3 komentáře

 1. 
  Destinator web dne 26.07.2011 v 20.51 hod.

  Jediné, čeho jsem si na první pohled všilm, je AdSense :D.. Takže morální dilema s reklamama (viz http://owww.cz/jak-vydelat-na-blogu-a-pritom-neodradit-pravidelne-ctenare/) je pryč? 😀

 2. 
  Petr Jeník dne 26.07.2011 v 21.28 hod.

  no jak jsem psal, pokusil jsem se to změnit z blogovacího rozložení webu na jakési magazínové – dilema Reklama ano/ne na blogu je opravdu pryč. Pojal jsem to spíše magazínově než blogově.

 3. 
  Lydie Webdesign dne 22.08.2011 v 14.03 hod.

  Názor k webdesignu:

  Přimlouvala bych se k mírnému zesvětlení podkladu. Takhle to trošku uspává a bolí oči, protože kontrast je malý. f0f0f0 je má oblíbená barva. A listí může být ještě nenápadnější.

  Kromě archivu článků, který zde je, by se mi líbil ještě odkaz na archiv pouhých názvů článků. A to pokud možno normální (neobří) velikostí písma. Něco jako chronologická mapa webu.

  Co je uveřejněné jinde, bych do toho ale nepletla. Je to trochu otravné, když si myslím, že je něco, co neznám tady a zjistím, že jde o článek na jiném webu, který už znám. Kdyžtak by ty seznamy mohly být dva – píšu tady x píšu jinde.

  Píšeš články šílenou frekvencí a za chvilku bude těžké se orientovat, když si chci něco znovu přečíst.

  To hnusné, co je vpravo, jako TÉMATA ČLÁNKŮ, v této úpravě bytostně nenávidím a nepoužívám. Možná jsem ale sama a je to v podstatě bomba?