10 komentářů

 1. 
  georgejc dne 02.08.2011 v 13.39 hod.

  Ono je taky paradoxem to, že klasický viditelný pokus o reklamu je vždy kritizován, ale mnohem sofistikovanějsí marketing nikdo nepozná a jestě naletí a autor je pochválen za to jak myslí na dobro lidí.

 2. 
  Petr Jeník dne 02.08.2011 v 14.14 hod.

  To máš pravdu. Něco málo jsem na toto téma psal tady: http://owww.cz/nejlepsi-reklama-je-takova-reklama-ktera-jako-reklama-vubec-nevypada/
  Nicméně reklama rozhodně není něco, co by se mělo zavrhovat. Reklama je prostě něco, co nás, provozovatel webových stránek živí. Existuje spousta služeb na internetu, které by bez reklamy nemohly vůbec existovat, protože za jejich využívání by lidé neplatili a provozovatelům by se provozování takových služeb bez reklamy vůbec nevyplatilo.

 3. 
  Dělat to co vás baví ! dne 02.08.2011 v 14.31 hod.

  No řekl bych, že je hlavně důležitý, aby nás to co děláme opravdu bavilo.

  Dělat něco dlouhodobě pro prachy není dobrý.

  Já se proto snažím dělat hlavně to co mě baví a dělám to rád. Podle mě je blbost honit se pouze za penězi. Oni i ty peníze časem přijdou, když budete dobrý v tom co děláte.

  P.S. Díky za váš blog, je opravdu zajímavý a rád čtu vaše články.

 4. 
  Petr Jeník dne 02.08.2011 v 16.11 hod.

  Já mám taky to štěstí, že mě živí to, co mě baví a je to přesně jak říkáš. Abys mohl prací na internetu něco vydělat, musíš se věnovat něčemu, k čemu máš nějaký vztah, něco o tom víš a baví tě to.
  P.S. – díky za díky 😀

 5. 
  Kvasnička Jan dne 02.08.2011 v 16.14 hod.

  To: Dělat to co vás baví !

  Ale ono za to, že něco děláte rádi a stojí Vás to spoustu času, si jídlo nekoupíte a ani byt nezaplatíte. Ještě pokud třeba živíte rodinu, tak by člověk měl především dělat věci takové, kde bude ohodnocen, aby byl zabezpečen, a ve volném čase až to, co jej baví. Nejlepší je skloubit oboje dohromady 🙂

 6. 
  unlucky dne 02.08.2011 v 19.14 hod.

  pokud se o zisk rozdelis, spatny nebudes

 7. 
  Lawondyss web dne 05.08.2011 v 11.41 hod.

  Naprosto ideální stav je, když člověk může dělat, co ho baví a je za to placen. Spousta lidí si myslí, že dosažení takovéhoto stavu je téměř utopie a jen pár procent je vyvolených. Jenže je to jenom výmluva. Pokud se člověk snaží a jde si za tím, tak tohle není nedosažitelné. Vím to ze své zkušenosti.
  Často jsou to pak tito „neúspěšní“ lidé, jež závidí a jednoduše vytýkají ostatním snahu vydělávat na věcech, které podle nich nestojí žádné úsilí (viz psaní článků).

 8. 
  Gondal web dne 07.08.2011 v 15.49 hod.

  Ja sa vôbec natajím tým, že takmer všetko, čo robím na internete robím kvôli tomu, že chcem mať nejaký ten príjem peňazí. Peniaze sú pre mňa motivácia. Keby ľudia nerobili napríklad weby kvôli ziskom tak by sme tu nemali veľmi veľa kvalitných webov. Robiť niečo pre peniaze nie je určite nič zlé. Musím sa priznať, že sám som dávnejšie, keď som videl affiliate odkaz radšej naťukal adresu sám, aby si ten niekto na mne nezarobil. Hovoril som si, že prečo by mal na mne zarobiť. No situácia je teraz iná…To, že na tú stránku pôjdem cez niekoho affil odkaz a náhodou si aj na mne zarobí mi už nevadí. Mne to nijak nezmení život, že ten človek vďaka mne zarobil, to čo si na mne zarobil mu nebudem platiť ja…Takže prečo mu to nedopriať. Nebyť jeho, nevedel by som o stránke, na ktorej som utratil peniaze.

 9. 
  Erotické prádlo web dne 11.08.2011 v 9.57 hod.

  Prostě víš jak, Češi. Asi by stálo za uváženou na některých místech ty linky skrývat skriptem a bude klid. Ale pak by zase nebyl tenhle článek.
  Takže záleží co vlastně chceš.

 10. 
  Hynek Šlahůnek blogiki dne 24.08.2011 v 21.03 hod.

  Nemám problém přiznat, že něco dělám čistě pro peníze. Z lásky k bližnímu svému si nikdo byt nekoupil (nepočítám závěti bohatých příbuzných).