 2: Mohl bys prosím napsat něco na téma pyramid (systémy typu Talkfusion apod)? Se to tu poslední dobou nějak rozmáhá, se mi zdá.

 2. Petr Jeník dne 09.08.2011 v 10.25 hod.

  Pyramidy jsou zajímavé téma – díky za námět

  Náměty na články si dávám do poznámek v mobilu. Jakmile mě něco napadne, tak si to hodím do poznámky, abych na to nezapomněl. To jsou ale taková nadčasová témata.

  Když je ale něco aktuálního, napíšu spíše to aktuální.

  Přesně tak se to dělá v novinách. Musíš mít v zásobě nějaká témata pro dny, kdy se skoro nic neděje nebo pro dny, kdy ti na poradě řekne šéf „tohle neberu, co budeš psát jinýho?“ a ty musíš během minuty předložit alternativní téma.

  Momentálně mám v mobilu asi 10 témat.

 3. Dash web dne 09.08.2011 v 12.54 hod.

  Na trhu s akciemi lze uplatnit matematické modely a simulovat situaci na kratší období dopředu. Pokud tedy někdo chce rychle zaplatit investici do simulačního softwaru a hardwaru, pak má jistější prodej tipů než samotných akcií. Nicméně v oblasti sportovních klání, kterou popisuješ, jsem o ničem podobném nikdy neslyšel a kdyby ano, bral bych to jako vtip (obdoba předpovědi počasí na celý měsíc dopředu).

  [2] Petr Jeník: Tomu říkám Zásoba (s velkým Z). Osobně to řeším stejně, ale většinou se pohybuji kolem čtyř témat (nepíši tak často, takže mi to dostačuje).

 4. Viktor web dne 09.08.2011 v 14.29 hod.

  S tím sázením máš asi pravdu, ideální na to bude třeba baseball, kde není možná remíza. Nebo tzv. over a under :-)
  Naopak ve fotbale je pravděpodobnost remízy dost vysoká.

 5. PATWIST web dne 09.08.2011 v 22.17 hod.

  To som čítal na jednej stránke že jeden podnikateľ si kúpil 500k emailových adries. Polovici poslal tip že cena niečoho pôjde dole a polovici že pôjde hore. Cena šla napríklad hore, tak potom komunikoval len s tamtou polovicou ktorej napísal pravdu. Tú zas rozdelil na polovice a postup opakoval až kým to pekne nezredukoval a potom im poslal pozvánku na svoj seminár o investovaní.
  BTW: Najlepší blog aký som videl :-) Len tak ďalej

 6. Slevy web dne 10.08.2011 v 18.39 hod.

  Nedávno bylo na nově že někoho takovýho chytli. Bral od lidí 4k za zaručený tipy a někdo na to vsadil i životní úspory :)
  Osobně bych je za to ani netrestal, když je někdo tak blbej že na to skočí, tak ať platí. Může bejt rád že nestíhaj i jeho za pokus o podvod.

 7. Milan SportFanatics.cz dne 22.08.2011 v 19.39 hod.

  Dobrá finta s tím dělením, tu jsem neznal 😀 Ale pravdou je, že zaručených nabídek mi také chodí desítky měsíčně :)

 8. Milan dne 22.08.2011 v 19.40 hod.

  Jinak dobrý web, uznávám, zajímavé čtení.. narazil jsem na něj dneska a přidávám do čtečky.Štítky: , , , ,